FIFA> Přátelské zápasy 2015> Srpen | Přátelské zápasy 2015> Srpen' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
10:10 | Jižní Korea | - | Severní Korea | 0: 0 (0: 0) | |
13:10 | Čína | - | Japonsko | 1: 1 (1: 1) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 20 let 2015> srpen | Přátelské zápasy do 20 let 2015> Srpen' hranice = '0' /> | ||||
20:15 | chili | - | Katar | 1: 0 | |
FIFA> Přátelské zápasy do 18 let 2015> srpen | Přátelské zápasy do 18 let 2015> Srpen' hranice = '0' /> | ||||
10:00 | Polsko | - | Uzbekistán | 2: 2 | |
CAF> CAF Champions League 2015> Skupina B | CAF Champions League 2015> Skupina B' hranice = '0' /> | ||||
20:00 | Al-Merrikh SC | - | ES Setif | 2: 0 | |
Arménie> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Shirak FC | - | Ulisses FC | 3: 2 | |
15:00 | Mika FC | - | FC Ararat | 0: 1 | |
Austrálie> NPL New South Wales 2015 | NPL New South Wales 2015>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Vlci na jižním pobřeží | - | Manly United | 2: 0 (2: 0) | |
06:00 | Parramatta FC | - | Rockdale City Suns | 0: 1 (0: 0) | |
06:00 | Blacktown Spartans | - | Blacktown City FC | 0: 4 (0: 1) | |
08:00 | Sydney United 58 | - | Marconi hřebci | 2: 0 (1: 0) | |
Austrálie> NPL Victoria 2015 | NPL Victoria 2015>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Melbourne Knights | - | Hume City FC | 2: 0 (2: 0) | |
06:00 | Werribee City FC | - | Northcote City FC | 2: 1 (1: 1) | |
07:00 | Heidelberg United | - | North Geelong Warriors SC | 3: 3 (2: 2) | |
Austrálie> NPL Queensland 2015 | NPL Queensland 2015>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Brisbane Strikers | - | Palm Beach Sharks | 2: 1 (1: 0) | |
Austrálie> NPL Northern NSW 2015 | NPL Northern NSW 2015>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Maitland FC | - | Lambton jaffy | 1: 2 (0: 1) | |
05:30 | South Cardiff FC | - | Adamstown Rosebud | 1: 3 (0: 1) | |
05:30 | Weston Workers FC | - | Broadmeadow Magic | 0: 1 (0: 0) | |
05:30 | Charlestown City Blues | - | Hamilton Olympic | 1: 5 (0: 2) | |
Austrálie> NPL Western Australia 2015 | NPL Western Australia 2015>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Perth Glory (Y) | - | Perth SC | 1: 3 (0: 2) | |
08:00 | Floreat Athena | - | Inglewood United | 3: 0 (1: 0) | |
Austrálie> NPL Jižní Austrálie 2015 | NPL South Australia 2015>' border = '0' /> | ||||
06:30 | West Adelaide Hellas | - | Croydon Kings SC | 6: 1 (3: 1) | |
Austrálie> NPL Capital Football 2015 | NPL Capital Football 2015>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Canberra FC | - | FFA CoE | 3: 0 (2: 0) | |
Rakousko> Bundesliga 2015/2016 | Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:30 | SCR Altach | - | Storm Graz | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | Rapid Vídeň | - | Wolfsberger AC | 2: 1 (0: 1) | |
Rakousko> Regionalliga Ost 2015/2016 | Regionalliga Ost 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Rapid Wien (A) | - | SV Horn | 1: 1 (0: 0) | |
Rakousko> Regionalliga polovina 2015/2016 | Regionalliga polovina 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Annabichler Sportverein | - | Union St. Florian | 2: 4 (2: 1) | |
Rakousko> Regionalliga West (-2019) 2015/2016 | Regionalliga West (-2019) 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | TSV Neumarkt | - | SVG Reichenau | 6: 2 (3: 1) | |
Ázerbájdžán> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Zira FK | - | AZAL PFK Baku | 1: 0 (1: 0) | |
pět hodin | Neftchi PFK | - | FK Kapaz | 0: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Khazar Lankaran | - | Inter Baku | 2: 0 (2: 0) | |
Bělorusko> Mistrovství 2015 | Cempionat 2015>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FK Minsk | - | Dinamo brest | 2: 1 (1: 1) | |
15:30 | Neman grodno | - | FK Gomel | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Torpedo-BelAZ Zhodino | - | FK Slutsk | 0: 0 (0: 0) | |
