FIFA> Přátelské kluby 2017> Týden | Přátelské kluby 2017> Týden' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:30 | VfB Stuttgart | - | Real Betis | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | Hamburger SV | - | Espanyol Barcelona | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Augsburg | - | PSV Eindhoven | 0: 0 (0: 0) | |
14:30 | Eintracht Frankfurt | - | FSV Frankfurt | 5: 2 (2: 0) | |
15:00 | VfL Wolfsburg | - | ACF Fiorentina | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Everton FC | - | Sevilla FC | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Newcastle United | - | Hellas Verona | 2: 0 (2: 0) | |
16:00 | Červený a bílý Erfurt | - | Borussia Dortmund | 2: 5 (2: 2) | |
16:00 | Sc freiburg | - | Torino FC | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Brighton and Hove Albion | - | Atletico Madrid | 2: 3 (0: 1) | |
19:30 | AFC Bournemouth | - | SSC Neapol | 2: 2 (0: 1) | |
19:30 | pohřbít | - | Villarreal CF | 3: 1 (1: 1) | |
FIFA> Přátelské zápasy žen 2017> Srpen | Women Friendlies 2017> August' border = '0' /> | ||||
13:00 | Litva | - | Lotyšsko | 1: 1 (0: 0) | |
UEFA> Ženy EURO 2017 Nizozemsko> Finále | Women EURO 2017 Netherlands> Final' border = '0' /> | ||||
16:00 | Holandsko | - | Dánsko | 4: 2 (2: 2) | |
Arménie> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Banants | - | Pyunik FC | 2: 2 (0: 1) | |
16:00 | Gandzasar Kapan | - | FC Ararat | 1: 3 (1: 0) | |
Austrálie> NPL New South Wales 2017 | NPL New South Wales 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Rockdale City Suns | - | Wollongong Wolves | 2: 1 (1: 0) | |
06:00 | Manly United | - | Sydney United 58 | 3: 2 (0: 1) | |
06:00 | Blacktown City FC | - | APIA Leichhardt Tigers | 0: 1 (0: 0) | |
08:00 | Sydney Olympic | - | Hakoah Sydney City East | 4: 0 (2: 0) | |
Austrálie> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Brisbane Roar (Y) | - | Northern Fury | 1: 5 (1: 4) | |
09:00 | Olympic FC | - | Gold Coast City FC | 1: 3 (1: 1) | |
Austrálie> NPL Northern NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Broadmeadow Magic | - | Newcastle United Jets (Y) | 2: 0 (1: 0) | |
05:30 | Charlestown City Blues | - | Weston Workers FC | 2: 1 (0: 0) | |
05:30 | Lake Macquarie City | - | Hamilton Olympic | 0: 4 (0: 1) | |
Austrálie> NPL Western Australia 2017 | NPL Western Australia 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Perth Glory (Y) | - | Bayswater City SC | 2: 3 (2: 0) | |
Austrálie> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Cooma FC | - | Canberra FC | 1: 5 (1: 2) | |
06:00 | Gungahlin United | - | Canberra Olympic | 3: 3 (1: 0) | |
Austrálie> NPL Tasmánie 2017 | NPL Tasmania 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Olympia FC Warriors | - | Northern Rangers | 1: 1 (1: 0) | |
Rakousko> Bundesliga 2017/2018 | Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Wolfsberger AC | - | SCR Altach | 1: 0 (0: 0) | |
15:30 | Rapid Vídeň | - | Rakousko Vídeň | 2: 2 (1: 0) | |
18:00 | SV Mattersburg | - | Storm Graz | 2: 3 (1: 1) | |
Rakousko> Regionalliga West (-2019) 2017/2018 | Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Hard | - | FC Wacker Innsbruck (A) | 1: 1 (1: 1) | |
Bělorusko> Mistrovství 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Neman grodno | - | FK Isloch Minsk | 1: 1 (1: 0) | |
16:30 | FK Minsk | - | BATE Borisov | 1: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Torpedo-BelAZ Zhodino | - | FK Slutsk | 1: 1 (0: 0) | |
Belgie> První třída A 2017/2018 | První třída A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | KAA Gent | - | Royal Antwerp FC | 0: 1 (0: 1) | |
pět hodin | RSC Anderlecht | - | KV Ostende | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Club Brugge KV | - | AS Eupen | 3: 1 (1: 1) | |
Belgie> První divize B 2017/2018 Období 1 | First class B 2017/2018 Period 1>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KVC Westerlo | - | Cercle Bruggy | 1: 2 (1: 0) | |
