Empoli FC »Historie manažera



Empoli FC »Historie manažera



Doba Manažer Země narozený
19. 8. 2020 - 30. 6. 2022 Alessio Dionisi Itálie 1. 4. 1980
01/26/2020 - 08/11/2020 Pasquale Marino Itálie 13.7.1962
14/11/2019 - 01/25/2020 Roberto Muzzi Itálie 21.09.1971
18. 6. 2019 - 11. 12. 2019 Cristian Bucchi Itálie 30.05.1977
13.03.2019 - 30.06.2019 Aurelio Andreazzoli Itálie 11/05/1953
11. 6. 2018 - 13. 3. 2019 Giuseppe Iachini Itálie 5. 7. 1964
18/12/2017 - 11/05/2018 Aurelio Andreazzoli Itálie 11/05/1953
1. 7. 2017 - 17. 12. 2017 Vincenzo Vivarini Itálie 1. 2. 1966
1. 7. 2016 - 30. 6. 2017 Giovanni Martusciello Itálie 19. 8. 1971
10. 6. 2015 - 30. 6. 2016 Marco Giampaolo Itálie 08/02/1967
25.06.2012 - 06.04.2015 Maurizio Sarri Itálie 1. 1. 1959
02/12/2012 - 06/30/2012 Alfredo Aglietti Itálie 16. 9. 1970
21/11/2011 - 02/12/2012 Guido Carboni Itálie 27.01.1963
10. 3. 2011 - 20. 11. 2011 Giuseppe Pillon Itálie 2. 8. 1956
06/06/2010 - 10/02/2011 Alfredo Aglietti Itálie 16. 9. 1970
1. 7. 2009 - 30. 6. 2010 Salvatore Campilongo Itálie 1. 9. 1961
7. 1. 2008 - 30. 6. 2009 Silvio Baldini Itálie 09/11/1958
31.03.2008 - 30.06.2008 Luigi Cagni Itálie 14.06.1950
27. 11. 2007 - 30. 3. 2008 Alberto Malesani Itálie 06/05/1954
21. 1. 2006 - 26. 11. 2007 Luigi Cagni Itálie 14.06.1950
1. 7. 2004 - 1. 1. 2006 Mario Somma Itálie 17.09.1963
20. 10. 2003 - 30. 6. 2004 Attilio Perotti Itálie 03.03.1946
1. 7. 2003 - 30. 6. 2004 Daniele Baldini Itálie 21. 2. 1964
1. 12. 1999 - 30. 6. 2003 Silvio Baldini Itálie 09/11/1958
1. 7. 1999 - 30. 11. 1999 Elio Gustinetti Itálie 29.03.1955
1. 1. 1999 - 30. 6. 1999 Corrado Orrico Itálie 16. 4. 1940
1. 7. 1998 - 14. 2. 1999 Mauro Sandreani Itálie 26.09.1954
3. 7. 1995 - 30. 6. 1995 Walter Nicoletti Itálie 11.04.1952
1. 7. 1993 - 30. 6. 1998 Luciano Spalletti Itálie 3. 7. 1959
1. 7. 1992 - 30. 6. 1993 Walter Nicoletti Itálie 11.04.1952
1. 7. 1991 - 30. 6. 1992 Francesco Guidolin Itálie 10.03.1955
14.01.1991 - 30.06.1991 Giampiero Vitali Itálie 1. 8. 1940
1. 7. 1989 - 30. 6. 1991 Vincenzo Montefusco Itálie 26.04.1945
1. 7. 1988 - 30. 6. 1990 Ferdinando Donati Itálie 7.6.1949
1. 7. 1988 - 31. 5. 1989 Luigi Simoni Itálie 01/22/1939
1. 7. 1985 - 30. 6. 1988 Gaetano Salvemini Itálie 15. 1. 1942
1. 7. 1983 - 30. 6. 1985 Vincenzo Guerini Itálie 30.10.1953
1. 7. 1982 - 30. 6. 1983 Giampiero Vitali Itálie 1. 8. 1940
1. 7. 1978 - 30. 6. 1981 Gaetano Salvemini Itálie 15. 1. 1942
1. 7. 1977 - 30. 6. 1978 Giampiero Vitali Itálie 1. 8. 1940
1. 7. 1976 - 30. 6. 1977 Bruno giorgi Itálie 20.11.1940
1. 7. 1972 - 30. 6. 1974 Maurizio Bruno Itálie 21.09.1933