Belgie> První třída A 2015/2016 | První třída A 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:30 | RSC Anderlecht | - | KAA Gent | 1: 1 (1: 0) | |
pět hodin | Sportovní Charleroi | - | Club Brugge KV | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Standardní korek | - | Waasland-Beveren | 1: 0 (0: 0) | |
Belgie> První třída B 2015/2016 | První třída B 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | KVV Coxyde | - | Lierse SK | 1: 1 (0: 0) | |
Bolívie> Apertura profesionální ligy 2015/2016 | Profesionální liga 2015/2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Nejsilnější | - | Kvetoucí | 1: 1 (0: 0) | |
20:00 | University of Sucre | - | Cyklón | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | Národní Potosí | - | Svatý Josef | 1: 0 (0: 0) | |
22:15 | Jorge Wilstermann | - | Skutečné Potosí | 1: 0 (1: 0) | |
Bosna a Hercegovina> Premier Liga 2015/2016 | Premier Liga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | NK Vitez | - | Željezničar Sarajevo | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | FK Sarajevo | - | Široki Brijeg | 2: 1 (0: 1) | |
16:30 | Slavija Sarajevo | - | Sloboda Tuzla | 0: 1 (0: 1) | |
16:30 | FK Rudar | - | Olimpic Sarajevo | 0: 0 (0: 0) | |
Brazílie> Série A 2015 | Série A 2015>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Santos FC | - | Coritiba FC | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Vasco da Gama | - | Joinville - SC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Athletico Paranaense | - | Sport - PE | 1: 1 (0: 1) | |
20:00 | Sao Paulo FC | - | Corinthians SP | 1: 1 (0: 1) | |
20:00 | černý most | - | Flamengo RJ | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | plavba | - | Palmy | 2: 1 (1: 0) | |
20:00 | Goias | - | Atlético Mineiro | 0: 0 (0: 0) | |
22:30 | Grêmio Porto Alegre | - | Mezinárodní | 5: 0 (2: 0) | |
22:30 | Chapecoense | - | Figueirense - SC | 2: 2 (0: 0) | |
Brazílie> Série B 2015 | Série B 2015>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Mogi Mirim - SP | - | ABC - RN | 2: 2 (1: 1) | |
Bulharsko> Parva Liga 2015/2016 | Parva Liga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Slavia Sofia | - | PFC Beroe | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Pirin Blagoevgrad | - | Botev Plovdiv | 0: 1 (0: 1) | |
Kanada> Fotbalová liga 2015 | Soccer League 2015>' border = '0' /> | ||||
21:00 | London City | - | Burlington SC | 1: 3 | |
22:00 | Brampton United | - | SC Scarborough | 1: 1 | |
23:30 | Střelci z regionu York | - | Niagara United | 4: 1 | |
Chile> Apertura první divize 2015/2016 | První divize 2015/2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | San Marcos | - | Cobresal | 1: 2 (0: 0) | |
19:00 | svatý Louis | - | Santiago Wanderers | 0: 1 (0: 1) | |
21:30 | Colo-Colo | - | Audax Italiano | 4: 1 (3: 0) | |
Čína> League One 2015 | League One 2015>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Qingdao Jonoon | - | Peking BG | 0: 3 (0: 1) | |
12:30 | Jiangxi Liansheng | - | Dalian Aerbin | 0: 2 (0: 2) | |
Kolumbie> První uzávěrka roku 2015 | První uzávěrka roku 2015>' border = '0' /> | ||||
01:45 | Santa Fe | - | Orli Pereira | 0: 0 (0: 0) | |
21:15 | Uniautónoma FC | - | Envigado FC | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Cortuluá | - | Milionáři | 2: 0 (1: 0) | |
23:30 | Jednou Caldas | - | Patriots FC | 1: 3 (1: 2) | |
Kostarika> První divize 2015/2016, zima | První divize 2015/2016 zima>' border = '0' /> | ||||
18:00 | UCR fotbalový klub | - | Lemon FC | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | Sportovní Saprissa | - | Svatí Guápiles | 2: 2 (2: 0) | |
20:00 | Obecní Pérez Zeledón | - | AD Carmelita | 1: 1 (0: 0) | |
22:00 | Club Sport Uruguay | - | CS Herediano | 0: 1 (0: 1) | |
23:00 | CS Cartaginés | - | Belen FC | 2: 1 (0: 1) | |
Chorvatsko> 1. HNL 2015/2016 | 1. HNL 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Slaven Belupo | - | NK Osijek | 3: 0 (1: 0) | |
Czech Republic > 1. fotbalová liga 2015/2016 | 1. fotbalová liga 2015/2016 > ' /> | ||||
