Atlético Madrid »Historie manažera



Atlético Madrid »Historie manažera



Doba Manažer Země narozený
23/12/2011 - 06/30/2022 Diego Simeone Argentina 28.04.1970
1. 7. 2011 - 22. 12. 2011 Gregorio Manzano Španělsko 3. 11. 1956
24. 10. 2009 - 30. 6. 2011 Quique Flores Španělsko 2. 5. 1965
2. 3. 2009 - 23. 10. 2009 Abel Resino Španělsko 2. 2. 1960
07/01/2006 - 02/02/2009 Javier Aguirre Mexiko 1. 12. 1958
1. 12. 2006 - 30. 6. 2006 Pepe Murcia Španělsko 12.03.1964
07/01/2005 - 01/11/2006 Carlos Bianchi Argentina 26/4/1949
1. 7. 2004 - 31. 5. 2005 Cesar Ferrando Španělsko 25.7.1959
1. 7. 2003 - 30. 6. 2004 Gregorio Manzano Španělsko 3. 11. 1956
1. 7. 2001 - 30. 6. 2003 Luis Aragones Španělsko 28. 7. 1938
30. 4. 2001 - 30. 6. 2001 Carlos Cantarero Španělsko 11.04.1961
10. 3. 2000 - 30. 4. 2001 Marcos Alonso Španělsko 1. 1. 1959
17. 5. 2000 - 10. 2. 2000 Zambrano Španělsko 23. 10. 1949
3. 4. 2000 - 16. 5. 2000 Radomír Antic Srbsko 22.11.1948
1. 7. 1999 - 3. 3. 2000 Claudio Ranieri Itálie 20.10.1951
24.03.1999 - 30.06.1999 Radomír Antic Srbsko 22.11.1948
15. 2. 1999 - 23. 3. 1999 Sanchez Aguiar Španělsko 28.11.1957
1. 7. 1998 - 14. 2. 1999 Arrigo Sacchi Itálie 1. 4. 1994
1. 7. 1995 - 30. 6. 1998 Radomír Antic Srbsko 22.11.1948
10. 6. 1995 - 30. 6. 1995 Sanchez Aguiar Španělsko 28.11.1957
26.02.1995 - 06.04.1995 Alfio Basile Argentina 11/01/1943
1. 1. 1994 - 19. 2. 1995 Roberto D'Alessandro Argentina 28.7.1949
16. 8. 1994 - 30. 10. 1994 Francisco Maturana Kolumbie 15. 2. 1949
23.03.1994 - 30.06.1994 Roberto D'Alessandro Argentina 28.7.1949
26. 2. 1994 - 22. 3. 1994 Iselin Ovejero Argentina 16. 10. 1945
23. 1. 1994 - 23. 2. 1994 Rosemary Španělsko 1. 5. 1945
20.11.1993 - 16.01.1994 Emilio Cruz Španělsko 24.01.1951
20. 10. 1993 - 10. 10. 1993 Ramon Heredia Argentina 26.02.1951
1. 7. 1993 - 16. 10. 1993 Jaïr Pereira Brazílie 29.05.1946
16. 4. 1993 - 30. 6. 1993 Ramon Heredia Argentina 26.02.1951
1. 1. 1993 - 15. 4. 1993 Jose Pastoriza Argentina 23.05.1942
1. 7. 1991 - 31. 1. 1993 Luis Aragones Španělsko 28. 7. 1938
1. 7. 1990 - 30. 6. 1991 Tomislav Ivic Chorvatsko 30.06.1933
3. 3. 1990 - 30. 6. 1990 Peiro Španělsko 29/01/1936
3. 4. 1990 - 3. 5. 1990 Briones Španělsko 17.7.1939
1. 7. 1989 - 28. 2. 1990 Javier Clemente Španělsko 3. 12. 1950
15. 6. 1989 - 30. 6. 1989 Briones Španělsko 17.7.1939
