FIFA> Přátelské zápasy žen 2017> Březen | Women Friendlies 2017> March' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
00:00 | POUŽITÍ | - | Francie | 0: 3 (0: 2) | |
09:00 | Itálie | - | Česká republika | 6: 2 (3: 1) | |
09:00 | Nový Zéland | - | Maďarsko | 3: 1 (1: 1) | |
10:00 | Chorvatsko | - | Slovinsko | 3: 1 (1: 1) | |
12:30 | Rakousko | - | Belgie | 2: 3 (0: 0, 1: 1) pso | |
12:30 | Severní Korea | - | Irsko | 2: 0 (0: 0) | |
12:30 | Skotsko | - | Wales | 6: 5 (0: 0, 0: 0) pso | |
14:00 | Slovensko | - | Bosna a Hercegovina | 2: 0 (1: 0) | |
14:45 | Norsko | - | Portugalsko | 2: 0 (1: 0) | |
14:45 | Japonsko | - | Holandsko | 2: 3 (1: 2) | |
14:45 | Austrálie | - | Dánsko | 1: 4 (1: 0, 1: 1) pso | |
16:30 | Švýcarsko | - | Jižní Korea | 1: 0 (0: 0) | |
18:30 | Island | - | Čína | 2: 1 (1: 1) | |
18:30 | Švédsko | - | Rusko | 4: 0 (3: 0) | |
18:30 | Španělsko | - | Kanada | 1: 0 (1: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 19 let 2017> březen | |||||
12:00 | Rakousko | - | Slovensko | 0: 1 (0: 1) | |
12:00 | Bulharsko | - | Kypr | 1: 0 (1: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 18 let 2017> Březen | |||||
13:30 | Itálie | - | Dánsko | 4: 4 (1: 2) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 16 let 2017> březen | |||||
15:00 | Norsko | - | Belgie | 2: 1 (1: 0) | |
18:00 | Holandsko | - | Rumunsko | 3: 2 (1: 1) | |
UEFA> Liga mistrů 2016/2017> 16. kolo | |||||
19:45 | Borussia Dortmund | - | SL Benfica | 4: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC Barcelona | - | Paris Saint Germain | 6: 1 (2: 0) | |
UEFA> Mládežnická liga mládeže 2016/2017> Čtvrtfinále | |||||
15:00 | Real Madrid | - | AFC Ajax | 2: 1 (1: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Skupina 4 | Copa Libertadores 2017> Skupina 4' border = '0' /> | ||||
00:00 | Athletico Paranaense | - | Katolická univerzita | 2: 2 (1: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Skupina 6 | Copa Libertadores 2017> Skupina 6' border = '0' /> | ||||
22:30 | Godoy Cruz | - | Atlético Mineiro | 1: 1 (1: 0) | |
22:30 | Sport Boys Warnes | - | Svoboda | 3: 3 (1: 1) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Skupina 7 | Copa Libertadores 2017> Skupina 7' border = '0' /> | ||||
00:45 | Zulia FC | - | Chapecoense | 1: 2 (0: 1) | |
CONMEBOL> Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let 2017 Chile> Finálové kolo | CAF> U20 Africa Cup 2017 Zambia> Semifinále | U20 Africa Cup 2017 Zambia> Semifinále' border = '0' /> | |||
16:00 | Zambie | - | Jižní Afrika | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
AFC> AFC Cup 2017> Skupina H | AFC Cup 2017> Skupina H' hranice = '0' /> | ||||
11:00 | Quang Ninh Coal FC | - | Yadanarbon FC | 1: 1 (1: 1) | |
Belgie> Youth Elite U19 2016/2017 | Youth Elite U19 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | KAA Gent | - | RSC Anderlecht | 1: 4 | |
Belgie> Youth B Elite U17 2016/2017 | Youth B Elite U17 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | KAA Gent | - | RSC Anderlecht | 1: 3 | |
pět hodin | Lierse SK | - | KV Mechelen | 0: 0 | |