pět hodin | Viktoria Plzeň | - | 1. FC Slovácko | 2: 2 (1: 1) | |
18:15 | Sparta Praha | - | FC FASTAV Zlín | 3: 0 (2: 0) | |
Czech Republic > 2. fotbalová liga 2015/2016 | 2. fotbalová liga 2015/2016 > ' /> | ||||
09:15 | Sigma Olomouc B | - | FK Ústí nad Labem | 0: 2 (0: 1) | |
09:15 | Slavoj Vyšehrad | - | FC Graffin Vlašim | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | FK Varnsdorf | - | FK Baník Sokolov | 0: 1 (0: 1) | |
Dánsko> Superliga 2015/2016 | Superliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Esbjerg fB | - | SønderjyskE | 0: 4 (0: 0) | |
15:00 | FC Kodaň | - | FC Nordsjælland | 1: 1 (0: 0) | |
pět hodin | Randers FC | - | Brøndby IF | 3: 3 (0: 0) | |
Dánsko> 1. divize 2015/2016 | 1. Divize 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Lyngby BK | - | Silkeborg IF | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | FC Fredericia | - | FC Helsingør | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Næstved BK | - | Vendsyssel FF | 0: 1 (0: 1) | |
Dánsko> 2. divize, skupina 1, 2015/2016 | 2. divize Pool 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | BK Avarta | - | B 1908 Amager | 3: 1 | |
12:30 | Holbaek B&I | - | Brønshøj BK | 2: 1 | |
Dánsko> 2. divize Pool 2 2015/2016 | 2. Division Pool 2 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Vpřed Amager | - | BK Frem Kodaň | 1: 2 | |
14:00 | Nykøbing FC | - | B.93 Kodaň | 1: 0 | |
Ekvádor> Série A 2015 Druhá fáze | Serie A 2015 Second Stage>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Aucas | - | LDU Quito | 3: 2 (2: 1) | |
18:00 | Národní | - | Barcelona | 1: 0 (1: 0) | |
Salvador> Zahájení první divize 2015/2016 | První divize 2015/2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | El Salvador University | - | Pasaquina FC | 1: 2 | |
01:00 | Sonsonate FC | - | Orel | 0: 3 | |
22:00 | Athletic Mars | - | Chalatenango | 2: 0 | |
22:00 | Nezávislá mládež | - | DĚLÁŠ | 1: 3 | |
22:00 | Drak | - | Santa Tecla FC | 2: 1 | |
Anglie> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Arsenal FC | - | West Ham United | 0: 2 (0: 1) | |
13:30 | Newcastle United | - | Southampton FC | 2: 2 (1: 1) | |
16:00 | Stoke City | - | Liverpool FC | 0: 1 (0: 0) | |
Anglie> Mistrovství 2015/2016 | Mistrovství 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Preston North End | - | Middlesbrough FC | 0: 0 (0: 0) | |
Anglie> U23 Premier League Div. 1. 2015/2016 | U23 Premier League Div. 1. 2015/2016> 'border =' 0 '/> | ||||
11:30 | Liverpool FC U21 | - | Chelsea FC U21 | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | Sunderland AFC U21 | - | Norwich City U21 | 3: 1 (3: 0) | |
Faerské ostrovy> Effodeildin 2015 | Effodeildin 2015>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Suðuroy | - | TB Tvøroyri | 2: 2 (2: 0) | |
15:00 | B36 Tórshavn | - | NSÍ Runavík | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | ÍF Fuglafjørður | - | EB / Stream | 4: 1 (2: 1) | |
17:15 | AB Argir | - | Viking | 0: 0 (0: 0) | |
Finsko> Veikkausliiga 2015 | Veikkausliiga 2015>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Kuopio PS | - | Helsinki IFK | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | Ilves Tampere | - | KTP | 2: 0 (1: 0) | |
14:00 | Rovaniemi PS | - | FC Lahti | 1: 2 (0: 0) | |
14:00 | FF rok | - | SJK Seinäjoki | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Vaasan PS | - | IFK Mariehamn | 1: 0 (0: 0) | |
Finsko> Ykkönen 2015 | Ykkönen 2015>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Poslanec Mikkeli | - | FC Jazz Pori | 3: 2 (1: 1) | |
Francie> Ligue 1 2015/2016 | Ligue 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Girondins Bordeaux | - | Stadion v Remeši | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Toulouse FC | - | AS Saint-Etienne | 2: 1 (1: 1) | |
20:00 | Olympijský lyon | - | FC Lorient | 0: 0 (0: 0) | |
Německo> DFB-Pokal 2015/2016> 1. kolo | DFB-Pokal 2015/2016> 1. Round' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Carl Zeiss Jena | - | Hamburger SV | 3: 2 (1: 0, 2: 2) aet | |
