FIFA> Přátelské zápasy 2017> Červen | Přátelské zápasy 2017> Červen' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
01:30 | chili | - | Burkina Faso | 3: 0 (1: 0) | |
01:30 | Nikaragua | - | Bolívie | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | Portugalsko | - | Kypr | 4: 0 (2: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 20 let 2017> Červen | Přátelské zápasy U20 2017> Červen' border = '0' /> | ||||
16:30 | Skotsko | - | Brazílie | 1: 0 | |
FIFA> Přátelské zápasy do 19 let 2017> Červen | Přátelské zápasy U19 2017> Červen' border = '0' /> | ||||
14:00 | Česká republika | - | Indonésie | 2: 0 | |
FIFA> Přátelské zápasy do 18 let 2017> Červen | Přátelské zápasy do 18 let 2017> Červen' border = '0' /> | ||||
16:00 | Srbsko | - | Francie | 3: 0 | |
UEFA> Liga mistrů 2016/2017> Finále | Liga mistrů 2016/2017> Finále' border = '0' /> | ||||
19:45 | Juventus | - | Real Madrid | 1: 4 (1: 1) | |
CAF> CAF Champions League 2017> Skupina A | Liga mistrů CAF 2017> Skupina A' hranice = '0' /> | ||||
14:00 | Beira železnice | - | Al-Merrikh SC | zrušeno. | |
22:45 | Sahel hvězda | - | Al Hilal Omdurman | zrušeno. | |
CAF> CAF Champions League 2017> Skupina D | Liga mistrů CAF 2017> Skupina D' hranice = '0' /> | ||||
14:00 | Zanaco FC | - | Bavlna Sport Garoua | 2: 1 (1: 1) | |
Argentina> První divize 2016/2017 | První divize 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
01:15 | Godoy Cruz | - | Atletická Rafaela | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Tygr | - | Velez Sarsfield | 0: 3 (0: 1) | |
20:15 | Temperley | - | Cordoba workshopy | 2: 1 (1: 0) | |
21:15 | Rosario Central | - | Colon of Santa Fe | 0: 0 (0: 0) | |
23:30 | Union of Santa Fe | - | Newell's Old Boys | 2: 1 (1: 0) | |
Argentina> Národní první B 2016/2017 | First National B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
00:05 | San Luis studenti | - | Guillermo Brown z Puerto Madryn | 0: 0 (0: 0) | |
01:05 | Chacarita Juniors | - | Almagro | 3: 0 (1: 0) | |
19:05 | Nové Chicago | - | Nezávislá Rivadavia | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Douglas Haig | - | Brown de Adrogué | 1: 2 (0: 0) | |
19:30 | Villa Dalmine | - | Athletic Parana | 2: 0 (2: 0) | |
21:05 | San Martin de Tucumán | - | Ferro Carril Oeste | 0: 1 (0: 1) | |
23:00 | Cordoba Institute | - | Central Córdoba SdE | 3: 2 (1: 1) | |
Austrálie> NPL New South Wales 2017 | NPL New South Wales 2017>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Sutherlandští žraloci | - | Blacktown City FC | 0: 2 (0: 2) | |
10:00 | Bonnyrigg White Eagles | - | Manly United | 0: 3 (0: 1) | |
10:00 | Hakoah Sydney City East | - | APIA Leichhardt Tigers | 1: 4 (1: 2) | |
10:45 | Sydney FC (Y) | - | Parramatta FC | 3: 2 (2: 0) | |
Austrálie> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | North Geelong Warriors SC | - | Kingston City FC | 0: 2 (0: 1) | |
09:00 | Green Gully SC | - | FC Bulleen Lions | 1: 1 (0: 1) | |
10:00 | Hume City FC | - | Pascoe Vale SC | 0: 0 (0: 0) | |
Austrálie> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Olympic FC | - | Redlands United | 6: 0 (3: 0) | |
09:00 | Moreton Bay United | - | Brisbane Strikers | 0: 1 (0: 0) | |
09:30 | Brisbane City FC | - | Gold Coast City FC | 2: 3 (0: 1) | |
09:30 | FNQ Heat | - | Northern Fury | 6: 0 (2: 0) | |
