Fotbalové zápasy »10/09/2019



Přehled fotbalových zápasů k 10. 9. 2019



. .




FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. kolo, skupina A FIFA>2. kolo Skupina A Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina A' hranice = '0' />
06:30 Guam - Filipíny 1: 4 (0: 2)
16:00 Maledivy - Čína 0: 5 (0: 2)
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group B FIFA>2. Kolo skupiny B Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. Kolo skupiny B' hranice = '0' />
12:10 Tchaj-wan - Nepál 0: 2 (0: 1)
16:30 Kuvajt - Austrálie 0: 3 (0: 3)
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group C FIFA>2. Round Group C WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group C' border = '0' />
12:30 Kambodža - Bahrajn 0: 1 (0: 0)
13:00 Hongkong - Írán 0: 2 (0: 1)
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group D FIFA>2. Round Group D WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Round Group D' border = '0' />
12:45 Singapur - Palestina 2: 1 (2: 1)
pět hodin Jemen - Saudská arábie 2: 2 (2: 1)
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. Kolo skupiny E FIFA>2. Kolo skupiny E Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. Kolo skupiny E' border = '0' />
15:00 Afghánistán - Bangladéš 1: 0 (1: 0)
17:30 Katar - Indie 0: 0 (0: 0)
FIFA> Kvalifikace WC Asie 2019-2021> Skupina 2. kola F FIFA>2. kolo skupiny F Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo skupiny F' hranice = '0' />
10:00 Mongolsko - Tádžikistán 0: 1 (0: 0)
13:20 Myanmar - Japonsko 0: 2 (0: 2)
FIFA> Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina G FIFA>Skupina 2. kola G Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina G' hranice = '0' />
13:30 Indonésie - Thajsko 0: 3 (0: 0)
13:45 Malajsie - UA Emirates 1: 2 (1: 1)
FIFA> WC Qualifiers Asia 2019-2021> 2. kolo, skupina H FIFA>Skupina 2. kola H Kvalifikace WC Asie 2019-2021> 2. kolo Skupina H' hranice = '0' />
15:00 Srí Lanka - Severní Korea 0: 1 (0: 0)
15:00 Turkmenistán - Jižní Korea 0: 2 (0: 1)
FIFA> Kvalifikace WC Afrika 2019-2021> 1. kolo FIFA>1. Round WC Qualifiers Africa 2019-2021> 1. Round' border = '0' />
13:00 Malawi - Botswana 1: 0 (0: 0)
14:00 Zimbabwe - Somálsko 3: 1 (0: 0)
14:00 Ve Svazijsku - Džibuti 0: 0 (0: 0)
15:00 Mosambik - Mauricius 2: 0 (1: 0)
16:00 Angola - Gambie 2: 1 (1: 0)
pět hodin Jít - Komory 2: 0 (1: 0)
pět hodin Rwanda - Seychely 7: 0 (4: 0)
17:30 Guinea-Bissau - Svatý Tomáš a Princův ostrov 2: 1 (0: 1)
18:00 Namibie - Eritrea 2: 0 (1: 0)
18:00 Súdán - Čad 0: 0 (0: 0)
FIFA> Přátelské zápasy 2019> Září FIFA>Září Přátelské zápasy 2019> Září' border = '0' />
16:30 Omán - Libanon 1: 0 (0: 0)
pět hodin Jordán - Paraguay 2: 4 (2: 0)
18:00 Tunisko - Pobřeží slonoviny 1: 2 (0: 0)
19:30 Ukrajina - Nigérie 2: 2 (0: 2)
19:45 Irsko - Bulharsko 3: 1 (0: 0)
20:00 Maroko - Niger 1: 0 (1: 0)
FIFA> Přátelské zápasy do 21 let 2019> září FIFA>Září Přátelské zápasy do 21 let 2019> Září' border = '0' />
19:00 Maďarsko - Norsko 0: 3 (0: 1)