13:30 | Bahlinger SC | - | Sv sandhausen | 3: 5 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
13:30 | HSV Barmbek-Uhlenhorst | - | Sc freiburg | 0: 5 (0: 2) | |
13:30 | FSV Salmrohr | - | VfL Bochum | 0: 5 (0: 1) | |
13:30 | Chemnitzer FC | - | Borussia Dortmund | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | VfB Lübeck | - | SC Paderborn 07 | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Červené a bílé jídlo | - | Fortuna Dusseldorf | 1: 3 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
15:00 | FK Pirmasens | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 1: 4 (0: 2) | |
15:00 | FC Nöttingen | - | Bayern Mnichov | 1: 3 (1: 3) | |
15:00 | SpVgg Unterhaching | - | FC Ingolstadt 04 | 2: 1 (1: 0) | |
17:30 | Hansa Rostock | - | 1. FC Kaiserslautern | 4: 5 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
17:30 | Hessen Kassel | - | Hannover 96 | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | Energie Cottbus | - | 1. FSV Mainz 05 | 0: 3 (0: 2) | |
Německo> Regionalliga Nord 2015/2016 | Regionalliga Nord 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Přepínač ETSV Flensburg | - | SV Drochtersen / Assel | 4: 0 (1: 0) | |
13:00 | BV Cloppenburg | - | Eintracht Norderstedt | 0: 5 (0: 1) | |
14:00 | VfV Hildesheim | - | Černobílý Rehden | 0: 2 (0: 2) | |
14:00 | Lueneburg SK Hansa | - | Hannover 96 II | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | VfB Oldenburg | - | TSV Havelse | 4: 0 (3: 0) | |
Německo> Bayernliga Nord 2015/2016 | Bayernliga Nord 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SC Eltersdorf | - | 1. FC Písek | 3: 2 (1: 0) | |
14:00 | VfL Frohnlach | - | TSV Großbardorf | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Jahn Regensburg II | - | SpVgg Jahn Forchheim | 1: 0 (0: 0) | |
Německo> Bayernliga Süd 2015/2016 | Bayernliga Süd 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Pipinsried | - | VfR Garching | 2: 3 (0: 2) | |
Německo> Oberliga Niedersachsen 2015/2016 | Oberliga Niedersachsen 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Eintracht Northeim | - | VfL Bückeburg | 2: 1 (1: 1) | |
14:00 | SVG Göttingen 07 | - | TB Uphusen | 4: 1 (2: 0) | |
14:00 | Teutonia Uelzen | - | SC Spelle-Venhaus | 1: 5 (0: 2) | |
14:00 | U.S.I. Lupo-Martini | - | VfL Oldenburg | 2: 0 (1: 0) | |
Německo> Oberliga Baden-Württemberg 2015/2016 | Oberliga Baden-Württemberg 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Freiburg FC | - | Stuttgart Kickers II | 1: 1 (0: 1) | |
14:30 | SV Sandhausen II | - | FC Germania Friedrichstal | 8: 0 (4: 0) | |
Německo> Oberliga Hamburg 2015/2016 | Oberliga Hamburg 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
10:30 | SC Condor Hamburg | - | VfL Pinneberg | 2: 2 (1: 1) | |
13:00 | Altona 93 | - | SV Rugenbergen | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV Halstenbek-Rellingen | - | Meiendorfer SV | 5: 0 (4: 0) | |
14:00 | WTSV Concordia | - | Sv lurup | 9: 0 (3: 0) | |
Německo> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2015/2016 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SpVgg Burgbrohl | - | SVN Zweibrücken | zrušeno. | |
14:00 | SV Gonsenheim | - | SV Mehring | 1: 2 (1: 1) | |
Německo> Šlesvicko-Holštýnská liga 2015/2016 | Schleswig-Holstein League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Holstein Kiel II | - | Flensburg 08 | 2: 3 (1: 3) | |
13:00 | SV Eichede | - | Heider SV | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | FC Reher / Puls | - | SV Henstedt-Ulzburg | 1: 3 (1: 0) | |
14:00 | TuRa Meldorf | - | Kilia Kiel | 1: 3 (0: 2) | |
14:00 | VfR Neumünster | - | Oldenburger SV | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | TuS Hartenholm | - | TSV Altenholz | 1: 1 (1: 0) | |
Německo> Mládež DFB-Junioren-Vereinspokal 2015/2016> 1. kolo | Mládež DFB-Junioren-Vereinspokal 2015/2016> 1. kolo' hranice = '0' /> | ||||
