Evropská liga 2019/2020 »Časový plán



Plán Evropské ligy 2019/2020: Zde najdete všechny zápasy v přehledu



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958


Skupina A
19. 9. 2019 17:55 APOEL Nikosia - F91 Dudelange 3: 4 (0: 1)
17:55 Karabach FC - Sevilla FC 0: 3 (0: 0)
10. 3. 2019 20:00 Sevilla FC - APOEL Nikosia 1: 0 (1: 0)
20:00 F91 Dudelange - Karabach FC 1: 4 (0: 3)
10/24/2019 17:55 Karabach FC - APOEL Nikosia 2: 2 (1: 2)
20:00 Sevilla FC - F91 Dudelange 3: 0 (0: 0)
11/07/2019 17:55 APOEL Nikosia - Karabach FC 2: 1 (0: 1)
17:55 F91 Dudelange - Sevilla FC 2: 5 (0: 4)
11/28/2019 20:00 F91 Dudelange - APOEL Nikosia 0: 2 (0: 2)
20:00 Sevilla FC - Karabach FC 2: 0 (0: 0)
12. 12. 2019 17:55 APOEL Nikosia - Sevilla FC 1: 0 (0: 0)
17:55 Karabach FC - F91 Dudelange 1: 1 (0: 0)
Skupina B
19. 9. 2019 17:55 Dynamo Kyjev - Malmö FF 1: 0 (0: 0)
17:55 FC Kodaň - FC Lugano 1: 0 (0: 0)
10. 3. 2019 20:00 FC Lugano - Dynamo Kyjev 0: 0 (0: 0)
20:00 Malmö FF - FC Kodaň 1: 1 (0: 1)
10/24/2019 20:00 Dynamo Kyjev - FC Kodaň 1: 1 (0: 1)
20:00 Malmö FF - FC Lugano 2: 1 (2: 0)
11/07/2019 17:55 FC Kodaň - Dynamo Kyjev 1: 1 (1: 0)
17:55 FC Lugano - Malmö FF 0: 0 (0: 0)
11/28/2019 20:00 Malmö FF - Dynamo Kyjev 4: 3 (1: 2)
20:00 FC Lugano - FC Kodaň 0: 1 (0: 1)
12. 12. 2019 17:55 Dynamo Kyjev - FC Lugano 1: 1 (0: 1)
17:55 FC Kodaň - Malmö FF 0: 1 (0: 0)
Skupina C
19. 9. 2019 17:55 FC Basilej - FK Krasnodar 5: 0 (2: 0)
17:55 Getafe CF - Trabzonspor 1: 0 (1: 0)
10. 3. 2019 20:00 Trabzonspor - FC Basilej 2: 2 (1: 1)
20:00 FK Krasnodar - Getafe CF 1: 2 (0: 1)
10/24/2019 20:00 Getafe CF - FC Basilej 0: 1 (0: 1)
20:00 Trabzonspor - FK Krasnodar 0: 2 (0: 0)
11/07/2019 17:55 FC Basilej - Getafe CF 2: 1 (1: 1)
17:55 FK Krasnodar - Trabzonspor 3: 1 (2: 0)
11/28/2019 15:50 FK Krasnodar - FC Basilej 1: 0 (0: 0)
15:50 Trabzonspor - Getafe CF 0: 1 (0: 0)
12. 12. 2019 17:55 FC Basilej - Trabzonspor 2: 0 (1: 0)
17:55 Getafe CF - FK Krasnodar 3: 0 (0: 0)
Skupina D
19. 9. 2019 17:55 LASK - Rosenborg BK 1: 0 (1: 0)
17:55 PSV Eindhoven - Sportovní CP 3: 2 (2: 1)
10. 3. 2019 20:00 Sportovní CP - LASK 2: 1 (0: 1)
20:00 Rosenborg BK - PSV Eindhoven 1: 4 (0: 3)
10/24/2019 20:00 PSV Eindhoven - LASK 0: 0 (0: 0)
20:00 Sportovní CP - Rosenborg BK 1: 0 (0: 0)
11/07/2019 17:55 LASK - PSV Eindhoven 4: 1 (0: 1)
17:55 Rosenborg BK - Sportovní CP 0: 2 (0: 2)
11/28/2019 20:00 Rosenborg BK - LASK 1: 2 (1: 1)
20:00 Sportovní CP - PSV Eindhoven 4: 0 (3: 0)
12. 12. 2019 17:55 LASK - Sportovní CP 3: 0 (2: 0)
17:55 PSV Eindhoven - Rosenborg BK 1: 1 (0: 1)
Skupina E
19. 9. 2019 17:55 Stadion Rennes - Celtic FC 1: 1 (1: 0)
17:55 CFR Cluj - Lazio Řím 2: 1 (1: 1)
10. 3. 2019 20:00 Celtic FC - CFR Cluj 2: 0 (1: 0)