Bolívie> Profesionální liga 2017 Clausura | Professional League 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Ropný tanker Yacuiba | - | Bolívar | 2: 0 (0: 0) | |
Bosna a Hercegovina> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Krupa | - | Sloboda Tuzla | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Stíhačka Banja Luka | - | FK Mladost Doboj-Kakanj | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | FK Sarajevo | - | NK GOŠK Gabela | 0: 1 (0: 0) | |
Brazílie> Série A 2017 | Série A 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Flamengo RJ | - | Victoria - BA | 0: 2 (0: 1) | |
20:00 | Palmy | - | Athletico Paranaense | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | plavba | - | Botafogo - RJ | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Coritiba FC | - | Chapecoense | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Grêmio Porto Alegre | - | Atlético Mineiro | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Bahia - BA | - | São Paulo FC | 2: 1 (2: 1) | |
23:00 | černý most | - | Vasco da Gama | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Avaí - SC | - | Santos FC | 0: 0 (0: 0) | |
Bulharsko> Parva Liga 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | CSKA Sofia | - | Lokomotiv Plovdiv | 4: 1 (2: 0) | |
Kanada> Fotbalová liga 2017 | Soccer League 2017>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Milton SC | - | SC Waterloo | 4: 3 | |
23:00 | Royal Toronto FC | - | Srbští bílí orli | 0: 5 | |
Chile> Přechodný turnaj první divize 2017 | Přechodový turnaj první divize 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Everton | - | svatý Louis | 4: 0 (2: 0) | |
pět hodin | O'Higgins | - | Colo-Colo | 1: 3 (1: 2) | |
20:30 | Huachipato | - | Audax Italiano | 2: 1 (1: 1) | |
23:00 | Antofagasta | - | Iquique | 0: 0 (0: 0) | |
Čína> Superliga 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Guangzhou R&F | - | Očekávání | 4: 1 (3: 1) | |
12:35 | Šanghaj SIPG | - | Tianjin Quanjian FC | 0: 0 (0: 0) | |
Čína> League One 2017 | League One 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Dalian Yifang FC | - | Xinjiang Tianshan Leopard FC | 4: 0 (1: 0) | |
12:35 | Peking BG | - | Shenzhen FC | 3: 1 (2: 1) | |
Kolumbie> První uzávěrka roku 2017 | První uzávěrka roku 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Jednou Caldas | - | Atletická Bucaramanga | 0: 2 (0: 1) | |
01:30 | Tigres FC | - | Nezávislý Medellin | 1: 0 (1: 0) | |
21:15 | Deportivo Cali | - | Patriots FC | 0: 0 (0: 0) | |
23:15 | Milionáři | - | Atlético Junior | 1: 2 (0: 1) | |
Kostarika> První divize 2017/2018 Apertura | První divize 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
03:00 | Městská Libérie | - | CS Herediano | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | Obecní Pérez Zeledón | - | Sportovní Saprissa | 1: 2 (0: 2) | |
18:30 | LD Alajuelense | - | Svatí Guápiles | 2: 2 (1: 2) | |
21:00 | Guadeloupe | - | Městské Řecko | 0: 3 (0: 2) | |
23:00 | CS Cartaginés | - | Lemon FC | 0: 0 (0: 0) | |
Chorvatsko> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Dinamo Záhřeb | - | Hajduk Split | 3: 1 (1: 0) | |
Czech Republic > 1. fotbalová liga 2017/2018 | 1. fotbalová liga 2017/2018 > ' /> | ||||
15:00 | FK Jablonec | - | Viktoria Plzeň | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Vysočina Jihlava | - | 1. FC Slovácko | 0: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Baník Ostrava | - | Slavia Praha | 0: 0 (0: 0) | |
Czech Republic > 2. fotbalová liga 2017/2018 | 2. fotbalová liga 2017/2018 > ' /> | ||||
09:15 | Viktoria Žižkov | - | FK Varnsdorf | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC Sellier & Bellot Vlašim | - | České Budějovice | 0: 2 (0: 2) | |
Dánsko> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Lyngby BK | - | FC Nordsjælland | 1: 4 (1: 1) | |
13:00 | FC Helsingør | - | FC Midtjylland | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Odense BK | - | Aalborg BK | 0: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Brøndby IF | - | FC Kodaň | 1: 0 (0: 0) | |