10:00 | Borussia Dortmund | - | 1. FSV Mainz 05 | 2: 0 (1: 0) | |
10:00 | 1. FC Saarbrücken | - | FC St. Pauli | 3: 1 (2: 1) | |
12:30 | 1. FC Magdeburg | - | Fortuna Dusseldorf | 0: 3 (0: 1) | |
Ghana> Premier League 2015 | Premier League 2015>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Ashanti zlato | - | Medeama SC | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Celní hvězdy | - | Velká olympiáda | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Wa All Stars FC | - | Liberty Professionals | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Srdce z dubu | - | Bechem United | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Sekondi Hasaacas | - | Srdce lvů | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | BA Stars | - | Nová Edubiase FC | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | WAFA | - | Berekum Chelsea | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | Inter Allies | - | Asante Kotoko | 0: 0 (0: 0) | |
Guatemala> Národní liga 2015/2016 Apertura | Národní liga 2015/2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
03:00 | Deportivo Petapa | - | Starý GFC | 0: 2 (0: 1) | |
03:00 | Xelaju MC | - | Deportivo Mictlán | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Deportivo Suchitepéquez | - | Deportivo Guastatoya | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Deportivo Malacateco | - | komunikace | 2: 1 (1: 0) | |
18:00 | CSD Municipal | - | Deportivo Marquense | 3: 1 (0: 1) | |
18:05 | Univerzita SC | - | Cobán Imperial | 1: 2 (0: 2) | |
Honduras> Národní liga 2015/2016 Apertura | Národní liga 2015/2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Maratón | - | Skutečná společnost | 0: 3 | |
02:00 | Život | - | Platense | 1: 0 | |
21:00 | Juticalpa | - | Skutečné Španělsko | 2: 0 | |
23:00 | Motagua | - | Vítězství | 5: 1 | |
Maďarsko> Pozn. I 2015/2016 | Pozn. I 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
19:15 | Debrecen VSC | - | Pokrok v Szombathelyi | 0: 1 (0: 0) | |
Island> Úrvalsdeild 2015 | Úrvalsdeild 2015>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Leiknir Reykjavík | - | ÍB Vestmannaeyja | 0: 2 (0: 1) | |
20:15 | UMF Stjarnan | - | Víkingur Reykjavík | 1: 1 (0: 0) | |
Izrael> Toto Cup Al 2015/2016> Skupina A | Toto Cup Al 2015/2016> Skupina A' hranice = '0' /> | ||||
18:30 | Ironi kiryat shmona | - | Hapoel Haifa | 1: 0 | |
Izrael> Toto Cup Al 2015/2016> Skupina B | Toto Cup Al 2015/2016> Skupina B' hranice = '0' /> | ||||
18:50 | Hapoel Ra'anana | - | Hapoel Be'er Sheva | 1: 1 | |
Itálie> Coppa Italia 2015/2016> 2. kolo | Coppa Italia 2015/2016> 2. Round' border = '0' /> | ||||
16:00 | Modena FC | - | Celá kůže | 3: 0 (2: 0) | |
18:00 | Teramo Calcio | - | AS Citadela | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | USA Avellino | - | Casertana FC | 3: 0 (1: 0) | |
19:00 | Vicenza Calcio | - | Fotbal Cosenza | 4: 2 (0: 0, 0: 0, 1: 1) pso | |
19:00 | Virtus Lanciano | - | SS Juve Stabia | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | Novara Football | - | Fotbal L'Aquila | 5: 0 (1: 0) | |
19:30 | AC Perugia Calcio | - | AC Reggiana | 3: 1 (1: 1) | |
19:30 | Pro Vercelli | - | USA Alessandria 1912 | 1: 2 (1: 1) | |
19:30 | Ternana Calcio | - | Bassano Virtus | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Trapani fotbal | - | Vápník jako | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | AC Cesena | - | USA Lecce | 4: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC Crotone | - | FeralpiSalò | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Latinskoamerický fotbal | - | AC Pavia | 1: 4 (0: 0) | |
19:45 | Pescara Calcio | - | FC Südtirol | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | USA Salernitana 1919 | - | AC Pisa | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | FC Bari 1908 | - | Foggia fotbal | 1: 2 (0: 0) | |
20:00 | Cagliari fotbal | - | Virtus Entella | 5: 0 (3: 0) | |
Lotyšsko> Virsliga 2015 | Virsliga 2015>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FB Gulbene | - | BFC Daugavpils | dnp | |