20:00 Lazio Řím - Stadion Rennes 2: 1 (0: 0)
10/24/2019 20:00 Celtic FC - Lazio Řím 2: 1 (0: 1)
20:00 Stadion Rennes - CFR Cluj 0: 1 (0: 1)
11/07/2019 17:55 Lazio Řím - Celtic FC 1: 2 (1: 1)
17:55 CFR Cluj - Stadion Rennes 1: 0 (0: 0)
11/28/2019 20:00 Celtic FC - Stadion Rennes 3: 1 (2: 0)
20:00 Lazio Řím - CFR Cluj 1: 0 (1: 0)
12. 12. 2019 17:55 CFR Cluj - Celtic FC 2: 0 (0: 0)
17:55 Stadion Rennes - Lazio Řím 2: 0 (1: 0)
Skupina F
19. 9. 2019 17:55 Eintracht Frankfurt - Arsenal FC 0: 3 (0: 1)
17:55 Standardní korek - Vitória Guimarães 2: 0 (0: 0)
10. 3. 2019 20:00 Arsenal FC - Standardní korek 4: 0 (3: 0)
20:00 Vitória Guimarães - Eintracht Frankfurt 0: 1 (0: 1)
10/24/2019 20:00 Arsenal FC - Vitória Guimarães 3: 2 (1: 2)
20:00 Eintracht Frankfurt - Standardní korek 2: 1 (1: 0)
11. 6. 2019 15:50 Vitória Guimarães - Arsenal FC 1: 1 (0: 0)
11/07/2019 17:55 Standardní korek - Eintracht Frankfurt 2: 1 (0: 0)
11/28/2019 20:00 Arsenal FC - Eintracht Frankfurt 1: 2 (1: 0)
20:00 Vitória Guimarães - Standardní korek 1: 1 (1: 1)
12. 12. 2019 17:55 Standardní korek - Arsenal FC 2: 2 (0: 0)
17:55 Eintracht Frankfurt - Vitória Guimarães 2: 3 (2: 1)
Skupina G
19. 9. 2019 20:00 FC Porto - BSC Young Boys 2: 1 (2: 1)
20:00 Rangers FC - Feyenoord 1: 0 (1: 0)
10. 3. 2019 17:55 BSC Young Boys - Rangers FC 2: 1 (0: 1)
17:55 Feyenoord - FC Porto 2: 0 (0: 0)
10/24/2019 17:55 BSC Young Boys - Feyenoord 2: 0 (2: 0)
17:55 FC Porto - Rangers FC 1: 1 (1: 1)
11/07/2019 20:00 Feyenoord - BSC Young Boys 1: 1 (1: 0)
20:00 Rangers FC - FC Porto 2: 0 (0: 0)
11/28/2019 17:55 BSC Young Boys - FC Porto 1: 2 (1: 0)
17:55 Feyenoord - Rangers FC 2: 2 (1: 0)
12. 12. 2019 20:00 Rangers FC - BSC Young Boys 1: 1 (1: 0)
20:00 FC Porto - Feyenoord 3: 2 (3: 2)
Skupina H
19. 9. 2019 20:00 PFC Ludogorets Razgrad - CSKA Moskva 5: 1 (0: 1)
20:00 Espanyol Barcelona - Ferencváros TC 1: 1 (0: 1)
10. 3. 2019 17:55 CSKA Moskva - Espanyol Barcelona 0: 2 (0: 0)
17:55 Ferencváros TC - PFC Ludogorets Razgrad 0: 3 (0: 2)
10/24/2019 17:55 CSKA Moskva - Ferencváros TC 0: 1 (0: 0)
17:55 PFC Ludogorets Razgrad - Espanyol Barcelona 0: 1 (0: 1)
11/07/2019 20:00 Ferencváros TC - CSKA Moskva 0: 0 (0: 0)
20:00 Espanyol Barcelona - PFC Ludogorets Razgrad 6: 0 (3: 0)
11/28/2019 17:55 CSKA Moskva - PFC Ludogorets Razgrad 1: 1 (0: 0)
17:55 Ferencváros TC - Espanyol Barcelona 2: 2 (1: 1)
12. 12. 2019 20:00 Espanyol Barcelona - CSKA Moskva 0: 1 (0: 0)
20:00 PFC Ludogorets Razgrad - Ferencváros TC 1: 1 (1: 0)
Skupina I
19. 9. 2019 20:00 KAA Gent - AS Saint-Etienne 3: 2 (2: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - FC Alexandria 3: 1 (2: 0)
10. 3. 2019 17:55 AS Saint-Etienne - VfL Wolfsburg 1: 1 (1: 1)