FIFA> Přátelské zápasy do 19 let 2019> září FIFA>Září Přátelské zápasy U19 2019> Září' border = '0' />
11:00 Lotyšsko - Kypr 2: 1 (1: 0)
12:00 Belgie - Česká republika 2: 2 (2: 1)
12:00 krocan - Rakousko 2: 0 (1: 0)
14:15 Izrael - Maďarsko 0: 0 (0: 0)
16:00 Gruzie - Polsko 2: 1 (1: 1)
16:00 Srbsko - Černá Hora 2: 0 (0: 0)
18:00 Holandsko - Portugalsko 4: 0 (2: 0)
FIFA> Přátelství žen do 19 let 2019> září FIFA>Září Přátelství žen do 19 let 2019> Září' border = '0' />
11:15 Portugalsko - krocan 3: 0 (1: 0)
FIFA> Přátelské zápasy do 18 let 2019> září FIFA>Září Přátelské zápasy do 18 let 2019> Září' border = '0' />
13:00 Litva - krocan 0: 3 (0: 1)
15:00 Brazílie - Austrálie 4: 0 (3: 0)
19:00 Anglie - Jižní Korea 2: 0 (2: 0)
FIFA> Přátelské zápasy do 17 let 2019> září FIFA>Září Přátelské zápasy do 17 let 2019> Září' border = '0' />
10:30 Švýcarsko - Rakousko 3: 2 (1: 1)
10:30 Norsko - Finsko 4: 1 (2: 1)
10:30 Rumunsko - Gruzie 1: 0 (1: 0)
16:00 Polsko - Anglie 1: 3 (2: 2, 2: 2) pso
UEFA> EURO Qualifiers 2019/2020> Skupina A UEFA>Skupina A Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina A' hranice = '0' />
19:45 Anglie - Kosovo 5: 3 (5: 1)
19:45 Černá Hora - Česká republika 0: 3 (0: 0)
UEFA> Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina B UEFA>Skupina B Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina B' hranice = '0' />
19:45 Litva - Portugalsko 1: 5 (1: 1)
19:45 Lucembursko - Srbsko 1: 3 (0: 1)
UEFA> EURO Qualifiers 2019/2020> Skupina H UEFA>Skupina H Kvalifikace EURO 2019/2020> Skupina H' hranice = '0' />
19:45 Albánie - Island 4: 2 (1: 0)
19:45 Francie - Andorra 3: 0 (1: 0)
19:45 Moldávie - krocan 0: 4 (0: 1)
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 1 UEFA>Skupina 1 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 1' hranice = '0' />
17:30 Itálie - Lucembursko 5: 0 (2: 0)
17:30 Švédsko - Irsko 1: 3 (1: 0)
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 2 UEFA>Skupina 2 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 2' hranice = '0' />
17:30 Ázerbajdžán - Gruzie 0: 3 (0: 1)
17:30 Lichtenštejnsko - Švýcarsko 0: 5 (0: 1)
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 4 UEFA>Skupina 4 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 4' hranice = '0' />
15:30 Řecko - Litva 1: 0 (0: 0)
19:00 Chorvatsko - Skotsko 1: 2 (1: 0)
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 5 UEFA>Skupina 5 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 5' hranice = '0' />
pět hodin Polsko - Estonsko 4: 0 (1: 0)
18:00 Srbsko - Lotyšsko 1: 1 (0: 1)
18:30 Bulharsko - Rusko 0: 0 (0: 0)
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 6 UEFA>Skupina 6 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 6' hranice = '0' />
14:00 Kazachstán - Izrael 1: 2 (1: 1)
15:00 Severní Makedonie - Faerské ostrovy 7: 1 (3: 1)
18:45 Španělsko - Černá Hora 2: 0 (2: 0)
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 7 UEFA>Skupina 7 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 7' hranice = '0' />