Dánsko> 1. divize 2017/2018 | 1. Divize 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Vejle BK | - | Nykøbing FC | 4: 1 (0: 1) | |
13:30 | FC Roskilde | - | Thisted FC | 2: 3 (2: 1) | |
13:30 | Skive I. | - | Brabrand IF | 3: 4 (1: 0) | |
13:30 | Viborg FF | - | Esbjerg fB | 0: 2 (0: 1) | |
13:30 | FC Fredericia | - | Vendsyssel FF | 3: 3 (2: 2) | |
13:30 | Vpřed Amager | - | HB Køge | 1: 2 (0: 0) | |
Dánsko> 2. divize, skupina 1, 2017/2018 | 2nd Division Pool 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Næstved BK | - | Skovshoved IF | 1: 3 (1: 1) | |
Dánsko> 2. divize Pool 3 2017/2018 | 2. Division Pool 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | IF Lyseng | - | Jammerbugt FC | 1: 2 (0: 1) | |
12:30 | Ringkøbing IF | - | Aarhus Fremad | 0: 1 (0: 0) | |
Ekvádor> Série A 2017 Druhá fáze | Série A 2017 Druhá fáze>' border = '0' /> | ||||
17:30 | LDU Quito | - | Město Guayaquil | 1: 1 (0: 0) | |
18:00 | Národní | - | Deportivo Cuenca | 0: 1 (0: 1) | |
21:00 | Žlutá síla | - | Macara | 2: 2 (1: 1) | |
Salvador> Zahájení první divize 2017/2018 | První divize 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Sonsonate FC | - | aliance | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | Chalatenango | - | Orel | 3: 2 (1: 1) | |
22:00 | Luis Angel Firpo | - | Obecní Limeño | 0: 2 (0: 1) | |
22:30 | DĚLÁŠ | - | Isidro Metapan | 2: 0 (2: 0) | |
Anglie> Mistrovství 2017/2018 | Mistrovství 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Bolton Wanderers | - | Leeds United | 2: 3 (1: 3) | |
Anglie> FA Community Shield 2017> Finále | FA Community Shield 2017> Final' border = '0' /> | ||||
14:00 | Chelsea FC | - | Arsenal FC | 1: 4 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Estonsko> Estonský pohár 2017/2018> 3. kolo | Estonský pohár 2017/2018> 3. kolo' hranice = '0' /> | ||||
13:00 | FC Kuressaare | - | Kuusalu JK Rada | 9: 1 (6: 0) | |
Faerské ostrovy> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | B36 Tórshavn | - | ÍF Fuglafjørður | 5: 2 (1: 0) | |
15:00 | NSÍ Runavík | - | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | 4: 0 (3: 0) | |
15:00 | Viking | - | HB Tórshavn | 1: 3 (1: 1) | |
15:00 | Měřítko IF | - | 07 Západ | 0: 1 (0: 1) | |
pět hodin | EB / Stream | - | KÍ Klaksvík | 2: 1 (0: 0) | |
Finsko> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | HJK Helsinky | - | FC Lahti | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | IFK Mariehamn | - | SJK Seinäjoki | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Vaasan PS | - | PS Kemi | 3: 3 (1: 2) | |
Finsko> Ykkönen 2017 | Number One 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Grankulla IFK | - | Ekenäs IF | 0: 0 (0: 0) | |
Francie> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Lille OSC | - | FC Nantes | 3: 0 (0: 0) | |
16:00 | Angers SCO | - | Girondins Bordeaux | 2: 2 (1: 1) | |
20:00 | Olympique Marseille | - | Dijon FCO | 3: 0 (0: 0) | |
Gruzie> Erovnuli Liga 2017 | Erovnuli Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Chikhura Sachkhere | - | FC Kobuleti | 1: 1 (1: 1) | |
17:30 | FC Saburtalo | - | Lokomotiv Tbilisi | 6: 0 (5: 0) | |
Německo> 2. Bundesliga 2017/2018 | 2. Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Jahn Řezno | - | 1. FC Norimberk | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | SpVgg Greuther Fürth | - | Arminia Bielefeld | 1: 2 (0: 2) | |
14:30 | Krušné hory Aue | - | Fortuna Dusseldorf | 0: 2 (0: 1) | |
Německo> 3. liga 2017/2018 | 3. Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfL Osnabrück | - | Hallescher FC | 3: 3 (2: 1) | |
13:00 | 1. FC Magdeburg | - | Wurzburger Kickers | 2: 1 (2: 0) | |
Německo> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC St. Pauli II | - | Eintracht Norderstedt | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | VfB Oldenburg | - | Černobílý Rehden | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Lueneburg SK Hansa | - | Altona 93 | 1: 2 (0: 1) | |
Německo> Regionalliga Nordost 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | VSG Altglienicke | - | Germania Halberstadt | 0: 1 (0: 1) | |