17:55 FC Alexandria - KAA Gent 1: 1 (0: 1)
10/24/2019 17:55 AS Saint-Etienne - FC Alexandria 1: 1 (1: 1)
17:55 KAA Gent - VfL Wolfsburg 2: 2 (1: 2)
11/07/2019 20:00 FC Alexandria - AS Saint-Etienne 2: 2 (0: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - KAA Gent 1: 3 (1: 0)
11/28/2019 17:55 AS Saint-Etienne - KAA Gent 0: 0 (0: 0)
17:55 FC Alexandria - VfL Wolfsburg 0: 1 (0: 1)
12. 12. 2019 20:00 VfL Wolfsburg - AS Saint-Etienne 1: 0 (0: 0)
20:00 KAA Gent - FC Alexandria 2: 1 (2: 0)
Skupina J
19. 9. 2019 20:00 AS Roma - Istanbul Basaksehir 4: 0 (1: 0)
20:00 Bor. Mönchengladbach - Wolfsberger AC 0: 4 (0: 3)
10. 3. 2019 17:55 Wolfsberger AC - AS Roma 1: 1 (0: 1)
17:55 Istanbul Basaksehir - Bor. Mönchengladbach 1: 1 (0: 0)
10/24/2019 17:55 AS Roma - Bor. Mönchengladbach 1: 1 (1: 0)
17:55 Istanbul Basaksehir - Wolfsberger AC 1: 0 (0: 0)
11/07/2019 20:00 Bor. Mönchengladbach - AS Roma 2: 1 (1: 0)
20:00 Wolfsberger AC - Istanbul Basaksehir 0: 3 (0: 0)
11/28/2019 17:55 Istanbul Basaksehir - AS Roma 0: 3 (0: 3)
17:55 Wolfsberger AC - Bor. Mönchengladbach 0: 1 (0: 0)
12. 12. 2019 20:00 AS Roma - Wolfsberger AC 2: 2 (2: 1)
20:00 Bor. Mönchengladbach - Istanbul Basaksehir 1: 2 (1: 1)
Skupina K
19. 9. 2019 20:00 Slovan Bratislava - Besiktas 4: 2 (1: 2)
20:00 Wolverhampton Wanderers - Sportovní Braga 0: 1 (0: 0)
10. 3. 2019 17:55 Besiktas - Wolverhampton Wanderers 0: 1 (0: 0)
17:55 Sportovní Braga - Slovan Bratislava 2: 2 (1: 1)
10/24/2019 17:55 Besiktas - Sportovní Braga 1: 2 (0: 1)
17:55 Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderers 1: 2 (1: 0)
11/07/2019 20:00 Sportovní Braga - Besiktas 3: 1 (2: 1)
20:00 Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratislava 1: 0 (0: 0)
11/28/2019 17:55 Besiktas - Slovan Bratislava 2: 1 (0: 1)
17:55 Sportovní Braga - Wolverhampton Wanderers 3: 3 (1: 3)
12. 12. 2019 20:00 Wolverhampton Wanderers - Besiktas 4: 0 (0: 0)
20:00 Slovan Bratislava - Sportovní Braga 2: 4 (1: 1)
Skupina L
19. 9. 2019 20:00 Partizan - AZ Alkmaar 2: 2 (1: 1)
20:00 Manchester United - FK Astana 1: 0 (0: 0)
10. 3. 2019 15:50 FK Astana - Partizan 1: 2 (0: 1)
17:55 AZ Alkmaar - Manchester United 0: 0 (0: 0)
10/24/2019 17:55 AZ Alkmaar - FK Astana 6: 0 (2: 0)
17:55 Partizan - Manchester United 0: 1 (0: 1)
11/07/2019 15:50 FK Astana - AZ Alkmaar 0: 5 (0: 1)
20:00 Manchester United - Partizan 3: 0 (2: 0)
11/28/2019 15:50 FK Astana - Manchester United 2: 1 (0: 1)
17:55 AZ Alkmaar - Partizan 2: 2 (0: 2)
12. 12. 2019 20:00 Manchester United - AZ Alkmaar 4: 0 (0: 0)
20:00 Partizan - FK Astana 4: 1 (3: 0)
Kolo 32
20/20/2020 17:55 Sportovní CP - Istanbul Basaksehir 3: 1 (2: 0)
17:55 Getafe CF - AFC Ajax 2: 0 (1: 0)
