Estonsko »Liga národů C 2018/2019



Estonský národní tým »Liga národů C 2018/2019



Četa Družstvo ------------------------------------------------- ------------- Liga národů C 2020/2021 Přátelské zápasy 2020 EURO Kvalifikace 2019/2020 Přátelské zápasy 2019 Liga národů C 2018/2019 Přátelské zápasy 2018 Přátelské zápasy 2017 WC Kvalifikace Evropa 2016/2017 Přátelské zápasy 2016 Přátelské zápasy 2015 EURO Kvalifikace Přátelské zápasy 2014/2015 2014 Přátelské zápasy 2013 Kvalifikace MS 2012 2012/2013 Přátelské zápasy 2012 Přátelské zápasy 2011 EURO Kvalifikace 2010/2011 Přátelské zápasy 2010 Přátelské zápasy 2009 Kvalifikační turnaje Evropy 2008/2009 Přátelské zápasy 2008 Přátelské zápasy 2007 EURO Kvalifikační zápasy 2006/2007 Přátelské zápasy 2006 Přátelské zápasy 2005 WC kvalifikační Evropa 2004 / 2005 Přátelské zápasy 2004 Přátelské zápasy 2003 EURO Kvalifikace 2002/2003 Přátelské zápasy 2002 Přátelské zápasy 2001 MS Kvalifikace Evropa 2000/2001 Přátelské zápasy 2000 Přátelské zápasy 1999 EURO Kvalifikační zápasy 1998/1999 Přátelské zápasy 1998 Přátelské zápasy 1997 WC kvalifikační turnaje Evropa 1996/1997 Přátelské zápasy 1996 Přátelské zápasy 1995 EURO kvalifikační zápasy 1994/1995 Přátelské zápasy 1994 Přátelské zápasy 1993 WC Kvalifikace Evropa 1992/1993 Přátelské zápasy 1992 Přátelské zápasy 194 0 Přátelské zápasy 1939 Přátelské zápasy 1938 Kvalifikace Evropy 1937/1938 Přátelské zápasy 1937 Přátelské zápasy 1936 Přátelské zápasy 1935 Přátelské zápasy 1934 Přátelské zápasy WC Evropa 1933/1934 Přátelské zápasy 1933 Přátelské zápasy 1932 Přátelské zápasy 1931 Přátelské zápasy 1930 Přátelské zápasy 1929 Přátelské zápasy 1928 Přátelské zápasy 1927 Přátelské zápasy 1926 Přátelské zápasy 1925 Přátelské zápasy 1924 Olympijské hry 1924 Přátelské zápasy 1923 Přátelské zápasy 1922 Přátelské zápasy 1921 Přátelské zápasy 1920 Vystoupení Vystoupení ------------------------------------------------- ------------- WCQ Evropa 2016/2017 WCQ Evropa 2012/2013 WCQ Evropa 2008/2009 WCQ Evropa 2004/2005 WCQ Evropa 2000/2001 WCQ Evropa 1996/1997 WCQ Evropa 1992/1993 WCQ Evropa 1937/1938 WCQ Europe 1933/1934 olympijské hry 1924 Přátelské 2020 Přátelské 2019 Přátelské 2018 Přátelské 2017 Přátelské 2016 Přátelské 2015 Přátelské 2014 Přátelské 2013 Přátelské 2012 Přátelské 2011 Přátelské 2010 Přátelské 2009 Přátelské 2008 Přátelské 2007 Přátelské 2006 Přátelské 2005 Přátelské 2004 Přátelské 2003 Přátelské 2002 Přátelské 2001 Přátelská přátelství 2000 Přátelská přátelství 1999 Přátelská přátelství 1998 Přátelská přátelství 1997 Přátelská přátelství 1995 Přátelská přátelství 1994 Přátelská dovolená 1993 Přátelská přátelství 1992 Přátelská přátelství 1940 Přátelská přátelství 1939 Přátelská přátelská sdružení 1937 Přátelská přátelská sdružení 1936 Přátelská sdružení 1935 Přátelská přátelská sdružení 1934 Přátelská sdružení 1933 Přátelská sdružení 1932 Přátelská sdružení 1931 Přátelská účastnická sdružení 1930 Fr. iendlies 1924 Přátelské zápasy 1923 Přátelské zápasy 1922 Přátelské zápasy 1921 Přátelské zápasy 1920 EURO Kvalifikace. 2019/2020 EURO Qualif. 2014/2015 EURO Qualif. 2010/2011 EURO Qualif. 2006/2007 EURO Qualif. 2002/2003 EURO Qualif. 1998/1999 EURO Qualif. 1994/1995 NL C 2020/2021 NL C 2018/2019
třídění třídění ---------------------------------------- podle názvu podle minut hraných podle vzhledu spuštěním 11 střídáním střídáním gólů žlutými kartami druhými žlutými kartami červenými kartami


Brankář
Mihkel Aksalu SJK Seinäjoki 11/07/1984
Matvei Igonen Lillestrøm SK 10. 2. 1996
Sergej Lepmets FCI Levadia 5. 5. 1987
Marko Meerits Vaasan PS 26.04.1992
Hájit
Artjom Artjunin Etar Veliko Tarnovo 24. 1. 1990
Nikita Baranov Sogndal IL 19. 8. 1992
Enar Jääger Vålerenga IF 18/11/1984
Ken Kallaste Korona Kielce 31.08.1988
Gert Kams FC Flora 25. 5. 1985
Ragnar Klavan Cagliari fotbal 30.10.1985
Karol Mets NAC Breda 16. 5. 1993
Artur Pikk Měděná Legnica 3. 5. 1993
Joonas Tamm Sarpsborg 08 2. 2. 1992
Taijo Teniste SK Brann 31. 1. 1988
Madis Vihmann FC Flora 10. 5. 1995
Záložník
Ilja Antonov FC Hermannstadt 12. 5. 1992
Marek Kaljumäe PS Kemi 18. 2. 1991
Brent Lepistu Kristiansund BK 26.03.1993
Sander Puri Waterford FC 5. 7. 1988
Ats Purje Kuopio PS 8. 3. 1985
Rauno Sappinen FC Den Bosch 23. 1. 1996
Konstantin Vasiljev Piast Gliwice 16. 8. 1984
Vpřed
Henri anier FC Lahti 17/12/1990
Artyom Dmitry FC Lahti 14/11/1988
Mattias Käit Fulham FC U23 29.06.1998
Siim Luts FK Teplice 3. 12. 1989
Henrik Ojamaa Měděná Legnica 20. 5. 1991
Sergej Zenjov KS Cracovia 20. 4. 1989
Manažer
19 Martin rým 14.05.1971