18:00 Bělorusko - Portugalsko 0: 2 (0: 0)
18:00 Holandsko - Kypr 5: 1 (3: 1)
UEFA> Kvalifikace do 21 let 2019/2020> Skupina 8 UEFA>Skupina 8 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 8' hranice = '0' />
16:30 Ukrajina - Malta 4: 0 (3: 0)
pět hodin Finsko - Severní Irsko 1: 1 (1: 1)
17:30 Dánsko - Rumunsko 2: 1 (1: 0)
UEFA> Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 9 UEFA>Skupina 9 Kvalifikace EURO do 21 let 2019/2020> Skupina 9' hranice = '0' />
19:00 Belgie - Bosna a Hercegovina 0: 0 (0: 0)
19:00 Wales - Německo 1: 5 (0: 4)
UEFA> U17 ženy, kvalifikace na EURO 2019/2020> Skupina 7 UEFA>Skupina 7 Kvalifikace EURO do 17 let ženy 2019/2020> Skupina 7' hranice = '0' />
13:00 Irsko - Albánie 100
13:00 Litva - Řecko 0: 3
CONCACAF> Liga národů CONCACAF A ​​2019/2020> Skupina C CONCACAF>Skupina C Liga národů CONCACAF A ​​2019/2020> Skupina C' hranice = '0' />
02:00 Trinidad a Tobago - Martinik 2: 2 (1: 0)
CONCACAF> Liga národů CONCACAF A ​​2019/2020> Skupina D CONCACAF>Skupina D Liga národů CONCACAF A ​​2019/2020> Skupina D' hranice = '0' />
23:00 Haiti - Curaçao 1: 1 (1: 1)
CONCACAF> Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina B CONCACAF>Skupina B Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina B' hranice = '0' />
21:00 Montserrat - Svatý. Lucia 1: 1 (1: 0)
23:00 Dom. Republika - Spasitel 1: 0 (1: 0)
CONCACAF> Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina C CONCACAF>Skupina C Liga národů CONCACAF B 2019/2020> Skupina C' hranice = '0' />
00:00 Guyana - Jamaica 0: 4 (0: 3)
CONCACAF> Liga národů CONCACAF C 2019/2020> Skupina D CONCACAF>Skupina D Liga národů CONCACAF C 2019/2020> Skupina D' hranice = '0' />
20:00 Turks a Caicos - Guadeloupe 0: 3 (0: 1)
Argentina> První národní B 2019/2020 zóna B  Argentina> First National B 2019/2020 Zone B>' border = '0' />
00:30 Ramon Santamarina - Brown de Adrogué 2: 1 (1: 1)
01:05 Atletická Rafaela - Quilmes 0: 0 (0: 0)
Argentina> Argentina Cup 2019> 16. kolo  Argentina>Kolo 16 Copa Argentina 2019> Kolo 16' hranice = '0' />
23:10 Colon of Santa Fe - Atletický Tucuman 4: 3 (0: 0, 1: 1) pso
Argentina> Zahájení Primera B Metropolitana 2019/2020  Argentina> První zahájení Metropolitan B 2019/2020>' border = '0' />
19:30 Justo José de Urquiza - United Defenders of Zárate 2: 1 (2: 0)
Austrálie> Finále NPL Západní Austrálie 2019> Předběžné finále  Australia>Předběžné finále Finále NPL Western Australia 2019> Předběžné finále' border = '0' />
13:00 Perth SC - Floreat Athena 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet
Brazílie> Série B 2019  Brazil> Série B 2019>' border = '0' />
22:45 ČR Brazílie - AL - Brazil de Pelotas - RS 3: 1 (2: 0)
Brazílie> U20 Campeonato Brasileiro 2019  Brazil> U20 Brazilian Championship 2019>' border = '0' />
19:00 černý most - Sport - PE 1: 2 (1: 2)
Kolumbie> Uzavření prvního ročníku 2019  Colombia> První uzávěrka A 2019>' border = '0' />
01:00 Patriots FC - Spravedlnost 1: 1 (1: 0)
Česká republika> Pohár FAČR 2019/2020> 2. kolo  Czech Republic>2. Round Pohár FAČR 2019/2020> 2. Round' border = '0' />