29. 1. 1989 - 6. 10. 1989 Colin Addison Anglie 18. 5. 1940
16. 10. 1988 - 16. 1. 1989 Ron Atkinson Anglie 18.03.1939
1. 7. 1988 - 15. 10. 1988 Maguregui Španělsko 16. 3. 1934
17. 4. 1988 - 30. 6. 1988 Briones Španělsko 17.7.1939
26.03.1888 - 04.10.1988 Jose Ufarte Španělsko 17.05.1941
1. 7. 1987 - 21. 3. 1988 Cesar Luis Menotti Argentina 11/05/1938
2. 3. 1987 - 30. 6. 1987 Luis Aragones Španělsko 28. 7. 1938
1. 7. 1986 - 30. 6. 1987 Pohov Španělsko 10. 5. 1940
1. 7. 1982 - 30. 6. 1986 Luis Aragones Španělsko 28. 7. 1938
22.11.1981 - 25.04.1982 Garcia Traid Španělsko 6.6.1936
1. 7. 1981 - 15. 11. 1981 Carriega Španělsko 12.9.1929
1. 7. 1980 - 30. 6. 1981 Garcia Traid Španělsko 6.6.1936
30.03.1980 - 18.05.1980 Marcel Domingo Francie 15. 1. 1924
23. 3. 1980 - 23. 3. 1980 Martinez Jayo Španělsko 12. 4. 1942
9. 9. 1979 - 16. 3. 1980 Luis Aragones Španělsko 28. 7. 1938
1. 7. 1979 - 15. 3. 1980 Luis Aragones Španělsko 28. 7. 1938
1. 7. 1978 - 30. 6. 1979 Ferenc Szusza Maďarsko 1. 12. 1923
26.11.1974 - 30.06.1978 Luis Aragones Španělsko 28. 7. 1938
1. 7. 1973 - 25. 11. 1974 Juan Carlos Lorenzo Argentina 22.10.1922
06.06.1971 - 30.06.1973 Max Merkelová Rakousko 12.7.1918
1. 7. 1969 - 5. 5. 1971 Marcel Domingo Francie 15. 1. 1924
21.03.1968 - 30.06.1969 Miguel Španělsko 27/4/1927
1. 7. 1966 - 20. 3. 1968 Otto Gloria Brazílie 1. 9. 1917
1. 7. 1965 - 30. 6. 1966 Balmanya Španělsko 29.12.1914
1. 7. 1964 - 30. 6. 1965 Otto Bumbel Brazílie 7. 6. 2014
1. 1. 1964 - 30. 6. 1964 Barinaga Španělsko 15. 8. 1922
25.12.1963 - 31.12.1963 Zeman Španělsko 24.11.1927
01.01.1962 - 24.12.1963 Barvivo Španělsko 29.12.1923
1. 7. 1959 - 30. 9. 1962 Jose Villalonga Španělsko 12/12/1919
1. 7. 1957 - 30. 6. 1959 Ferdinand Daučík Slovensko 31.05.1910
1. 7. 1955 - 30. 6. 1957 Sousedství Španělsko 21. 5. 2010
1. 7. 1954 - 30. 6. 1955 Quincoces Španělsko 17.7.1905
1. 7. 1949 - 31. 12. 1952 Helenio Herrera Francie 10.04.1910
1. 7. 1940 - 30. 11. 1940 Fontána Španělsko 31.12.1907
1. 7. 1939 - 31. 12. 1946 Ricardo Zamora Španělsko 21/01/1901
22.12.1935 - 30.06.1936 Samitier Španělsko 2. 2. 1902
1. 7. 1993 - 17. 11. 1935 Fred Pentland Anglie 29.07.1883
1. 7. 1927 - 30. 6. 1929 Fred Pentland Anglie 29.07.1883
01/01/1925 - 30/06/1926 Fred Pentland Anglie 29.07.1883
1. 7. 1923 - 30. 6. 1924 Vince Hayes Anglie 24.03.1879