FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. kolo, skupina A | Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina A' hranice = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
06:30 | Guam | - | Filipíny | 1: 4 (0: 2) | |
16:00 | Maledivy | - | Čína | 0: 5 (0: 2) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group B | Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. Kolo skupiny B' hranice = '0' /> | ||||
12:10 | Tchaj-wan | - | Nepál | 0: 2 (0: 1) | |
16:30 | Kuvajt | - | Austrálie | 0: 3 (0: 3) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group C | WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group C' border = '0' /> | ||||
12:30 | Kambodža | - | Bahrajn | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Hongkong | - | Írán | 0: 2 (0: 1) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group D | WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group D' border = '0' /> | ||||
12:45 | Singapur | - | Palestina | 2: 1 (2: 1) | |
pět hodin | Jemen | - | Saudská arábie | 2: 2 (2: 1) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Kolo skupiny E | Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. Kolo skupiny E' border = '0' /> | ||||
15:00 | Afghánistán | - | Bangladéš | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Katar | - | Indie | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Kvalifikace WC Asie 2019-2021> Skupina 2. kola F | Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo skupiny F' hranice = '0' /> | ||||
10:00 | Mongolsko | - | Tádžikistán | 0: 1 (0: 0) | |
13:20 | Myanmar | - | Japonsko | 0: 2 (0: 2) | |
FIFA> Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina G | Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina G' hranice = '0' /> | ||||
13:30 | Indonésie | - | Thajsko | 0: 3 (0: 0) | |
13:45 | Malajsie | - | UA Emirates | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. kolo, skupina H | Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina H' hranice = '0' /> | ||||
15:00 | Srí Lanka | - | Severní Korea | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Turkmenistán | - | Jižní Korea | 0: 2 (0: 1) | |
FIFA> Kvalifikace WC Afrika 2019-2021> 1. kolo | WC Qualifiers Africa 2019-2021> 1. Round' border = '0' /> | ||||
13:00 | Malawi | - | Botswana | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Zimbabwe | - | Somálsko | 3: 1 (0: 0) | |
14:00 | Ve Svazijsku | - | Džibuti | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Mosambik | - | Mauricius | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Angola | - | Gambie | 2: 1 (1: 0) | |
pět hodin | Jít | - | Komory | 2: 0 (1: 0) | |
pět hodin | Rwanda | - | Seychely | 7: 0 (4: 0) | |
17:30 | Guinea-Bissau | - | Svatý Tomáš a Princův ostrov | 2: 1 (0: 1) | |
18:00 | Namibie | - | Eritrea | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Súdán | - | Čad | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy 2019> Září | Přátelské zápasy 2019> Září' border = '0' /> | ||||
16:30 | Omán | - | Libanon | 1: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Jordán | - | Paraguay | 2: 4 (2: 0) | |
18:00 | Tunisko | - | Pobřeží slonoviny | 1: 2 (0: 0) | |
19:30 | Ukrajina | - | Nigérie | 2: 2 (0: 2) | |
19:45 | Irsko | - | Bulharsko | 3: 1 (0: 0) | |
20:00 | Maroko | - | Niger | 1: 0 (1: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 21 let 2019> září | Přátelské zápasy do 21 let 2019> Září' border = '0' /> | ||||
19:00 | Maďarsko | - | Norsko | 0: 3 (0: 1) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 19 let 2019> září | Přátelské zápasy U19 2019> Září' border = '0' /> | ||||
11:00 | Lotyšsko | - | Kypr | 2: 1 (1: 0) | |
12:00 | Belgie | - | Česká republika | 2: 2 (2: 1) | |
12:00 | krocan | - | Rakousko | 2: 0 (1: 0) | |
14:15 | Izrael | - | Maďarsko | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Gruzie | - | Polsko | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Srbsko | - | Černá Hora | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Holandsko | - | Portugalsko | 4: 0 (2: 0) | |
FIFA> Přátelství žen do 19 let 2019> září | Přátelství žen do 19 let 2019> Září' border = '0' /> | ||||
11:15 | Portugalsko | - | krocan | 3: 0 (1: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 18 let 2019> září | Přátelské zápasy do 18 let 2019> Září' border = '0' /> | ||||
13:00 | Litva | - | krocan | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | Brazílie | - | Austrálie | 4: 0 (3: 0) | |
19:00 | Anglie | - | Jižní Korea | 2: 0 (2: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 17 let 2019> září | Přátelské zápasy do 17 let 2019> Září' border = '0' /> | ||||