10:00 | Western Pride | - | Brisbane Roar (Y) | 6: 0 (4: 0) | |
Austrálie> NPL Northern NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Valentine Phoenix | - | Lake Macquarie City | 1: 0 (0: 0) | |
Austrálie> NPL Západní Austrálie 2017 | NPL Western Australia 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Armadale SC | - | ECU Joondalup | 1: 4 (0: 2) | |
08:00 | Floreat Athena | - | Perth Glory (Y) | 1: 0 (0: 0) | |
08:00 | Subiaco AFC | - | Bayswater City SC | 3: 2 (2: 2) | |
08:00 | Perth SC | - | Stirling Lions SC | 2: 0 (2: 0) | |
08:00 | Balcatta FC | - | Cockburn City SC | 0: 1 (0: 0) | |
08:00 | Mandurah City SC | - | Joondalup United | 2: 0 (2: 0) | |
08:00 | Sorrento FC | - | Inglewood United | 0: 2 (0: 0) | |
Austrálie> NPL Jižní Austrálie 2017 | NPL South Australia 2017>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Adelaide United (Y) | - | Adelaidské komety | 2: 2 (1: 0) | |
06:30 | MetroStars SC | - | Cumberland United | 5: 0 (3: 0) | |
06:30 | Para Hills Knights SC | - | Adelaide City FC | 0: 2 (0: 1) | |
06:30 | Croydon Kings SC | - | West Torrens Birkalla | 0: 2 (0: 1) | |
06:30 | Adelaide Blue Eagles | - | Adelaide Olympic | 2: 0 (1: 0) | |
10:30 | Campbelltown City SC | - | West Adelaide Hellas | 0: 2 (0: 0) | |
Austrálie> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Woden Weston FC | - | Cooma FC | 2: 4 (2: 1) | |
08:30 | Belconnen United | - | FFA CoE | 0: 1 (0: 0) | |
Austrálie> NPL Tasmánie 2017 | NPL Tasmania 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Hobart zebry | - | Devonport City | 0: 1 (0: 1) | |
07:30 | Launceston City FC | - | Northern Rangers | 1: 2 (1: 1) | |
09:30 | Clarence United | - | South Hobart FC | 0: 5 (0: 3) | |
Rakousko> Bundesliga ženy 2016/2017 | Women Bundesliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | SPG LUV Graz / 1. DFC Leoben | - | FC Wacker Innsbruck | 1: 1 | |
16:00 | USC Landhaus / Rakousko | - | SV Neulengbach | 1: 0 | |
16:00 | Storm Graz | - | SKV Altenmarkt | 3: 0 | |
16:00 | Union Kleinmünchen | - | FC Südburgenland | 6: 0 | |
16:00 | SKN St. Pölten | - | FC Bergheim | 4: 1 | |
Bělorusko> Mistrovství 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | FK Isloch Minsk | - | FK Slutsk | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | FK Gorodeya | - | FK Krumkachy Minsk | 1: 1 (1: 0) | |
16:30 | FK Gomel | - | Neman grodno | 2: 2 (2: 1) | |
Brazílie> Série A 2017 | Série A 2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Coritiba FC | - | Athletico Paranaense | 1: 0 (0: 0) | |
22:00 | Fluminense RJ | - | Victoria - BA | 2: 1 (1: 0) | |
23:00 | Corinthians SP | - | Santos FC | 2: 0 (0: 0) | |
Brazílie> Série B 2017 | Série B 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Západ - SP | - | ČR Brazílie - AL | 2: 0 (1: 0) | |
01:30 | Ceará - CE | - | Londrina - PR | 1: 0 (0: 0) | |
20:30 | Santa Cruz - PE | - | ABC - RN | 2: 1 (1: 1) | |
20:30 | Villa Nova - GO | - | Guarani - SP | 3: 1 (2: 0) | |
20:30 | Luverdense - MT | - | Criciuma - SC | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Mezinárodní | - | Mládež - RS | 1: 1 (0: 0) | |
Bulharsko> Sestup 2016/2017> 3. kolo | sestup 2016/2017> 3. kolo' hranice = '0' /> | ||||
16:30 | PFC Montana | - | Septemvri Sofia | 1: 2 (0: 2) | |