12:30 | Union Fürstenwalde | - | 1. FC Lok Leipzig | 0: 2 (0: 0) | |
12:45 | BSG Chemie Leipzig | - | SV Babelsberg 03 | 1: 0 (0: 0) | |
Německo> Regionalliga West 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SG Wattenscheid 09 | - | Fortuna Düsseldorf II | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Červené a bílé jídlo | - | Wuppertal SV | 1: 3 (1: 0) | |
Německo> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Saarbrücken | - | Hessen Kassel | 3: 1 (3: 0) | |
13:00 | VfB Stuttgart II | - | SSV Ulm 1846 | 5: 4 (4: 1) | |
13:00 | TuS Koblenz | - | SC Freiburg II | 1: 2 (1: 0) | |
Německo> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Buchholz 08 | - | TuS Dassendorf | 1: 2 (0: 2) | |
13:00 | Wedeler TSV | - | WTSV Concordia | 4: 1 (1: 1) | |
14:00 | TSV Sasel | - | SV Rugenbergen | 3: 2 (1: 2) | |
15:00 | HSV Barmbek-Uhlenhorst | - | FC Teutonia 05 | 1: 5 (1: 2) | |
Německo> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Optika Rathenow | - | Victoria Seelow | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | SV Lichtenberg 47 | - | SV Zeleno-bílý Brieselang | 5: 0 (2: 0) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | Hansa Rostock II | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | TeBe Berlín | 1: 3 (0: 2) | |
13:00 | SC Staaken | - | Hertha Zehlendorf | 1: 2 (0: 2) | |
Německo> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 | Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BSG Wismut Gera | - | SV SCHOTT Jena | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Jednota Kamenz | - | FC Carl Zeiss Jena II | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | VfB 1921 Krieschow | - | Bischofswerdaer FV | 2: 4 (1: 2) | |
13:00 | 1. FC Lok Stendal | - | FC jednotka Rudolstadt | 2: 0 (2: 0) | |
13:00 | Inter Leipzig | - | VFC Plauen | 0: 1 (0: 0) | |
Německo> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Gonsenheim | - | FSV Jägersburg | 2: 0 (0: 0) | |
Německo> Šlesvicko-Holštýnská liga 2017/2018 | Schleswig-Holstein League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Holstein Kiel II | - | SV Frísko 03 | 1: 2 (0: 1) | |
Německo> Mládež DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. kolo | Mládež DFB-Junioren-Vereinspokal 2017/2018> 1. kolo' hranice = '0' /> | ||||
10:00 | Hansa Rostock | - | 1. FC Kaiserslautern | 0: 2 (0: 0) | |
10:00 | Eintracht Trier | - | FC Ingolstadt 04 | 0: 2 (0: 2) | |
10:00 | RB Lipsko | - | Eintracht Frankfurt | 3: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
10:00 | 1. FC Kolín nad Rýnem | - | Sv sandhausen | 1: 3 (1: 2) | |
10:00 | VfL Wolfsburg | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Energie Cottbus | - | VfL Bochum | 1: 3 (1: 0) | |
12:00 | SV Lippstadt 08 | - | Hannover 96 | 0: 3 (0: 1) | |
Ghana> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Asante Kotoko | - | Srdce z dubu | 1: 1 (0: 0) | |
Guatemala> Národní liga 2017/2018 Apertura | Národní liga 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | komunikace | - | Deportivo Guastatoya | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Sanarate | - | CSD Municipal | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | Xelaju MC | - | Deportivo Malacateco | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Deportivo Marquense | - | Deportivo Petapa | 0: 4 (0: 0) | |
Honduras> Národní liga 2017/2018 Apertura | Národní liga 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Skutečné Španělsko | - | Platense | 1: 0 (1: 0) | |
02:00 | Juticalpa | - | Vlci UPNFM | 3: 1 (1: 0) | |
02:00 | Motagua | - | Skutečná společnost | 1: 1 (0: 0) | |
02:00 | Život | - | Maratón | 1: 1 (0: 0) | |
Maďarsko> NB I 2017/2018 | Pozn. I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Debrecen VSC | - | Ferencváros TC | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Mezõkövesd-Zsóry | - | Videoton FC | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Újpest FC | - | Budapešť Vasas | 1: 0 (1: 0) | |