16:00 | FK Jelgava | - | FK Liepāja | 1: 1 (0: 0) | |
pět hodin | FK Spartaks | - | FK Ventspils | 0: 0 (0: 0) | |
Litva> Lyga 2015 | A Lyga 2015>' border = '0' /> | ||||
15:30 | FC Stumbras | - | FK Trakai | 0: 5 (0: 3) | |
Lucembursko> Národní divize 2015/2016 | Nationaldivision 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | RFCU Lucembursko | - | FC Differdange 03 | 1: 1 | |
15:00 | USA Rumelange | - | FC Wiltz 71 | 1: 1 | |
15:00 | F91 Dudelange | - | Victoria Rosport | 7: 1 | |
15:00 | Etzella Ettelbruck | - | Strassen | 2: 6 | |
17:30 | CS FOLA Esch | - | USA Mondorf | 2: 1 | |
Mexiko> První divize 2015/2016 Apertura | První divize 2015/2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:06 | CF Pachuca | - | CF America | 0: 3 (0: 1) | |
02:30 | Atlas Guadalajara | - | CF Monterrey | 0: 3 (0: 2) | |
03:00 | Dorados ze Sinaloa | - | Bílé kohouti | 1: 1 (0: 0) | |
18:00 | Deportivo Toluca | - | Monarcas Morelia | 0: 1 (0: 0) | |
23:00 | Puebla FC | - | Pumas UNAM | 3: 2 (1: 1) | |
Mexiko> Propagační liga (2004–2020) 2015/2016 Apertura | Propagační liga (2004-2020) 2015/2016 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Athletic San Luis | - | Horníci Zacatecas | 2: 0 | |
01:00 | FC Juárez | - | Club Necaxa | 1: 3 | |
Moldavsko> Národní divize 2015/2016 | Národní divize 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | CS Petrocub | - | FC Milsami | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Dacia Kišiněv | - | Dynamo Auto | 4: 0 (1: 0) | |
16:00 | FC Saxan | - | FC Zimbru | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Doufám, Nisporeni | - | Šerif FC | 1: 0 (0: 0) | |
Černá Hora> 1. CFL 2015/2016 | 1. CFL 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Sutjeska | - | Mladost Podgorica | 0: 1 (0: 0) | |
Nizozemsko> Eredivisie 2015/2016 | Eredivisie 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | AZ Alkmaar | - | AFC Ajax | 0: 3 (0: 3) | |
15:45 | Willem II | - | Rychlost | 1: 1 (0: 0) | |
Nigérie> Profesionální liga 2015 | Professional League 2015>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Zpívá Aba | - | Lobi hvězdy | 2: 1 | |
16:00 | Taraba FC | - | Akwa United | 1: 0 | |
16:00 | Giwa FC | - | Warri Wolves | 1: 1 | |
16:00 | Delfíni FC | - | Abia Warriors | 1: 1 | |
16:00 | El-Kanemi Warriors | - | Kwara United | 2: 0 | |
16:00 | Wikki Turisté | - | Nasarawa United | 0: 0 | |
16:00 | Bayelsa United | - | Kano sloupy | 1: 1 | |
Severní Makedonie> 1. MFL 2015/2016 | 1. MFL 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:30 | KF Shkëndija 79 | - | Mladost Carev Dvor | 3: 1 (1: 1) | |
16:30 | Metalurg Skopje | - | Sileks Kratovo | 1: 3 (0: 1) | |
16:30 | FK Turnovo | - | FK Renova | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | Vardar Skopje | - | KF Skopje | 2: 2 (0: 1) | |
Norsko> Eliteserien 2015 | Eliteserien 2015>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | FK Bodø / Glimt | - | začínám | 5: 1 (2: 1) | |
pět hodin | FK Haugesund | - | Aalesunds FK | 3: 1 (2: 0) | |
pět hodin | Strømsgodset IF | - | Stabæk IF | 0: 2 (0: 0) | |
pět hodin | Lillestrøm SK | - | Rosenborg BK | 0: 5 (0: 2) | |
19:00 | Kurzy BK | - | Molde FK | 2: 2 (0: 2) | |
Norsko> 1. divize 2015 | 1. divize 2015>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Bærum SK | - | Strømmen IF | 0: 1 (0: 0) | |
pět hodin | Follo FK | - | Ranheim IL | 3: 0 (1: 0) | |
pět hodin | Hønefoss BK | - | Nest-Sotra | 2: 2 (1: 0) | |
pět hodin | Levanger FK | - | FK Jerv | 1: 4 (0: 1) | |
pět hodin | Kristiansund BK | - | Fredrikstad FK | 1: 0 (1: 0) | |
pět hodin | Åsane fotbal | - | IL Hødd | 2: 0 (1: 0) | |
Norsko> Oddělení 2. divize 1. 2015 | 2. Division Avdeling 1 2015>' border = '0' /> | ||||
13:00 | KFUM Oslo | - | FK Senja | 2: 0 (1: 0) | |
14:00 | Harstad IL | - | Grorud IL | 1: 3 (1: 0) | |
15:00 | Tromsdalen UIL | - | Ullern IF | 4: 1 (1: 0) | |
