FIFA> Přátelské zápasy do 20 let 2017> Květen | Přátelské zápasy do 20 let 2017> Květen' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
12:35 | Čína | - | Uruguay | 1: 3 | |
UEFA> U17 Ženy EURO 2017 Česká republika> Skupina A | U17 Ženy EURO 2017 Tschechien> Skupina A' border = '0' /> | ||||
13:00 | Německo | - | Česká republika | 5: 1 (0: 1) | |
13:00 | Francie | - | Španělsko | 1: 1 (1: 0) | |
UEFA> U17 Ženy EURO 2017 Česká republika> Skupina B | U17 Ženy EURO 2017 Tschechien> Skupina B' border = '0' /> | ||||
13:00 | Holandsko | - | Irsko | 0: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Anglie | - | Norsko | 0: 2 (0: 2) | |
AFC> AFC Champions League 2017> Skupina C | AFC Champions League 2017> Skupina C' hranice = '0' /> | ||||
16:40 | Al Ain FC | - | Bunyodkor PFK | 3: 0 (1: 0) | |
16:40 | Al Ahli SFC | - | Fc zob ahan | 2: 0 (0: 0) | |
AFC> AFC Champions League 2017> Skupina D | AFC Champions League 2017> Skupina D' hranice = '0' /> | ||||
16:25 | Persepolis | - | Al Wahda | 4: 2 (2: 1) | |
16:25 | Al Rayyan | - | Al Hilal | 3: 4 (0: 1) | |
Argentina> První divize 2016/2017 | První divize 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
00:15 | Newell's Old Boys | - | Nezávislý | 2: 4 (1: 1) | |
00:15 | Colon of Santa Fe | - | Atletický Tucuman | 2: 2 (1: 1) | |
Austrálie> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Kingston City FC | - | Heidelberg United | 1: 2 (0: 2) | |
11:30 | FC Bulleen Lions | - | Avondale FC | 1: 2 (1: 1) | |
Rakousko> 2. liga 2016/2017 | 2. Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC Wacker Innsbruck | - | LASK Linz | 2: 3 (2: 2) | |
Belgie> Reserve Pro League 2016/2017 skupina 1 | Reserve Pro League 2016/2017 Group 1>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Standardní Lutych II | - | Klub Brugge KV II | 2: 2 | |
18:30 | Sint-Truidense VV II | - | Sportovní Lokeren II | 1: 3 | |
18:30 | RSC Anderlecht II | - | KRC Genk II | 3: 1 | |
Belgie> Reserve Pro League 2016/2017 skupina 2 | Reserve Pro League 2016/2017 Group 2>' border = '0' /> | ||||
18:30 | KV Mechelen II | - | Sportovní Charleroi II | 5: 2 | |
18:30 | AS Eupen II | - | KV Oostende II | 2: 0 | |
18:30 | SV Zulte Waregem II | - | Royal Excel Mouscron II | 2: 4 | |
Belgie> Reserve Pro League 2016/2017 skupina 1 | Reserve Pro League 2016/2017 Group 1>' border = '0' /> | ||||
19:00 | KAA Gent II | - | KV Kortrijk II | 2: 1 | |
Belgie> Reserve Pro League 2016/2017 skupina 2 | Reserve Pro League 2016/2017 Group 2>' border = '0' /> | ||||
19:00 | KVC Westerlo II | - | Waasland-Beveren II | 3: 2 | |
Bolívie> Apertura profesionální ligy 2017 | Profesionální liga 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Kvetoucí | - | CD Guabirá | 3: 2 (2: 1) | |
Kolumbie> První zahájení v roce 2017 | První otevření v roce 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Nezávislý Medellin | - | Spravedlnost | 1: 1 (1: 1) | |
02:30 | Tigres FC | - | Petroleum Alliance | 1: 1 (0: 1) | |
Kypr> Play-off první divize 2017 | Playoff First Division 2017>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | AEL Limassol | - | Anorthosis Famagusta FC | 2: 0 (1: 0) | |
Dánsko> Superliga 2016/2017 sestup | Superliga 2016/2017 sestup>' border = '0' /> | ||||
18:00 | AC Horsens | - | Randers FC | 2: 1 (0: 1) | |
18:00 | Esbjerg fB | - | Odense BK | 1: 1 (1: 1) | |
Egypt> Premiership 2016/2017 | Premiership 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Daklyeh | - | ENPPI | 1: 0 (0: 0) | |
14:45 | Ittihad El-Iskandary | - | Sharkia SC | 1: 0 (0: 0) | |
17:15 | Al-Ahly | - | Al Nasr Lel Taa'den SC | 4: 0 (1: 0) | |
19:30 | Wadi Degla FC | - | Klub Al-Masry | 0: 1 (0: 1) | |
Anglie> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Chelsea FC | - | Middlesbrough FC | 3: 0 (2: 0) | |