Bosna a Hercegovina> Kup BiH 2016/2017> Čtvrtfinále | Kup BiH 2016/2017> Čtvrtfinále' border = '0' /> | ||||
14:00 | FK Sarajevo | - | NK Travnik | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | Pracovnice Bijeljina | - | Željezničar Sarajevo | 2: 2 (1: 0) | |
14:00 | FK Mladost Doboj-Kakanj | - | FK Bosna | 6: 3 (2: 0) | |
15:00 | Zrinjski Mostar | - | Široki Brijeg | 0: 2 (0: 2) | |
Brazílie> Copa do Brasil 2017> 2. kolo | Copa do Brasil 2017> 2. Round' border = '0' /> | ||||
22:30 | Parana Club | - | Bahia - BA | 2: 0 (0: 0) | |
Brazílie> Copa do Brasil 2017> 3. kolo | Copa do Brasil 2017> 3. Round' border = '0' /> | ||||
22:30 | Goias | - | Cuiabá - MT | 4: 0 (1: 0) | |
22:30 | São Paulo FC | - | ABC - RN | 3: 1 (1: 0) | |
23:30 | Joinville - SC | - | Gurupi - TO | 3: 1 (1: 1) | |
Kostarika> První divize 2016/2017 léto | První divize 2016/2017 léto>' border = '0' /> | ||||
21:00 | UCR fotbalový klub | - | AD San Carlos | 2: 1 (1: 1) | |
Kypr> Kypello Kyprou 2016/2017> Čtvrtfinále | |||||
14:00 | Doxa Katokopias FC | - | Olympiakos Nicosia | 2: 1 (1: 1, 1: 1) aet | |
15:00 | Anorthosis Famagusta FC | - | AEK Larnaka | 2: 2 (0: 0) | |
Dánsko> Pohár DBU 2016/2017> 16. kolo | DBU Pokalen 2016/2017> Kolo 16' hranice = '0' /> | ||||
16:45 | BK Marienlyst | - | Brøndby IF | 1: 4 (1: 4) | |
18:00 | Næstved BK | - | FC Roskilde | 3: 2 (2: 1) | |
Anglie> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | město Manchester | - | Stoke City | 0: 0 (0: 0) | |
Německo> 3. liga 2016/2017 | 3. Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Sportovní fanoušek Lotte | - | Chemnitzer FC | 3: 0 (1: 0) | |
Německo> Regionalliga Nordost 2016/2017 | Regionalliga Nordost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | RB Lipsko II | - | Energie Cottbus | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | SV Babelsberg 03 | - | FSV Budissa Budyšín | 2: 2 (1: 2) | |
Německo> Hessenliga 2016/2017 | Hessenliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Eintracht Stadtallendorf | - | SV Rot-Weiss Hadamar | 2: 1 (2: 0) | |
Ghana> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bechem United | - | Téma pro mládež | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Bolga All Stars | - | Wa All Stars FC | 1: 3 (0: 0) | |
Řecko> Fotbalová liga 2016/2017 | Football League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Anagennisi Karditsa | - | Chania FC | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | AO Trikala | - | Kissamikos | 3: 1 (2: 1) | |
Guatemala> Národní liga 2016/2017 Clausura | Národní liga 2016/2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Deportivo Malacateco | - | komunikace | 1: 1 (1: 0) | |
18:30 | CSD Municipal | - | Deportivo Marquense | 1: 1 (0: 0) | |
21:00 | Deportivo Carchá | - | Cobán Imperial | 1: 0 (1: 0) | |
21:30 | Starý GFC | - | Xelaju MC | 0: 0 (0: 0) | |
Hongkong> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Jižní Čína AA | - | Hong Kong FC | 4: 0 (0: 0) | |
Indie> I-League 2017 | I-League 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Mohun Bagan FC | - | Mumbai FC | 2: 2 (1: 2) | |
13:30 | Chennai City FC | - | Bengaluru FC | 1: 1 (0: 0) | |