10:30 | Švýcarsko | - | Rakousko | 3: 2 (1: 1) | |
10:30 | Norsko | - | Finsko | 4: 1 (2: 1) | |
10:30 | Rumunsko | - | Gruzie | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Polsko | - | Anglie | 1: 3 (2: 2, 2: 2) pso | |
UEFA> EURO Qualifiers 2019/2020> Skupina A | Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina A' hranice = '0' /> | ||||
19:45 | Anglie | - | Kosovo | 5: 3 (5: 1) | |
19:45 | Černá Hora | - | Česká republika | 0: 3 (0: 0) | |
UEFA> Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina B | Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina B' hranice = '0' /> | ||||
19:45 | Litva | - | Portugalsko | 1: 5 (1: 1) | |
19:45 | Lucembursko | - | Srbsko | 1: 3 (0: 1) | |
UEFA> EURO Qualifiers 2019/2020> Skupina H | Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina H' hranice = '0' /> | ||||
19:45 | Albánie | - | Island | 4: 2 (1: 0) | |
19:45 | Francie | - | Andorra | 3: 0 (1: 0) | |
19:45 | Moldávie | - | krocan | 0: 4 (0: 1) | |
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 1 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 1' hranice = '0' /> | ||||
17:30 | Itálie | - | Lucembursko | 5: 0 (2: 0) | |
17:30 | Švédsko | - | Irsko | 1: 3 (1: 0) | |
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 2 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 2' hranice = '0' /> | ||||
17:30 | Ázerbajdžán | - | Gruzie | 0: 3 (0: 1) | |
17:30 | Lichtenštejnsko | - | Švýcarsko | 0: 5 (0: 1) | |
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 4 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 4' hranice = '0' /> | ||||
15:30 | Řecko | - | Litva | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Chorvatsko | - | Skotsko | 1: 2 (1: 0) | |
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 5 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 5' hranice = '0' /> | ||||
pět hodin | Polsko | - | Estonsko | 4: 0 (1: 0) | |
18:00 | Srbsko | - | Lotyšsko | 1: 1 (0: 1) | |
18:30 | Bulharsko | - | Rusko | 0: 0 (0: 0) | |
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 6 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 6' hranice = '0' /> | ||||
14:00 | Kazachstán | - | Izrael | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Severní Makedonie | - | Faerské ostrovy | 7: 1 (3: 1) | |
18:45 | Španělsko | - | Černá Hora | 2: 0 (2: 0) | |
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 7 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 7' hranice = '0' /> | ||||
18:00 | Bělorusko | - | Portugalsko | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Holandsko | - | Kypr | 5: 1 (3: 1) | |
UEFA> Kvalifikace do 21 let 2019/2020> Skupina 8 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 8' hranice = '0' /> | ||||
16:30 | Ukrajina | - | Malta | 4: 0 (3: 0) | |
pět hodin | Finsko | - | Severní Irsko | 1: 1 (1: 1) | |
17:30 | Dánsko | - | Rumunsko | 2: 1 (1: 0) | |
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 9 | Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 9' hranice = '0' /> | ||||
19:00 | Belgie | - | Bosna a Hercegovina | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Wales | - | Německo | 1: 5 (0: 4) | |
UEFA> U17 ženy, kvalifikace na EURO 2019/2020> Skupina 7 | Kvalifikace EURO do 17 let ženy 2019/2020> Skupina 7' hranice = '0' /> | ||||
13:00 | Irsko | - | Albánie | 100 | |
13:00 | Litva | - | Řecko | 0: 3 | |
CONCACAF> Liga národů CONCACAF A 2019/2020> Skupina C | Liga národů CONCACAF A 2019/2020> Skupina C' hranice = '0' /> | ||||
02:00 | Trinidad a Tobago | - | Martinik | 2: 2 (1: 0) | |
CONCACAF> Liga národů CONCACAF A 2019/2020> Skupina D | Liga národů CONCACAF A 2019/2020> Skupina D' hranice = '0' /> | ||||
23:00 | Haiti | - | Curaçao | 1: 1 (1: 1) | |
CONCACAF> Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina B | Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina B' hranice = '0' /> | ||||
21:00 | Montserrat | - | Svatý. Lucia | 1: 1 (1: 0) | |
23:00 | Dom. Republika | - | Spasitel | 1: 0 (1: 0) | |
CONCACAF> Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina C | Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina C' hranice = '0' /> | ||||
00:00 | Guyana | - | Jamaica | 0: 4 (0: 3) | |
CONCACAF> Liga národů CONCACAF C 2019/2020> Skupina D | Liga národů CONCACAF C 2019/2020> Skupina D' hranice = '0' /> | ||||
20:00 | Turks a Caicos | - | Guadeloupe | 0: 3 (0: 1) | |
Argentina> První národní B 2019/2020 zóna B | First National B 2019/2020 Zone B>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Ramon Santamarina | - | Brown de Adrogué | 2: 1 (1: 1) | |