Kanada> Fotbalová liga 2017 | Soccer League 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Srbští bílí orli | - | SC Scarborough | 2: 1 | |
Čína> Superliga 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Yanbian FC | - | Guangzhou Evergrande | 1: 3 (1: 1) | |
12:35 | Shandong Luneng | - | Tianjin Quanjian FC | 1: 2 (1: 1) | |
12:35 | Šanghaj SIPG | - | Očekávání | 4: 1 (0: 0) | |
12:35 | Jianggs Suning | - | Hebei China Fortune FC | 1: 2 (1: 0) | |
Čína> League One 2017 | League One 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Zhèjiāng Yìténg | - | Yunnan Lijiang FC | 0: 0 (0: 0) | |
12:35 | Peking BG | - | Baoding Yingli Yitong | 4: 2 (3: 0) | |
12:35 | Qingdao Huanghai | - | Dalianská transcendence | 3: 1 (2: 0) | |
12:35 | Shenzhen FC | - | Peking Renhe FC | 0: 0 (0: 0) | |
Ekvádor> Serie A 2017, první fáze | Serie A 2017 První fáze>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Emelec | - | Žlutá síla | 1: 0 (0: 0) | |
01:30 | Ekvádorský sportovní klub River Plate | - | Barcelona | 0: 0 (0: 0) | |
22:00 | Národní | - | Macara | 2: 0 (1: 0) | |
Estonsko> Liga mistrů 2017 | Liga mistrů 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Paide City Team | - | JK Nõmme Kalju | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | JK Tammeka | - | FC Flora | 0: 2 (0: 1) | |
Faerské ostrovy> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | B36 Tórshavn | - | Viking | 3: 5 (2: 2) | |
15:00 | EB / Stream | - | NSÍ Runavík | 0: 3 (0: 2) | |
16:00 | ÍF Fuglafjørður | - | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | 0: 4 (0: 0) | |
pět hodin | 07 Západ | - | HB Tórshavn | 1: 4 (1: 1) | |
Finsko> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Lahti | - | Vaasan PS | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | PS Kemi | - | JJK Jyväskylä | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | SJK Seinäjoki | - | Inter Turku | 0: 3 (0: 1) | |
Finsko> Ykkönen 2017 | Number One 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Honka | - | AC Oulu | 4: 0 (0: 0) | |
15:00 | KPV Kokkola | - | Ekenäs IF | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | OPS Oulu | - | TPS Turku | 1: 2 (1: 2) | |
Německo> Oberliga Mittelrhein 2016/2017 | Oberliga Mittelrhein 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Germania Windeck | - | Borussia Freialdenhoven | 1: 3 (1: 2) | |
Německo> Oberliga NOFV-Nord 2016/2017 | Oberliga NOFV-Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Frankfurt (Odra) | - | FC Mecklenburg Schwerin | 3: 6 (0: 1) | |
13:00 | SV Zeleno-bílý Brieselang | - | FC Strausberg | 0: 2 (0: 1) | |
13:00 | Hertha Zehlendorf | - | Hansa Rostock II | 3: 2 (2: 2) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | Victoria Seelow | 3: 2 (1: 1) | |
13:00 | FC Anker Wismar | - | TeBe Berlín | 2: 0 (0: 0) | |
13:00 | CFC Hertha 06 | - | Malchower SV 90 | 7: 0 (2: 0) | |
13:00 | Germania Schöneiche | - | Optika Rathenow | 2: 7 (0: 6) | |
13:00 | SV Lichtenberg 47 | - | VSG Altglienicke | 2: 2 (1: 1) | |
Německo> Oberliga NOFV-Süd 2016/2017 | Oberliga NOFV-Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BSG Wismut Gera | - | FSV Barleben | 5: 3 (1: 1) | |
13:00 | Union Sandersdorf | - | Inter Leipzig | 3: 3 (0: 2) | |
13:00 | FC Carl Zeiss Jena II | - | Hala VfL 96 | 2: 3 (1: 2) | |
