Caracas FC »Historie manažera

Caracas FC »Historie manažera



Doba Manažer Země narozený
1. 1. 2017 - 31. 12. 21 Noel Sanvicente Venezuela 21/12/1964
1. 1. 2016 - 31. 12. 2016 Antonio Franco Venezuela 28. 8. 1981
1. 7. 2013 - 31. 12. 2015 Eduardo Sarago Venezuela 1. 11. 1982
17.03.2010 - 30.06.2013 Ceferino Bencomo Venezuela 1. 1. 1970
1. 1. 2010 - 17. 3. 2010 Noel Sanvicente Venezuela 21/12/1964
1. 7. 2006 - 30. 6. 2009 Noel Sanvincente Venezuela
1. 1. 2005 - 31. 12. 2005 Walter Roque Uruguay 5.8.1937
1. 1. 1993 - 30. 6. 1996 Manuel Plasencia Venezuela 19. 4. 1943