Anglie> U23 Premier League Div. 1 2016/2017 | U23 Premier League Div. 1. 2016/2017> 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Everton FC U23 | - | Liverpool FC U23 | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Čtení FC U23 | - | Sunderland AFC U23 | 3: 2 (0: 0) | |
19:00 | Arsenal FC U23 | - | Manchester United U23 | 2: 2 (2: 0) | |
Anglie> U23 Premier League Div. 2 Play-off 2016/2017> Semifinále | |||||
19:00 | Wolverhampton Wanderers U23 | - | West Ham United U23 | 1: 2 (1: 0) | |
19:00 | Newcastle United U23 | - | Fulham FC U23 | 2: 0 (2: 0) | |
Finsko> Ykkönen 2017 | Number One 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | POKUD Gnistan | - | FC Honka | 0: 2 (0: 1) | |
Francie> Ligue 2 2016/2017 | Ligue 2 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | AC Ajaccio | - | GFC Ajaccio | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | RC objektiv | - | RC Štrasburk | 1: 1 (0: 0) | |
Francie> Ženská divize 1 2016/2017 | Ženská divize 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Olympijský lyon | - | ASJ Soyaux | 9: 0 | |
Německo> 2. Bundesliga 2016/2017 | 2. Bundesliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:15 | Eintracht Braunschweig | - | 1. FC Union Berlín | 3: 1 (1: 0) | |
Německo> Regionalliga Nord 2016/2017 | Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Hannover 96 II | - | VfL Wolfsburg II | 1: 0 (0: 0) | |
Německo> Regionalliga Bayern 2016/2017 | Regionalliga Bayern 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SpVgg Greuther Fürth II | - | 1. FC Schweinfurt 05 | 1: 2 (0: 1) | |
Německo> Bayernliga Nord 2016/2017 | Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Würzburger Kickers II | - | Würzburger FV | 6: 0 (2: 0) | |
Ghana> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Srdce z dubu | - | WAFA | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | Medeama SC | - | Elmina Sharks | 3: 1 (2: 0) | |
Gibraltar> Premier Divison 2016/2017 | Premier Divison 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Lincoln Red Imps | - | Lvi Gibraltar | 4: 0 | |
Island> Úrvalsdeild 2017 | Úrvalsdeild 2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FH Hafnarfjörður | - | KA Akureyri | 2: 2 (1: 1) | |
20:15 | ÍA Akranes | - | Valur Reykjavík | 2: 4 (1: 2) | |
20:15 | Víkingur Reykjavík | - | UMF Grindavík | 1: 2 (1: 0) | |
20:15 | Fjölnir Reykjavík | - | Široký okamžik | 1: 0 (0: 0) | |
Indonésie> Liga 1 2017 | League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Pusamania Borneo | - | Semen Padang | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | Madura United FC | - | Perseru Serui | 1: 1 (1: 1) | |
Irsko> Premier Division 2017 | Premier Division 2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Galway United | - | Derry City | 0: 0 (0: 0) | |
Izrael> Play-off Ligat ha'Al 2017 | 'border =' 0 '/> | ||||
18:00 | Hapoel Be'er Sheva | - | Maccabi Petach-Tikva | 1: 1 (1: 0) | |
Itálie> Série B 2016/2017 | Serie B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:30 | AC Pisa | - | AS Citadela | 1: 4 (0: 1) | |
Lotyšsko> Virsliga 2017 | Virsliga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Fotbalová škola FK Riga | - | FK Jelgava | 0: 1 (0: 1) | |
pět hodin | Riga FC | - | SK Babite | zrušeno. | |
Mexiko> Primera Division 2016/2017 Clausura | První divize 2016/2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Santos Laguna | - | Deportivo Toluca | 2: 2 (0: 2) | |
Moldavsko> Národní divize 2016/2017 | Národní divize 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CF Ungheni | - | FC Milsami | 0: 2 (0: 1) | |
Nizozemsko> Playoff Eredivisie 2016/2017 sestup> 1. kolo | Playoffs Eredivisie 2016/2017 sestup> 1. kolo' hranice = '0' /> | ||||