13:00 | FC jednotka Rudolstadt | - | Bischofswerdaer FV | 0: 6 (0: 1) | |
13:00 | Askania Bernburg | - | SSV Markranstädt | 6: 2 (3: 1) | |
13:00 | BSG Chemie Leipzig | - | SV SCHOTT Jena | 3: 1 (2: 1) | |
13:00 | SV 1899 Merseburg | - | Germania Halberstadt | 0: 2 (0: 0) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | VFC Plauen | 2: 1 (1: 1) | |
Německo> Playoffs Regionalliga 2017 Nord> Vyřazovací kolo | Playoffs Regionalliga 2017 Nord> Kolo sestupu' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Altona 93 | - | SV Eutin 08 | 0: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Eintracht Northeim | - | Bremer SV | 0: 3 (0: 2) | |
Německo> Sestup Oberliga 2017 Bayern> 2. kolo | Sestup Oberliga 2017 Bayern> 2. kolo' hranice = '0' /> | ||||
15:00 | SV Erlenbach | - | SpVgg Jahn Forchheim | 2: 1 (0: 0) | |
15:00 | 1. SC vlhký | - | FSV Erlangen-Bruck | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | BCF Wolfratshausen | - | TSV Landsberg | 5: 0 (2: 0) | |
15:00 | TSV 1883 Bogen | - | SB Chiemgau Traunstein | 1: 1 (1: 0) | |
Ghana> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Berekum Chelsea | - | Celní hvězdy | 3: 2 (1: 1) | |
Island> 1. divize 2017 | 1. deild 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Leiknir Fáskrúðsfjörður | - | Až do Reykjavíku | 1: 2 | |
15:00 | UMF Selfoss | - | HK Kópavogur | 1: 0 | |
16:00 | ÍR Reykjavík | - | Akór Akureyri | 2: 1 | |
Indonésie> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Persiba Balikpapan | - | Pusamania Borneo | 3: 2 (2: 0) | |
14:00 | PS Barito Putera | - | Semen Padang | 3: 1 (1: 1) | |
14:30 | PSM Makassar | - | Persipura Jayapura | 5: 1 (2: 0) | |
Itálie> Serie D Scudetto 2017> Finále | Serie D Scudetto 2017> Final' border = '0' /> | ||||
19:45 | SS Monza 1912 | - | Fotbal v Ravenně | 2: 1 (0: 1) | |
Japonsko> J2 League 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Fukuoka Wasp | - | Kamatamare Sanuki | 3: 1 (3: 1) | |
05:00 | Mýtus HollyHock | - | Oita Trinita | 2: 0 (0: 0) | |
06:00 | Nagoya Grampus | - | Pobočky Kanazawa | 2: 3 (1: 1) | |
08:00 | Shonan Bellmare | - | V-Varen Nagasaki | 1: 1 (0: 0) | |
10:00 | FC Gifu | - | Montedio Yamagata | 1: 1 (1: 0) | |
10:00 | Yokohama FC | - | Renofa Yamaguchi | 1: 0 (1: 0) | |
11:00 | Thespakusatsu Gunma | - | Tokushima Vortis | 0: 2 (0: 0) | |
11:00 | Okajama bažant | - | JEF United Chiba | 2: 1 (1: 1) | |
Japonsko> J3 League 2017 | J3 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Morioka Crane | - | Yokohama S&CC | 0: 1 | |
05:00 | Kataller Toyama | - | SC Sagamihara | 2: 0 | |
06:00 | FC Tokio II | - | Gamba Osaka II | 1: 0 | |
06:00 | Cerezo Osaka II | - | FC Ryūkyū | 1: 2 | |
Japonsko> Japonská fotbalová liga 2017 - 1. kolo | Japonská fotbalová liga 2017 1. kolo>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Ryutsu Keizai Dragons | - | Briobecca Urayasu | 0: 0 | |
05:00 | Zámek Honda | - | FC Imabari | 1: 3 | |
05:00 | Sony Sendai | - | ReinMeer Aomori | 0: 0 | |
05:00 | Marujasu Okazaki | - | Tokio Musashino City FC | 1: 1 | |
Kazachstán> Premier Liga 2017 | Premier Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Tobyl kostanay | - | Caesar Kyzylorda | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | FK Ordabasy | - | FK Taraz | 3: 0 (2: 0) | |