Indonésie> Liga 1 2017 | League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Persiba Balikpapan | - | Perseru Serui | 2: 1 (2: 1) | |
12:30 | PS Barito Putera | - | Persija Jakarta | 1: 0 (0: 0) | |
Irák> Superliga 2016/2017 | Super League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Al shorta | - | Al Najaf | 3: 2 | |
14:45 | Al Hudood | - | Al Zawra’a | 0: 2 (0: 0) | |
14:45 | Al Bahri | - | Amanat Bagdád | 2: 1 | |
14:45 | Naft Maysan | - | Karbalaa FC | 2: 0 | |
14:45 | Al Naft | - | Naft Al Junoob | 3: 0 (1: 0) | |
14:45 | Al Karkh SC | - | Al Quwa Al Jawiya | 2: 2 (2: 2) | |
Izrael> Toto Cup Al 2017/2018> Skupina B | Toto Cup Al 2017/2018> Skupina B' hranice = '0' /> | ||||
pět hodin | Maccabi Tel Aviv | - | Maccabi Netanya | 0: 0 (0: 0) | |
17:45 | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | Maccabi Petach-Tikva | 1: 0 (1: 0) | |
Izrael> Toto Cup Al 2017/2018> Skupina C | Toto Cup Al 2017/2018> Skupina C' hranice = '0' /> | ||||
19:00 | Hapoel Be'er Sheva | - | Beitar Jeruzalém | 0: 3 (0: 1) | |
Itálie> Coppa Italia 2017/2018> 2. kolo | Coppa Italia 2017/2018> 2. Round' border = '0' /> | ||||
17:30 | Novara Football | - | Fotbal Piacenza | 1: 2 (0: 1) | |
17:30 | Venezia FC | - | Pordenone Calcio | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | AS Citadela | - | UC AlbinoLeffe | 2: 1 (1: 0) | |
19:30 | Carpi FC | - | AS Livorno | 4: 0 (3: 0) | |
19:30 | USA Salernitana 1919 | - | USA Alessandria 1912 | 2: 1 (1: 1) | |
19:30 | Virtus Entella | - | USA Cremonese | 0: 1 (0: 1) | |
19:30 | AC Pisa | - | Frosinonový fotbal | 0: 1 (0: 1) | |
19:30 | USA Avellino | - | Matera fotbal | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | USA Palermo | - | Virtus Francavilla | 5: 0 (2: 0) | |
19:30 | Vicenza Calcio | - | Foggia fotbal | 1: 3 (0: 1) | |
19:30 | Brescia Calcio | - | Fotbalová Padova | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Pescara Calcio | - | USA Triestina | 5: 3 (2: 2, 3: 3) aet | |
19:45 | AC Cesena | - | Sambenedettese | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Ternana Calcio | - | Trapani fotbal | 0: 1 (0: 0) | |
19:45 | AC Perugia Calcio | - | AS Gubbio | 2: 1 (0: 0) | |
20:15 | FC Bari 1908 | - | Parma Calcio 1913 | 2: 1 (1: 1) | |
Japonsko> J2 League 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Nagoya Grampus | - | Ehime FC | 7: 4 (3: 0) | |
Japonsko> Japonská fotbalová liga 2017 2. kolo | Japonská fotbalová liga 2017 2. kolo>' border = '0' /> | ||||
07:00 | MIO Biwako Shiga | - | Zmeškaná Oita | 3: 1 (1: 0) | |
Litva> Lyga 2017 | A Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Lietava Jonava | - | FK Trakai | 1: 3 (1: 1) | |
18:00 | FK Sūduva | - | FC Stumbras | 4: 2 (3: 0) | |
Lucembursko> Nationaldivision 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | USA Esch | - | Mládež Esch | 0: 4 (0: 1) | |
15:00 | Union Titus Pétange | - | RM Hamm Benfica | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | RFCU Lucembursko | - | Pokrok Niedercorn | 2: 3 (2: 2) | |
17:30 | CS FOLA Esch | - | Victoria Rosport | 1: 1 (1: 1) | |
18:00 | FC Differdange 03 | - | USA Mondorf | 4: 0 (1: 0) | |
Mexiko> Zahájení první divize 2017/2018 | První divize 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | UANL Tigres | - | Bílé kohouti | 1: 1 (0: 1) | |
01:06 | Club Leon | - | Modrý kříž | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | CF America | - | Pumas UNAM | 2: 1 (1: 1) | |
03:06 | Deportivo Guadalajara | - | Club Necaxa | 2: 2 (2: 2) | |
18:00 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 3: 2 (1: 1) | |
Mexiko> Liga propagace (2004–2020) 2017/2018 Apertura | Propagační liga (2004-2020) 2017/2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Alebrijes z Oaxaca | - | Hříbata UAEM | 1: 0 (0: 0) | |
02:00 | FC Juárez | - | Roadrunner UAT | 1: 0 (0: 0) | |
02:00 | TM fotbalový klub | - | Athletic San Luis | 1: 1 (1: 1) | |
Mexiko> Zahájení základních sil U20 2017/2018 | Zahájení základních sil U20 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | Puebla FC | 0: 4 | |