Írán> Liga pro Perský záliv 2016/2017 | Persian Gulf Pro League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Saipa FC | - | Esteghlal | 1: 2 (0: 1) | |
Itálie> Youth Primavera Group B 2016/2017 | Youth Primavera Group B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Ascoli Picchio FC | - | Pescara Calcio | 1: 2 (0: 1) | |
Jamajka> National Premier League 2016/2017 | Národní Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:30 | Pokorní lvi | - | Harbor View | 3: 0 | |
Kazachstán> Premier Liga 2017 | Premier Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Tobyl kostanay | - | FK Atyrau | 3: 0 (1: 0) | |
08:00 | FK Ordabasy | - | FK Astana | 3: 0 (1: 0) | |
09:00 | FK Taraz | - | Shakter Karaganda | 0: 0 (0: 0) | |
09:00 | Caesar Kyzylorda | - | FK Okzhetpes | 1: 0 (0: 0) | |
09:00 | Irtysh Pavlodar | - | FK Akzhayik | 2: 1 (0: 0) | |
10:00 | FK Kairat | - | FK Aktobe | 1: 0 (0: 0) | |
Kosovo> Superliga 2016/2017 | Superliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | KF Gjilan | - | KF Liria | 0: 0 (0: 0) | |
12:00 | Besa Peja | - | KF Hajvalia | 4: 0 (3: 0) | |
12:00 | FK Drenica | - | KF Trepça | 1: 0 (1: 0) | |
12:00 | KF Ferizaj | - | Drita Gjilan | 1: 0 (1: 0) | |
12:00 | KF Feronikeli | - | KF Llapi | 1: 0 (0: 0) | |
Mexiko> Copa MX 2016/2017 Clausura> 16. kolo | Copa MX 2016/2017 Clausura> Kolo 16' hranice = '0' /> | ||||
01:00 | Bílé kohouti | - | FC Juárez | 1: 4 (1: 0, 1: 1) pso | |
01:00 | Chiapas FC | - | Puebla FC | 2: 3 (0: 2) | |
03:00 | CF Monterrey | - | Horníci Zacatecas | 4: 0 (1: 0) | |
03:00 | Deportivo Guadalajara | - | Roadrunner UAT | 6: 5 (1: 0, 2: 2) pso | |
Nizozemsko> Druhá divize 2016/2017 | Druhá divize 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Amsterdamsche FC | - | AZ Alkmaar (J) | 0: 1 (0: 1) | |
Nizozemsko> Třetí divize Neděle 2016/2017 | Třetí divize Neděle 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Quick'20 | - | EVV | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | Excelsior (J) | - | Maghreb '90 | 0: 3 (0: 0) | |
Nigérie> Profesionální liga 2017 | Profesionální liga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kano sloupy | - | Wikki Turisté | 1: 0 | |
15:00 | Ifeanyi Uba | - | Remo hvězdy | 3: 0 | |
Paraguay> Apertura první divize 2017 | První divize 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Sportivo Luqueño | - | Olympia Club | 0: 0 (0: 0) | |
Peru> Letní turnaj první divize 2017 | Letní turnaj první divize 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Obchodní unie | - | Athletic Alliance | 5: 0 (1: 0) | |
18:15 | Juan Aurich | - | Skutečný Garcilaso | 3: 1 (1: 0) | |
20:30 | Městské sporty | - | Sport Huancayo | 2: 0 (1: 0) | |
22:45 | Cantolao Academy | - | Sport Rosario | 0: 0 (0: 0) | |
Rusko> 1. divize 2016/2017 | 1. Divize 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Enisey Krasnojarsk | - | Energie vzduchu | 0: 0 (0: 0) | |
10:00 | FK Tyumen | - | Spartak Moskva 2 | 1: 1 (1: 1) | |
11:00 | Sokol Saratov | - | FK Tambov | 1: 4 (1: 3) | |