13:00 | FK Astana | - | FK Atyrau | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | FK Kairat | - | Shakter Karaganda | 4: 1 (3: 0) | |
14:00 | Irtysh Pavlodar | - | FK Okzhetpes | 0: 0 (0: 0) | |
Kosovo> Sestup 2016/2017> Zápasy | Vyřazení 2016/2017> Zápasy' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF Ferizaj | - | KF Vllaznia | 2: 3 (0: 0, 0: 0, 1: 1) pso | |
Lotyšsko> Virsliga 2017 | Virsliga 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Fotbalová škola FK Riga | - | FK Liepāja | 2: 0 (0: 0) | |
Norsko> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Tromsø IL | - | Vålerenga IF | 2: 4 (0: 4) | |
pět hodin | Stabæk IF | - | Lillestrøm SK | 2: 4 (1: 1) | |
Norsko> Oddělení 2. divize 1. 2017 | 2. Division Avdeling 1 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Follo FK | - | Fotbal Kjelsås | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Bærum SK | - | Grorud IL | 4: 0 (4: 0) | |
15:00 | Nybergsund IL-Trysil | - | Brumunddal | 0: 0 (0: 0) | |
Norsko> 2. divize Oddělení 2 2017 | 2. Division Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FK Vidar | - | Fana IL | 4: 0 (3: 0) | |
Norsko> Ženy Toppserien 2017 | Ženy, nejvyšší série 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Klepp IL | - | SK Trondheims-Ørn | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | LSK ženy | - | Kolbotn IL | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Arna-Bjørnar | - | Stabæk FK | 1: 1 (1: 0) | |
Paraguay> Apertura první divize 2017 | První divize 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Generál Diaz | - | Svoboda | 0: 2 (0: 0) | |
21:00 | Nezávisle na Campo Grande | - | Cerro Porteño | 1: 2 (1: 1) | |
23:10 | Guarani | - | Deportivo Capiatá | 4: 2 (2: 0) | |
Peru> Apertura první divize 2017 | První divize 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Athletic Alliance | - | Obchodní unie | 1: 3 (0: 0) | |
21:00 | Městské sporty | - | Technická univerzita | 0: 1 (0: 0) | |
Portugalsko> Sestup 2/3 2016/2017> Zápasy | Sestup 2/3 2016/2017> Zápasy' border = '0' /> | ||||
15:00 | Leixões SC | - | SC Praiense | 1: 1 (0: 1) | |
pět hodin | Merelinense FC | - | Academic of Viseu | 0: 1 (0: 0) | |
Jižní Afrika> Play-off o postup 2016/2017> Zápasy | Propagační playoff 2016/2017> Zápasy' border = '0' /> | ||||
14:00 | Černí leopardi | - | Stellenbosch FC | 0: 0 (0: 0) | |
Jižní Korea> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Anyang | - | Suwon FC | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Seongnam FC | - | Ansan Greeners | 0: 0 (0: 0) | |
Španělsko> Ženy Copa de la Reina 2017> Čtvrtfinále | |||||
09:00 | FC Barcelona | - | Skutečná společnost | 1: 0 aet | |
11:30 | Athletic Bilbao | - | Valencia CF | 1: 3 | |
Švédsko> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Östersunds FK | - | GIF Sundsvall | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | Kalmar FF | - | Örebro SK | 0: 1 (0: 0) | |
pět hodin | Jönköpings Södra IF | - | Malmö FF | 1: 2 (0: 1) | |
Švédsko> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | IF Brommapojkarna | - | Degerfors IF | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Östers IF | - | Norrby IF | 2: 1 (2: 1) | |
15:00 | IFK Värnamo | - | Já Frej | 3: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Syrianska FC | - | Dalkurd FF | 0: 3 pros. | |