15:00 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 3: 0 | |
Mexiko> Zahájení základních sil U17 2017/2018 | Zahájení základních sil U17 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | Puebla FC | 5: 0 | |
17:30 | Deportivo Toluca | - | Atlas Guadalajara | 1: 0 | |
Nigérie> Profesionální liga 2017 | Profesionální liga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Wikki Turisté | - | Enugu Rangers | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | Bukola Babes | - | Remo hvězdy | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | MFM FC | - | Zpívá Aba | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Kano sloupy | - | Plateau United | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Padající hvězdy | - | Gombe United | 2: 1 (0: 0) | |
16:00 | Lobi hvězdy | - | Abia Warriors | 2: 4 (1: 1) | |
16:00 | Ifeanyi Uba | - | Nasarawa United | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Nigerská tornáda | - | El-Kanemi Warriors | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Sunshine Stars | - | Akwa United | 1: 0 (1: 0) | |
Norsko> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Kurzy BK | - | Sogndal IL | 2: 1 (2: 0) | |
pět hodin | Sarpsborg 08 | - | FK Haugesund | 2: 1 (0: 1) | |
pět hodin | Stabæk IF | - | Sandefjordský fotbal | 1: 3 (0: 1) | |
pět hodin | Tromsø IL | - | Molde FK | 1: 2 (1: 1) | |
pět hodin | Viking FK | - | Lillestrøm SK | 2: 2 (0: 2) | |
19:00 | Aalesunds FK | - | SK Brann | 3: 3 (1: 2) | |
Norsko> 1. divize 2017 | 1. divize 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Ullensaker / Kisa IL | - | Sandnes Ulf | 3: 3 (1: 1) | |
pět hodin | FK Bodø / Glimt | - | FK Arendal | 5: 0 (1: 0) | |
pět hodin | FK Jerv | - | Fredrikstad FK | 2: 0 (1: 0) | |
pět hodin | Florø SK | - | Kongsvinger IL | 1: 0 (1: 0) | |
pět hodin | Strømmen IF | - | Levanger FK | 0: 1 (0: 0) | |
pět hodin | Tromsdalen UIL | - | Fotbal Elverum | 1: 1 (1: 1) | |
pět hodin | Åsane fotbal | - | Ranheim IL | 1: 3 (1: 2) | |
Norsko> 2. divize Oddělení 2 2017 | 2. Division Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SK Vard | - | Nest-Sotra | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | Byåsen Toppfotball | - | Vindbjart FK | 1: 2 (0: 2) | |
pět hodin | Bryne FK | - | Fana IL | 4: 0 (3: 0) | |
Paraguay> První divize 2017 Clausura | První divize 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Slunce Ameriky | - | Národní klub | 1: 1 (0: 0) | |
22:10 | Olympia Club | - | Blonďatá pakoně | 3: 0 (2: 0) | |
Peru> Apertura první divize 2017 | První divize 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Limská aliance | - | San Martin University | 3: 2 (1: 1) | |
pět hodin | Sportovní Cristal | - | Juan Aurich | 0: 0 (0: 0) | |
19:15 | Skutečný Garcilaso | - | United Merchants | 2: 1 (0: 0) | |
21:30 | Technická univerzita | - | Sportovní univerzita | 1: 0 (0: 0) | |
Polsko> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Jagiellonia Białystok | - | Sandecja Nowy Sącz | 1: 3 (1: 1) | |
pět hodin | KS Cracovia | - | Lech Poznaň | 0: 2 (0: 0) | |
Polsko> I Liga 2017/2018 | I Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Les Niepołomice | - | Rakow Częstochowa | 2: 3 (2: 3) | |
Portugalsko> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | CD Ptáci | - | Sportovní CP | 0: 2 (0: 1) | |
20:15 | Vitoria Setúbal | - | Moreirense FC | 1: 1 (1: 0) | |
Portugalsko> Druhá liga 2017/2018 | Druhá liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Sportovní Covilhã | - | Sportovní CP B | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | Sportovní Braga B. | - | Unie Madeiry | 1: 1 (1: 0) | |
16:00 | Národní CD | - | FC Penafiel | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | CD Cova Piedade | - | CD Santa Clara | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | Academic of Viseu | - | Akademik z Coimbry | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | FC Famalicão | - | FC Arouca | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | FC Porto B | - | Gil Vicente | 1: 2 (1: 2) | |