15:30 FC Hlučín - MFK Vítkovice 4: 2
Dánsko> Pohár DBU 2019/2020> 2. kolo  Denmark>2. Round DBU Pokalen 2019/2020> 2. Round' border = '0' />
16:00 Middelfart Boldklub - Skive I. 0: 2
16:15 Varde IF - Thisted FC 3: 4
17:15 B 1908 Amager - Hvidovre IF 2: 5
17:30 FC Sønderborg - Viborg FF 0: 4
18:00 Vendsyssel FF - Vejle BK 1: 0
Dánsko> Reserve League 2019/2020 podzim  Denmark> Reserve League 2019/2020 podzim>' border = '0' />
12:00 FC Kodaň II - Brøndby IF II 3: 1
12:00 Esbjerg fB II - FC Midtjylland II 1: 3
Ekvádor> Série B 2019  Ecuador> Serie B 2019>' border = '0' />
01:30 Store League - Atlético Santo Domingo 1: 0 (1: 0)
Anglie> Ligový pohár 2019/2020> 2. kolo  England>2. kolo Ligový pohár 2019/2020> 2. kolo' hranice = '0' />
19:45 Grimsby Town - Macclesfield Town 5: 4 (0: 0, 0: 0) pso
Anglie> National League North 2019/2020  England> National League North 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Spennymoor Town - Blyth Spartans 5: 0
Německo> Regionalliga Nordost 2019/2020  Germany> Regionalliga Nordost 2019/2020>' border = '0' />
16:15 SV Lichtenberg 47 - Optika Rathenow 0: 1 (0: 0)
Německo> Bavorský pohár 2019/2020> 16. kolo  Germany>Kolo 16 Bayerischer Pokal 2019/2020> Kolo 16' hranice = '0' />
18:30 FC Memmingen - FV Illertissen 2: 0
Jamajka> National Premier League 2019/2020  Jamaica> National Premier League 2019/2020>' border = '0' />
02:30 Pohled na přístav - Cavalier FC 3: 0
Mexiko> Ženy Liga MX Femenil 2019/2020 Zahájení  Mexico> Ženy Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura>' border = '0' />
01:00 FC Juárez - Club Necaxa 0: 0 (0: 0)
01:00 CF Monterrey - CF America 4: 1 (3: 0)
03:00 Club Tijuana - Athletic San Luis 3: 0 (2: 0)
Paraguay> Paraguay Cup 2019> 16. kolo  Paraguay>Kolo 16 Copa Paraguay 2019> Kolo 16' hranice = '0' />
21:30 2. května - Guaireña FC 3: 4 pso
23:45 Sportivo Luqueño - Národní klub 2: 0
Singapur> Premier League 2019  Singapore> Premier League 2019>' border = '0' />
13:15 Brunej DPMM FC - Albirex Niigata (S) 2: 0 (0: 0)
Czech Republic> Česky Pohar 2019/2020> 3. Round  Slovakia>3. Round Česky Pohar 2019/2020> 3. Round' border = '0' />
15:00 PŠC Pezinok - FK Senica 0: 6
15:00 TJ Veľké Lovce - FC Nitra 0: 7
15:00 FK Predmier - Tatran Liptovský Mikuláš 1: 2
15:00 MŠK Fomat Martin - MFK Ružomberok 0: 2
15:30 Slávia TU Košice - MFK Zemplín Michalovce 4: 3 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso
18:00 FK Šalková - FK AS Trenčín 1: 5
Švýcarsko> Švýcarsko 1. Liga Group 3 2019/2020  Switzerland> Swiss 1. Liga Group 3 2019/2020>' border = '0' />
18:45 FC Wettswil-Bonstetten - FC Kosova Curych 1: 1 (0: 0)
Venezuela> První divize 2019 Clausura  Venezuela> První divize 2019 Clausura>' border = '0' />
00:00 Zamora FC - Studenti z Caracasu 6: 1 (2: 0)
Wales> Premier League 2019/2020  Wales> Premier League 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Nomádi z Connah's Quay - Cefn druidové 1: 0 (1: 0)
19:45 Noví svatí - Newtown AFC 2: 1 (2: 0)