15:00 | FK Mjølner | - | Fotbal Kjelsås | 0: 3 (0: 2) | |
16:00 | Skeid Football | - | Finnsnes IL | 2: 1 (1: 1) | |
Norsko> 2. Divisjon 3 (- 2016) 2015 | 2. Division 3 (- 2016) 2015>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | FK Arendal | - | Vindbjart FK | 0: 3 (0: 2) | |
Paraguay> První divize 2015 Clausura | První divize 2015 Clausura>' border = '0' /> | ||||
21:00 | Guarani | - | Deportivo Santaní | 2: 1 (1: 1) | |
22:00 | San Lorenzo | - | Blonďatá pakoně | 1: 1 (1: 1) | |
23:30 | Generál Diaz | - | Deportivo Capiatá | 1: 1 (0: 1) | |
Peru> Apertura první divize 2015 | První divize 2015 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Univerzita Cesara Valleja | - | Scienceno | 3: 2 (2: 1) | |
17:15 | Skutečný Garcilaso | - | Sportovní Cristal | 0: 4 (0: 3) | |
19:30 | Lev Huánuco | - | Athletic Alliance | 1: 0 (1: 0) | |
22:00 | Sport Loreto | - | Sportovní univerzita | 0: 1 (0: 0) | |
Polsko> Ekstraklasa 2015/2016 | Ekstraklasa 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Slask Wroclaw | - | Lechia Gdaňsk | 0: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Legia Varšava | - | Wisla Krakov | 1: 1 (1: 0) | |
Polsko> I Liga 2015/2016 | I League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Wisła Płock | - | Arka Gdynia | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Wigry Suwałki | - | Rozvoj Katowic | 4: 0 (2: 0) | |
Portugalsko> Druhá liga 2015/2016 | Druhá liga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Varzim SC | - | FC Famalicão | 1: 2 (0: 0) | |
pět hodin | FC Porto B | - | Portimonense SC | 1: 2 (0: 0) | |
Portugalsko> Superpohár 2015> Superpohár | |||||
20:45 | SL Benfica | - | Sportovní CP | 0: 1 (0: 0) | |
Rumunsko> Liga 1 2015/2016 | Liga 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | FC Viitorul Constanța | - | ASA Târgu Mureş | 1: 0 (1: 0) | |
16:30 | ACS Poli Temešvár | - | Astra Giurgiu | 1: 3 (0: 1) | |
19:00 | FC Steaua Bukurešť | - | Dinamo Bukurešť | 0: 0 (0: 0) | |
Rusko> Premier Liga 2015/2016 | Premier Liga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | CSKA Moskva | - | FK Amkar Perm | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | FK Ufa | - | Zenit Petrohrad | 0: 1 (0: 0) | |
pět hodin | Krylia Sovetov | - | Spartak Moskva | 0: 2 (0: 1) | |
Skotsko> Premiership 2015/2016 | Premiership 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Partick Thistle | - | Celtic FC | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Aberdeen FC | - | Kilmarnock FC | 2: 0 (1: 0) | |
Srbsko> Superliga 2015/2016 | Super League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Voždovac | - | Červená Hvězda | 2: 3 (2: 1) | |
16:00 | Mladost Lucani | - | Vojvodina | 1: 2 (0: 0) | |
Slovensko> Super Liga 2015/2016 | Super League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:30 | FK Senica | - | Spartak Trnava | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | MŠK Žilina | - | DAC Dunajská Streda | 1: 1 (0: 1) | |
18:00 | Slovan Bratislava | - | MFK Ružomberok | 2: 1 (0: 1) | |
Jihoafrická republika> Premier Soccer League 2015/2016 | Premier Soccer League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Chippa United | - | Kaizer Chiefs | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Zlaté šipky | - | Tuks FC | 1: 0 (1: 0) | |
Jižní Korea> K League 2 2015 | K League 2 2015>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Sangju Sangmu | - | Gangwon FC | 0: 3 (0: 2) | |
Súdán> Premier League 2015 | Premier League 2015>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Chartúm 3 | - | Ahli Al Chartúm | 2: 2 | |
15:00 | Merreikh El-Fasher | - | Alamal Atbara | 1: 0 | |
18:00 | Merikh Kosti | - | Hilal Al Obayed | 1: 0 | |
Švédsko> Allsvenskan 2015 | Allsvenskan 2015>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Malmö FF | - | IFK Göteborg | 2: 1 (2: 0) | |
14:00 | Örebro SK | - | IFK Norrköping | 1: 3 (0: 2) | |
16:30 | Hammarby IF | - | POKUD Elfsborg | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | Halmstads BK | - | Åtvidabergs FF | 0: 0 (0: 0) | |