16:00 | Real SC | - | Leixões SC | 4: 1 (1: 0) | |
pět hodin | Varzim SC | - | Vitória Guimarães B | 3: 0 (1: 0) | |
Rumunsko> Liga 1 2017/2018 | League 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | CS University of Craiova | - | Astra Giurgiu | 1: 1 (0: 1) | |
19:00 | Concordia Chiajna | - | FCSB | 1: 2 (0: 0) | |
Rusko> Premier Liga 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Arsenal Tula | - | FK Tosno | 1: 2 (1: 0) | |
15:30 | CSKA Moskva | - | Rubin Kazan | 1: 2 (1: 2) | |
18:00 | FK Krasnodar | - | FK Ural | 1: 1 (0: 1) | |
18:00 | Zenit Petrohrad | - | Spartak Moskva | 5: 1 (2: 0) | |
Skotsko> Premiership 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Motherwell FC | - | Rangers FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Aberdeen FC | - | Hamilton Academical | 2: 0 (1: 0) | |
Srbsko> Superliga 2017/2018 | Super League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Spartak Subotica | - | Partizan | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | Červená Hvězda | - | FC Cukaricki-Stankom | 3: 0 (1: 0) | |
Slovensko> Super Liga 2017/2018 | Super League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | DAC Dunajská Streda | - | MFK Ružomberok | 1: 1 (1: 0) | |
Czech Republic> Česky Pohar 2017/2018> 2. Round | Česky Pohar 2017/2018> 2. Round' border = '0' /> | ||||
16:00 | Slovan Hlohovec | - | ŠK FC Vydrany | 6: 7 (0: 1, 2: 2) pso | |
Slovinsko> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:50 | NK Ankaran | - | NK Maribor | 1: 5 (0: 2) | |
19:00 | NK Domžale | - | ND Gorica | 1: 1 (0: 0) | |
Jižní Korea> K League 1 2017 | K League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Jeonbuk FC | - | Ulsan hyundai | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Pohang Steelers | - | Jeonnam Dragons | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | Sangju Sangmu | - | Gangwon FC | 1: 2 (1: 0) | |
Jižní Korea> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Busan IPark | - | FC Anyang | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Soul E-Land FC | - | Seongnam FC | 1: 1 (1: 1) | |
Švédsko> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Hammarby IF | - | BK Häcken | 1: 2 (0: 0) | |
14:00 | GIF Sundsvall | - | Östersunds FK | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Kalmar FF | - | IFK Göteborg | 1: 0 (0: 0) | |
16:30 | Já Sirius | - | AIK Solna | 1: 4 (0: 3) | |
Švédsko> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Åtvidabergs FF | - | Dalkurd FF | 1: 4 (0: 2) | |
16:00 | IF Brommapojkarna | - | Trelleborgs FF | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | IFK Värnamo | - | Gefle IF | 2: 2 (1: 0) | |
Švýcarsko> Superliga 2017/2018 | Super League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Luzern | - | Grasshopper Club Curych | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | FC St. Gallen | - | FC Sion | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | BSC Young Boys | - | FC Lausanne-Sport | 3: 0 (2: 0) | |
Švýcarsko> Challenge League 2017/2018 | Challenge League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Neuchâtel Xamax FCS | - | FC Vaduz | 3: 1 (1: 1) | |
Švýcarsko> Liga propagace 2017/2018 | Propagační liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BSC Old Boys | - | Stadion Nyonnais | 0: 1 (0: 0) | |
Švýcarsko> Švýcarská 1. ligová skupina 1 2017/2018 | Švýcarská 1. ligová skupina 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Naters | - | Team Vaud | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Thun II | - | Vevey Sports 05 | 0: 0 (0: 0) | |
Švýcarsko> Švýcarsko 1. Liga Group 2 2017/2018 | Swiss 1. Liga Group 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Sursee | - | SR Delémont | 2: 1 | |
14:00 | FC Langenthal | - | FC Luzern II | 1: 5 | |
Švýcarsko> Švýcarsko 1. Liga Group 3 2017/2018 | Švýcarská 1. ligová skupina 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | FC Kosova Curych | - | FC Seuzach | 2: 0 | |
Thajsko> Thajská liga 1. 2017 | Thajská liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Super Power Samut Prakan | - | Buriram United | 0: 7 (0: 1) | |