11:00 | Shinnik Jaroslavl | - | FK Tosno | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | FK Neftekhimik | - | Zenit Petrohrad 2 | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | Baltika Kaliningrad | - | Volgar astrachan | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | Kuban Krasnodar | - | FK Khimki | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Dynamo Moskva | - | Spartak Nalčik | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Mordovia Saransk | - | Sibir Novosibirsk | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Fakel Voroněž | - | SKA-Khabarovsk | 0: 0 (0: 0) | |
San Marino> Titan Cup 2016/2017> Skupina D | Coppa Titano 2016/2017> Skupina D' hranice = '0' /> | ||||
19:45 | SS Murata | - | SP Tři květiny | 1: 2 | |
Skotsko> Mistrovství 2016/2017 | Mistrovství 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Raith Rovers | - | St. Mirren FC | 2: 0 (0: 0) | |
Srbsko> Superliga 2016/2017 | Super League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Spartak Subotica | - | FK Napredak | 1: 1 (0: 1) | |
13:00 | OFK Bačka | - | Mladost Lucani | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | FK Novi Pazar | - | FK Voždovac | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | Partizan | - | FK Metalac | 3: 0 (1: 0) | |
pět hodin | FC Cukaricki-Stankom | - | FC Rad Bělehrad | 1: 1 (0: 1) | |
pět hodin | FK Javor | - | Fighter Cacak | 2: 0 (2: 0) | |
pět hodin | Vojvodina | - | Červená Hvězda | 2: 3 (2: 0) | |
pět hodin | Pracovník Surdulica | - | Radnicki Nis | 1: 2 (0: 1) | |
Czech Republic> Česky Pohar 2016/2017> Quarter-finals | Slovenský Pohar 2016/2017> Čtvrtfinále' border = '0' /> | ||||
13:30 | MFK Skalica | - | MŠK Žilina | 3: 2 (2: 1) | |
14:00 | SKM Liptovský Hrádok | - | MFK Zemplín Michalovce | 0: 3 (0: 1) | |
pět hodin | Slovan Bratislava | - | FK AS Trenčín | 3: 1 (1: 0) | |
Španělsko> První divize 2016/2017 | První divize 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Deportivo La Coruña | - | Real Betis | 1: 1 (0: 0) | |
Thajsko> Thajská liga 1. 2017 | Thajská liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
10:45 | Police Tero FC | - | Sisaket FC | 1: 0 (0: 0) | |
10:45 | Samut Prakan City FC | - | Muangthong United | 0: 3 (0: 1) | |
11:00 | Buriram United | - | Nakhon Ratchasima | 4: 0 (3: 0) | |
11:00 | Suphanburi FC | - | Bangkok Glass FC | 1: 1 (0: 0) | |
12:00 | Bangkok United | - | Chiangrai United | 0: 3 (0: 0) | |
12:00 | Sukhothai FC | - | Ratchaburi Mitr Phol | 0: 3 (0: 2) | |
12:00 | Thajská Honda Ladkrabang | - | Port FC | 5: 1 (2: 0) | |
13:00 | Chonburi FC | - | Super Power Samut Prakan | 3: 1 (2: 1) | |
13:00 | Navy FC | - | Ubon UMT United | 3: 2 (1: 2) | |
UA Emirates> UAE Arabian Gulf League 2016/2017 | SAE Arabian Gulf League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:45 | Al Dhafra | - | Al Ahli Dubaj | 0: 2 (0: 1) | |
16:30 | Klub Al Jazira | - | Al Ain FC | 2: 0 (0: 0) | |
Uzbekistán> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Neftchi Farg'ona | - | Pakhtakor Taškent | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Lokomotiv Taškent | - | Sogdiana Jizzakh | 3: 0 (0: 0) | |
11:00 | Dynamo Samarkand | - | Sho’rtan G’uzor | 3: 0 (1: 0) |