19:00 | Helmond Sport | - | Almere City FC | 4: 2 (0: 1) | |
19:00 | RKC Waalwijk | - | FC Emmen | 1: 5 (0: 2) | |
Severní Irsko> Play-off Premier League 2017 EL> Semifinále | |||||
19:45 | Ballymena United | - | Dungannon Swifts | 5: 2 | |
19:45 | Cliftonville FC | - | Glenavon FC | 3: 5 | |
Norsko> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Lillestrøm SK | - | Kurzy BK | 0: 1 (0: 0) | |
Norsko> Oddělení 2. divize 1. 2017 | 2. Division Avdeling 1 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Bærum SK | - | Vålerenga IF II | 1: 2 (0: 0) | |
Paraguay> Apertura první divize 2017 | První divize 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Svoboda | - | Blonďatá pakoně | 1: 1 (1: 1) | |
Peru> Letní turnaj první divize 2017 | Letní turnaj první divize 2017>' border = '0' /> | ||||
21:30 | Cantolao Academy | - | Sportovní Cristal | 2: 0 (1: 0) | |
Polsko> Ekstraklasa 2016/2017 sestup | Ekstraklasa 2016/2017 sestup>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | KS Cracovia | - | Arka Gdynia | 2: 0 (1: 0) | |
Portugalsko> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | GD Estoril | - | GD Chaves | 2: 1 (0: 1) | |
Rumunsko> Liga 1 2016/2017 Tým sestoupil | Liga 1 2016/2017 sestup>' border = '0' /> | ||||
16:00 | CSM Politehnica Iași | - | Pandurii Târgu Jiu | 3: 0 (1: 0) | |
Rumunsko> Liga 1 2016/2017 Championship | Liga 1 Mistrovství 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Astra Giurgiu | - | FCSB | 0: 1 (0: 1) | |
Rusko> Premier Liga 2016/2017 | Premier Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | FK Ural | - | Krylia Sovetov | 1: 3 (1: 0) | |
15:00 | Anzhi Makhachkala | - | Lokomotiv Moskva | 0: 0 (0: 0) | |
Španělsko> První divize 2016/2017 | První divize 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | CD Leganés | - | Real Betis | 4: 0 (2: 0) | |
Švédsko> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | IFK Norrköping | - | GIF Sundsvall | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | POKUD Elfsborg | - | Malmö FF | 1: 2 (0: 0) | |
Švédsko> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Åtvidabergs FF | - | Helsingborgs IF | 1: 2 (0: 1) | |
18:00 | Gefle IF | - | Falkenbergs FF | 2: 4 (2: 1) | |
Švédsko> Division 1 Södra 2017 | Division 1 Södra 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Landskrona Bois | - | FC Rosengård 1917 | 3: 0 | |
18:00 | Utsiktens BK | - | Qviding FIF | 3: 1 | |
Švédsko> Ženy Damallsvenskan 2017 | Women Damallsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Eskilstuna United | - | KIF Örebro DFF | 2: 1 (2: 1) | |
Švýcarsko> Challenge League 2016/2017 | Challenge League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:45 | FC Curych | - | FC Le Mont | 5: 1 (1: 0) | |
Turecko> SüperLig 2016/2017 | SuperLig 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Karabukspor | - | Osmanlispor FK | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Akhisar Belediyespor | - | Gaziantepspor | 6: 0 (1: 0) | |
Turecko> 1. liga 2016/2017 | 1. Lig 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Altınordu FSG | - | Elazigspor | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | Balikesirspor | - | Manisaspor | 1: 2 (0: 1) | |
pět hodin | Adana Demirspor | - | Nový Malatyaspor | 1: 2 (0: 0) | |
Turecko> 2. ligové play-off 2016/2017> Čtvrtfinále | |||||
14:00 | Gumushanespor | - | Menemen Belediyespor | 3: 3 (0: 0) | |
14:00 | Kastamonuspor | - | Hatayspor | 3: 2 (0: 0, 0: 1, 0: 1) pso | |
14:00 | Amed SK | - | Sivas Belediyespor | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | BB Erzurumspor | - | Kocaeli Birlikspor | 2: 1 (0: 0) | |
Venezuela> Apertura první divize 2017 | První divize 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Zamora FC | - | Trujillanos FC | 2: 2 (1: 1) |