12:00 | Police Tero FC | - | Navy FC | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Sukhothai FC | - | Thajská Honda Ladkrabang | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | Sisaket FC | - | Muangthong United | 2: 2 (1: 1) | |
Turecko> Superpohár 2017> Finále | Super Cup 2017> Final' border = '0' /> | ||||
18:45 | Besiktas | - | Atiker Konyaspor | 1: 2 (0: 1) | |
Ukrajina> Premyer Liga 2017/2018 | Premyer Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Černomorec Odessa | - | FC Alexandria | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Kolem Kropyvnytskyi | - | NK Veres | 1: 3 (1: 1) | |
17:30 | Vorskla Poltava | - | Dynamo Kyjev | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | Zorya Lugansk | - | Olimpik Doněck | 0: 2 (0: 0) | |
USA> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | DC United | - | Toronto FC | 1: 1 (1: 0) | |
00:00 | Philadelphia Union | - | FC Dallas | 3: 1 (2: 0) | |
00:30 | Montrealský dopad | - | Orlando City | 2: 1 (0: 1) | |
01:00 | Minnesota United FC | - | Seattle sirény | 0: 4 (0: 2) | |
01:30 | Chicago Fire | - | Revoluce v Nové Anglii | 4: 1 (2: 1) | |
03:00 | Colorado Rapids | - | Vancouver Whitecaps | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | Skutečné slané jezero | - | Houston Dynamo | 0: 0 (0: 0) | |
03:30 | San Jose Earthquakes | - | Columbus Crew | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | Portlandské trámy | - | Los Angeles Galaxy | 3: 1 (2: 1) | |
23:00 | New York City FC | - | New York RB | 3: 2 (1: 1) | |
USA> USL Championship 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Charlotte Independence | - | Louisville City FC | 3: 1 (2: 0) | |
00:00 | FC Cincinnati | - | Orlando City B | 2: 2 (1: 1) | |
00:00 | Ottawa Fury | - | Bethlehem Steel FC | 1: 2 (1: 0) | |
00:00 | Pittsburghští chrti | - | Richmond Kickers | 1: 1 (0: 0) | |
00:30 | Tampa Bay Rowdies | - | Harrisburg City Islanders | 3: 0 (1: 0) | |
01:00 | Colorado Springs Switchbacks | - | Portlandské trámy 2 | 4: 1 (3: 0) | |
01:30 | OKC Energy FC | - | Real Monarchs SLC | 2: 0 (1: 0) | |
01:30 | Saint Louis FC | - | Swope Park Rangers | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | San Antonio FC | - | Orange County SC | 1: 1 (1: 0) | |
01:30 | Tulsa Roughnecks | - | Reno 1868 FC | 2: 3 (0: 2) | |
03:30 | Los Angeles Galaxy II | - | Phoenix Rising | 0: 2 (0: 2) | |
04:00 | Sacramento Republic | - | Vancouver Whitecaps 2 | 1: 0 (0: 0) | |
USA> Severoamerická fotbalová liga 2017 podzimní sezóna | North American Soccer League 2017 Fall Season>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Portoriko FC | - | Jacksonville Armada | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Indy Eleven | - | FC Edmonton | 1: 3 (0: 0) | |
00:30 | Miami FC | - | North Carolina FC | 2: 3 (0: 1) | |
01:00 | San Francisco Deltas | - | New York Cosmos | 2: 1 (2: 1) | |
USA> Ženská národní ženská fotbalová liga 2017 | |||||
00:30 | NC Courage | - | Seattle Reign | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Orlando Pride | - | Chicago Red Stars | 1: 1 (1: 0) | |
Uzbekistán> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kyzylkum Zarafshan | - | Pakhtakor Taškent | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Sogdiana Jizzakh | - | Bunyodkor PFK | 0: 0 (0: 0) | |
15:30 | Nasaf Karshi | - | FC Kokand 1912 | 3: 0 (2: 0) | |
Venezuela> První divize 2017 Clausura | První divize 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Guyanští horníci | - | Zamora FC | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | Metropolitanos FC | - | Deportivo Lara | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Athletic Socopó | - | Trujillanos FC | 1: 2 (0: 1) | |
20:30 | Portugalský FC | - | Carabobo FC | 0: 0 (0: 0) | |
21:00 | Merida studenti | - | Deportivo La Guaira | 1: 3 (0: 1) | |
22:00 | Caracas FC | - | Aragua FC | 3: 0 (3: 0) | |
22:00 | Deportivo Táchira | - | Atletická Venezuela | 2: 0 (0: 0) |