Švédsko> Division 1 Norra 2017 | Division 1 Norra 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Acropolis IF | - | Vasalunds IF | 3: 0 | |
15:00 | Enskede IK | - | IK Brage | 0: 1 | |
Švédsko> Division 1 Södra 2017 | Division 1 Södra 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Oskarshamns AIK | - | FC Rosengård 1917 | 3: 2 | |
15:00 | Assyriska BK | - | Mjällby AIF | 1: 4 | |
15:00 | FK Karlskrona | - | Skövde AIK | 0: 2 | |
15:00 | Kristianstad FC | - | Ljungskile SK | 0: 2 | |
Švédsko> Ženy Damallsvenskan 2017 | Women Damallsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Kvarnsvedens IK | - | KDYŽ Limhamn Bunkeflo | 5: 0 (3: 0) | |
Švýcarsko> Challenge League 2016/2017 | Challenge League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:45 | FC Aarau | - | Neuchâtel Xamax FCS | 2: 0 (1: 0) | |
16:45 | FC Le Mont | - | Servette Ženeva | 0: 1 (0: 1) | |
16:45 | FC Wil 1900 | - | FC Schaffhausen | 2: 1 (1: 1) | |
16:45 | FC Winterthur | - | FC Chiasso | 3: 1 (0: 0) | |
16:45 | FC Curych | - | FC Wohlen | 3: 0 (1: 0) | |
Švýcarsko> Finále ženských žen Superliga 2016/2017 | |||||
16:00 | FC Neunkirch | - | Luganské ženy | 3: 0 | |
16:00 | BSC Young Boys | - | FC Basilej 1893 | 2: 3 | |
16:00 | FC Luzern | - | FC Curych ženy | 1: 3 | |
Švýcarsko> Sestup žen 2016/2017 | Sestup žen 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Femina Kickers Worb | - | FC Aarau | 1: 1 | |
19:00 | FC Staad | - | SC Derendingen | 3: 1 | |
19:00 | FC Yverdon ženy | - | Grasshopper Club Curych | 3: 0 | |
Tunisko> Sestup 2017> Finále | Sestup 2017> Final' border = '0' /> | ||||
15:30 | CO Médenine | - | AS Marsa | 2: 0 (1: 0) | |
Turecko> SüperLig 2016/2017 | SuperLig 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Kayserispor | - | Istanbul Basaksehir | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Trabzonspor | - | Bursaspor | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Caykur Rizespor | - | Alanyaspor | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Galatasaray | - | Atiker Konyaspor | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Adanaspor | - | Fenerbahce | 1: 3 (1: 2) | |
15:00 | Besiktas | - | Osmanlispor FK | 4: 0 (2: 0) | |
Uruguay> První divize 2017 Mírně pokročilí | First Division 2017 Intermediate>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Phoenix | - | Liverpool | 1: 1 (1: 0) | |
19:00 | Závodění | - | Mládí | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Dunaj | - | Národní | 1: 2 (0: 2) | |
19:00 | Montevideo Wanderers | - | CA Cerro | 1: 0 (1: 0) | |
USA> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
04:00 | Portlandské trámy | - | San Jose Earthquakes | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | New York City FC | - | Philadelphia Union | 2: 1 (0: 0) | |
22:00 | Sportovní Kansas City | - | Minnesota United FC | 3: 0 (1: 0) | |
22:30 | Vancouver Whitecaps | - | Atlanta United FC | 3: 1 (2: 1) | |
USA> USL Championship 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Saint Louis FC | - | Toronto FC II | 2: 0 (1: 0) | |
23:05 | Rochester nosorožci | - | FC Cincinnati | 1: 0 (0: 0) | |
USA> Ženská národní ženská fotbalová liga 2017 | |||||
20:50 | NC Courage | - | FC Kansas City | 2: 0 (0: 0) |