01:05 | Atletická Rafaela | - | Quilmes | 0: 0 (0: 0) | |
Argentina> Argentina Cup 2019> 16. kolo | Copa Argentina 2019> Kolo 16' hranice = '0' /> | ||||
23:10 | Colon of Santa Fe | - | Atletický Tucuman | 4: 3 (0: 0, 1: 1) pso | |
Argentina> Zahájení Primera B Metropolitana 2019/2020 | První zahájení Metropolitan B 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Justo José de Urquiza | - | United Defenders of Zárate | 2: 1 (2: 0) | |
Austrálie> Finále NPL Západní Austrálie 2019> Předběžné finále | Finále NPL Western Australia 2019> Předběžné finále' border = '0' /> | ||||
13:00 | Perth SC | - | Floreat Athena | 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet | |
Brazílie> Série B 2019 | Série B 2019>' border = '0' /> | ||||
22:45 | ČR Brazílie - AL | - | Brazil de Pelotas - RS | 3: 1 (2: 0) | |
Brazílie> U20 Campeonato Brasileiro 2019 | U20 Brazilian Championship 2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | černý most | - | Sport - PE | 1: 2 (1: 2) | |
Kolumbie> Uzavření prvního ročníku 2019 | První uzávěrka A 2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Patriots FC | - | Spravedlnost | 1: 1 (1: 0) | |
Česká republika> Pohár FAČR 2019/2020> 2. kolo | Pohár FAČR 2019/2020> 2. Round' border = '0' /> | ||||
15:30 | FC Hlučín | - | MFK Vítkovice | 4: 2 | |
Dánsko> Pohár DBU 2019/2020> 2. kolo | DBU Pokalen 2019/2020> 2. Round' border = '0' /> | ||||
16:00 | Middelfart Boldklub | - | Skive I. | 0: 2 | |
16:15 | Varde IF | - | Thisted FC | 3: 4 | |
17:15 | B 1908 Amager | - | Hvidovre IF | 2: 5 | |
17:30 | FC Sønderborg | - | Viborg FF | 0: 4 | |
18:00 | Vendsyssel FF | - | Vejle BK | 1: 0 | |
Dánsko> Reserve League 2019/2020 podzim | Reserve League 2019/2020 podzim>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Kodaň II | - | Brøndby IF II | 3: 1 | |
12:00 | Esbjerg fB II | - | FC Midtjylland II | 1: 3 | |
Ekvádor> Série B 2019 | Serie B 2019>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Store League | - | Atlético Santo Domingo | 1: 0 (1: 0) | |
Anglie> Ligový pohár 2019/2020> 2. kolo | Ligový pohár 2019/2020> 2. kolo' hranice = '0' /> | ||||
19:45 | Grimsby Town | - | Macclesfield Town | 5: 4 (0: 0, 0: 0) pso | |
Anglie> National League North 2019/2020 | National League North 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Spennymoor Town | - | Blyth Spartans | 5: 0 | |
Německo> Regionalliga Nordost 2019/2020 | Regionalliga Nordost 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
16:15 | SV Lichtenberg 47 | - | Optika Rathenow | 0: 1 (0: 0) | |
Německo> Bavorský pohár 2019/2020> 16. kolo | Bayerischer Pokal 2019/2020> Kolo 16' hranice = '0' /> | ||||
18:30 | FC Memmingen | - | FV Illertissen | 2: 0 | |
Jamajka> National Premier League 2019/2020 | National Premier League 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
02:30 | Pohled na přístav | - | Cavalier FC | 3: 0 | |
Mexiko> Ženy Liga MX Femenil 2019/2020 Zahájení | Ženy Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | FC Juárez | - | Club Necaxa | 0: 0 (0: 0) | |
01:00 | CF Monterrey | - | CF America | 4: 1 (3: 0) | |
03:00 | Club Tijuana | - | Athletic San Luis | 3: 0 (2: 0) | |
Paraguay> Paraguay Cup 2019> 16. kolo | Copa Paraguay 2019> Kolo 16' hranice = '0' /> | ||||
21:30 | 2. května | - | Guaireña FC | 3: 4 pso | |
23:45 | Sportivo Luqueño | - | Národní klub | 2: 0 | |
Singapur> Premier League 2019 | Premier League 2019>' border = '0' /> | ||||
13:15 | Brunej DPMM FC | - | Albirex Niigata (S) | 2: 0 (0: 0) | |
Czech Republic> Česky Pohar 2019/2020> 3. Round | Česky Pohar 2019/2020> 3. Round' border = '0' /> | ||||
15:00 | PŠC Pezinok | - | FK Senica | 0: 6 | |
15:00 | TJ Veľké Lovce | - | FC Nitra | 0: 7 | |
15:00 | FK Predmier | - | Tatran Liptovský Mikuláš | 1: 2 | |
15:00 | MŠK Fomat Martin | - | MFK Ružomberok | 0: 2 | |
15:30 | Slávia TU Košice | - | MFK Zemplín Michalovce | 4: 3 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso | |
18:00 | FK Šalková | - | FK AS Trenčín | 1: 5 | |
Švýcarsko> Švýcarsko 1. Liga Group 3 2019/2020 | Swiss 1. Liga Group 3 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
18:45 | FC Wettswil-Bonstetten | - | FC Kosova Curych | 1: 1 (0: 0) | |
Venezuela> První divize 2019 Clausura | První divize 2019 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Zamora FC | - | Studenti z Caracasu | 6: 1 (2: 0) | |
Wales> Premier League 2019/2020 | Premier League 2019/2020>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Nomádi z Connah's Quay | - | Cefn druidové | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Noví svatí | - | Newtown AFC | 2: 1 (2: 0) |