Švédsko> Superettan 2015 | Superettan 2015>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Já Frej | - | Mjällby AIF | 0: 2 (0: 1) | |
18:00 | Syrianska FC | - | Varbergs Bois | 1: 0 (0: 0) | |
Švédsko> Ženy Damallsvenskan 2015 | Women Damallsvenskan 2015>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AIK Solna | - | Vittsjö GIK | 0: 4 (0: 3) | |
Švýcarsko> Superliga 2015/2016 | Super League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
12:45 | FC St. Gallen | - | FC Curych | 0: 2 (0: 1) | |
12:45 | FC Vaduz | - | FC Sion | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | BSC Young Boys | - | FC Thun | 3: 1 (2: 1) | |
Švýcarsko> Challenge League 2015/2016 | Challenge League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Le Mont | - | FC Lausanne-Sport | 1: 3 (0: 1) | |
14:00 | FC Wohlen | - | Neuchâtel Xamax FCS | 0: 2 (0: 1) | |
Švýcarsko> Superliga žen 2015/2016 | |||||
10:30 | BSC Young Boys | - | FC Basilej 1893 | 2: 2 (1: 1) | |
13:00 | FC Yverdon ženy | - | FC Luzern | 0: 2 (0: 1) | |
Thajsko> Thajská liga 1. 2015 | Thai League 1 2015>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Port FC | - | BEC Tero Sasana | 2: 1 | |
12:00 | Navy FC | - | Nakhon Ratchasima | 2: 0 | |
13:00 | Muangthong United | - | Bangkok Glass FC | 5: 0 | |
13:00 | Sisaket FC | - | Buriram United | 0: 1 | |
14:00 | Bangkok United | - | Army United FC | 2: 1 | |
Ukrajina> Premyer Liga 2015/2016 | Premyer Liga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Dněpr Dněpropetrovsk | - | Dynamo Kyjev | 1: 2 (0: 2) | |
17:30 | Vorskla Poltava | - | Šachtar Doněck | 2: 2 (1: 1) | |
17:30 | Zorya Lugansk | - | Olimpik Doněck | 4: 0 (1: 0) | |
USA> Major League Soccer 2015 | Major League Soccer 2015>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Orlando City | - | Philadelphia Union | 0: 0 (0: 0) | |
01:00 | Montrealský dopad | - | DC United | 0: 1 (0: 1) | |
02:00 | Houston Dynamo | - | San Jose Earthquakes | 2: 1 (0: 0) | |
02:00 | Colorado Rapids | - | Columbus Crew | 1: 2 (1: 0) | |
03:00 | Vancouver Whitecaps | - | Skutečné slané jezero | 4: 0 (2: 0) | |
21:00 | Los Angeles Galaxy | - | Seattle sirény | 3: 1 (1: 1) | |
USA> Severoamerická fotbalová liga 2015 podzimní sezóna | North American Soccer League 2015 Fall Season>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Atlanta Silverbacks | - | San Antonio Scorpions | 3: 3 (1: 1) | |
00:30 | Útočníci z Fort Lauderdale | - | New York Cosmos | 3: 3 (1: 0) | |
00:30 | Indy Eleven | - | Ottawa Fury | 1: 4 (0: 1) | |
00:30 | Tampa Bay Rowdies | - | Jacksonville Armada | 3: 2 (2: 0) | |
01:00 | Minnesota United FC | - | FC Edmonton | 1: 1 (0: 0) | |
USA> Ženská národní ženská fotbalová liga 2015 | |||||
00:00 | Boston Breakers | - | Washingtonský duch | 2: 1 | |
01:00 | FC Kansas City | - | Western New York Flash | 4: 0 | |
Venezuela> Turnaj první ligy 2015 o přiměřenost | Turnaj přiměřenosti první divize 2015>' border = '0' /> | ||||
20:30 | Portugalský FC | - | Trujillanos FC | 1: 1 (0: 0) | |
21:00 | Zulia FC | - | Llaneros de Guanare | 3: 3 (1: 2) | |
21:30 | Atletická Venezuela | - | Caracas FC | 0: 0 (0: 0) | |
21:30 | Merida studenti | - | Studenti z Caracasu | 1: 1 (1: 0) | |
21:30 | Guyanští horníci | - | Tucanes FC | 4: 2 (1: 0) | |
21:30 | Deportivo Petare | - | Sportovní klub Ureña | 1: 1 (1: 0) | |
22:30 | Deportivo Táchira | - | Zamora FC | 2: 1 (2: 0) | |
22:30 | Aragua FC | - | Metropolitanos FC | 1: 0 (0: 0) | |
Vietnam> V.Liga 1 2015 | V.Liga 1 2015>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Hai Phong FC | - | Dong Nai FC | 2: 1 (0: 0) | |
11:00 | Hoang Anh Gia Lai | - | Může Tho | 1: 1 (0: 0) | |
11:00 | Binh Duong FC | - | Dong Tam Long An | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | FLC Thanh Hoa | - | Quang Ninh Coal FC | 3: 1 (2: 1) | |
12:00 | Hanoi T&T | - | Zabezpečení technologie Blue River | 1: 0 (0: 0) |