2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958 | Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D Skupina E Skupina F Skupina G Skupina H Skupina I Skupina J Skupina K Skupina L Kolo 32 Kolo 16 Čtvrtfinále Semifinále Finále |
1. (1. etapa) | Červená Hvězda | - | CSKA Moskva | 0: 0 (0: 0) | |
2. (2. etapa) | CSKA Moskva | - | Červená Hvězda | 1: 0 (1: 0) | |
1. (1. etapa): 13/02/2018 17:00 | 2. (2. etapa): 21/02/2018 17:00 | Vítěz: CSKA Moskva | |||
1. (1. etapa) | FK Astana | - | Sportovní CP | 1: 3 (1: 0) | |
2. (2. etapa) | Sportovní CP | - | FK Astana | 3: 3 (1: 1) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 16:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: Sportovní CP | |||
1. (1. etapa) | Borussia Dortmund | - | Atalanta | 3: 2 (1: 0) | |
2. (2. etapa) | Atalanta | - | Borussia Dortmund | 1: 1 (1: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 18:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 20:05 | Vítěz: Borussia Dortmund | |||
1. (1. etapa) | OGC Nice | - | Lokomotiv Moskva | 2: 3 (2: 1) | |
2. (2. etapa) | Lokomotiv Moskva | - | OGC Nice | 1: 0 (1: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 18:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 16:00 | Vítěz: Lokomotiv Moskva | |||
1. (1. etapa) | Spartak Moskva | - | Athletic Bilbao | 1: 3 (0: 3) | |
2. (2. etapa) | Athletic Bilbao | - | Spartak Moskva | 1: 2 (0: 1) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 18:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 20:05 | Vítěz: Athletic Bilbao | |||
1. (1. etapa) | Skutečná společnost | - | RB Salzburg | 2: 2 (0: 1) | |
2. (2. etapa) | RB Salzburg | - | Skutečná společnost | 2: 1 (1: 1) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 18:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 20:05 | Vítěz: RB Salzburg | |||
1. (1. etapa) | PFC Ludogorets Razgrad | - | AC Milán | 0: 3 (0: 1) | |
2. (2. etapa) | AC Milán | - | PFC Ludogorets Razgrad | 1: 0 (1: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 18:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 20:05 | Vítěz: AC Milán | |||
1. (1. etapa) | Östersunds FK | - | Arsenal FC | 0: 3 (0: 2) | |
2. (2. etapa) | Arsenal FC | - | Östersunds FK | 1: 2 (0: 2) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 18:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 20:05 | Vítěz: Arsenal FC | |||
1. (1. etapa) | Olympique Marseille | - | Sportovní Braga | 3: 0 (1: 0) | |
2. (2. etapa) | Sportovní Braga | - | Olympique Marseille | 1: 0 (1: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 18:00 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 20:05 | Vítěz: Olympique Marseille | |||
1. (1. etapa) | FC Kodaň | - | Atletico Madrid | 1: 4 (1: 2) | |
2. (2. etapa) | Atletico Madrid | - | FC Kodaň | 1: 0 (1: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 20:05 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: Atletico Madrid | |||
1. (1. etapa) | AEK Athen | - | Dynamo Kyjev | 1: 1 (0: 1) | |
2. (2. etapa) | Dynamo Kyjev | - | AEK Athen | 0: 0 (0: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 20:05 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: Dynamo Kyjev | |||
1. (1. etapa) | Celtic FC | - | Zenit Petrohrad | 1: 0 (0: 0) | |
2. (2. etapa) | Zenit Petrohrad | - | Celtic FC | 3: 0 (2: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 20:05 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: Zenit Petrohrad | |||
1. (1. etapa) | SSC Neapol | - | RB Lipsko | 1: 3 (0: 0) | |
2. (2. etapa) | RB Lipsko | - | SSC Neapol | 0: 2 (0: 1) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 20:05 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: RB Lipsko | |||
1. (1. etapa) | Olympijský lyon | - | Villarreal CF | 3: 1 (0: 0) | |
2. (2. etapa) | Villarreal CF | - | Olympijský lyon | 0: 1 (0: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 20:05 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: Olympijský lyon | |||
1. (1. etapa) | Partizan | - | Viktoria Plzeň | 1: 1 (0: 0) | |
2. (2. etapa) | Viktoria Plzeň | - | Partizan | 2: 0 (0: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 20:05 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: Viktoria Plzeň | |||
1. (1. etapa) | FCSB | - | Lazio Řím | 1: 0 (1: 0) | |
2. (2. etapa) | Lazio Řím | - | FCSB | 5: 1 (3: 0) | |
1. (1. etapa): 15/02/2018 20:05 | 2. (2. etapa): 22/02/2018 18:00 | Vítěz: Lazio Řím | |||