17:55 FC Kodaň - Celtic FC 1: 1 (0: 1)
17:55 CFR Cluj - Sevilla FC 1: 1 (0: 0)
17:55 Club Brugge KV - Manchester United 1: 1 (1: 1)
17:55 PFC Ludogorets Razgrad - pohřbít 0: 2 (0: 0)
17:55 Eintracht Frankfurt - RB Salzburg 4: 1 (2: 0)
17:55 Šachtar Doněck - SL Benfica 2: 1 (0: 0)
20:00 Wolverhampton Wanderers - Espanyol Barcelona 4: 0 (1: 0)
20:00 Bayer Leverkusen - FC Porto 2: 1 (1: 0)
20:00 APOEL Nikosia - FC Basilej 0: 3 (0: 1)
20:00 Olympiakos Piraäus - Arsenal FC 0: 1 (0: 0)
20:00 AZ Alkmaar - LASK 1: 1 (0: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - Malmö FF 2: 1 (0: 0)
20:00 AS Roma - KAA Gent 1: 0 (1: 0)
20:00 Rangers FC - Sportovní Braga 3: 2 (0: 1)
26.02.2020 pět hodin Sportovní Braga - Rangers FC 0: 1 (0: 0)
02/27/2020 17:55 Espanyol Barcelona - Wolverhampton Wanderers 3: 2 (1: 1)
17:55 Istanbul Basaksehir - Sportovní CP 4: 1 (2: 0, 3: 1) aet
17:55 FC Porto - Bayer Leverkusen 1: 3 (0: 1)
17:55 FC Basilej - APOEL Nikosia 1: 0 (1: 0)
17:55 LASK - AZ Alkmaar 2: 0 (1: 0)
17:55 Malmö FF - VfL Wolfsburg 0: 3 (0: 1)
17:55 KAA Gent - AS Roma 1: 1 (1: 1)
20:00 AFC Ajax - Getafe CF 2: 1 (1: 1)
20:00 Celtic FC - FC Kodaň 1: 3 (0: 0)
20:00 Sevilla FC - CFR Cluj 0: 0 (0: 0)
20:00 Arsenal FC - Olympiakos Piraäus 1: 2 (0: 0, 0: 1) aet
20:00 Manchester United - Club Brugge KV 5: 0 (3: 0)
20:00 pohřbít - PFC Ludogorets Razgrad 2: 1 (2: 1)
20:00 SL Benfica - Šachtar Doněck 3: 3 (2: 1)
02/28/2020 pět hodin RB Salzburg - Eintracht Frankfurt 2: 2 (1: 1)
16. kolo
03/12/2020 pohřbít - Getafe CF dnp
Sevilla FC - AS Roma dnp
17:55 Istanbul Basaksehir - FC Kodaň 1: 0 (0: 0)
17:55 Eintracht Frankfurt - FC Basilej 0: 3 (0: 1)
17:55 LASK - Manchester United 0: 5 (0: 1)
20:00 Olympiakos Piraäus - Wolverhampton Wanderers 1: 1 (0: 0)
20:00 Rangers FC - Bayer Leverkusen 1: 3 (0: 1)
20:00 VfL Wolfsburg - Šachtar Doněck 1: 2 (0: 1)
08/05/2020 17:55 FC Kodaň - Istanbul Basaksehir 3: 0 (1: 0)
17:55 Šachtar Doněck - VfL Wolfsburg 3: 0 (0: 0)
20:00 pohřbít - Getafe CF 2: 0 (1: 0)
20:00 Manchester United - LASK 2: 1 (0: 0)
08/06/2020 17:55 Bayer Leverkusen - Rangers FC 1: 0 (0: 0)
17:55 Sevilla FC - AS Roma 2: 0 (2: 0)
20:00 Wolverhampton Wanderers - Olympiakos Piraäus 1: 0 (1: 0)
20:00 FC Basilej - Eintracht Frankfurt 1: 0 (0: 0)
Čtvrtfinále
08/10/2020 20:00 Manchester United - FC Kodaň 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet
20:00 pohřbít - Bayer Leverkusen 2: 1 (2: 1)
08/11/2020 20:00 Šachtar Doněck - FC Basilej 4: 1 (2: 0)
20:00 Wolverhampton Wanderers - Sevilla FC 0: 1 (0: 0)
Semifinále
16. 8. 2020 20:00 Sevilla FC - Manchester United 2: 1 (1: 1)
08/17/2020 20:00 pohřbít - Šachtar Doněck 5: 0 (1: 0)
Finále
08/21/2020 20:00 Sevilla FC - pohřbít 3: 2 (2: 2)