FIFA> Přátelské zápasy 2016> Červen | Přátelské zápasy 2016> Červen' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Malawi | - | Angola | 3: 0 (1: 0) | |
17:30 | Lesotho | - | Mauricius | 3: 0 (2: 0) | |
FIFA> Přátelské zápasy do 16 let 2016> Červen | Přátelské zápasy U16 2016> Červen' border = '0' /> | ||||
16:30 | Srbsko | - | Chorvatsko | 1: 3 | |
16:30 | Slovinsko | - | Černá Hora | 1: 1 | |
UEFA> EURO 2016 ve Francii> Skupina C | EURO 2016 ve Francii> Skupina C' hranice = '0' /> | ||||
pět hodin | Polsko | - | Severní Irsko | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Německo | - | Ukrajina | 2: 0 (1: 0) | |
UEFA> EURO 2016 ve Francii> Skupina D | EURO 2016 ve Francii> Skupina D' hranice = '0' /> | ||||
14:00 | krocan | - | Chorvatsko | 0: 1 (0: 1) | |
CONMEBOL> Copa América 2016 USA> Skupina A | Copa América 2016 USA> Skupina A' border = '0' /> | ||||
00:00 | POUŽITÍ | - | Paraguay | 1: 0 (1: 0) | |
02:00 | Kolumbie | - | Kostarika | 2: 3 (1: 2) | |
CONMEBOL> Copa América 2016 USA> Skupina B | Copa America 2016 USA> Skupina B' hranice = '0' /> | ||||
23:30 | Ekvádor | - | Haiti | 4: 0 (2: 0) | |
CAF> Kvalifikace na Africký pohár. 2015/2016> Skupina C | Kvalifikace na Africký pohár. 2015/2016> Skupina C 'hranice =' 0 '/> | ||||
16:00 | Benin | - | Rovníková Guinea | 2: 1 (1: 0) | |
Argentina> Národní první B 2016 | First National B 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ramon Santamarina | - | Chacarita Juniors | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Všichni kluci | - | Boca Unidos | 3: 0 (2: 0) | |
19:00 | Nezávislá Rivadavia | - | Guillermo Brown z Puerto Madryn | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | San Luis studenti | - | United Youth of Gualeguaychú | 2: 1 (2: 0) | |
19:00 | Athletic Parana | - | United University Youth | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | Jujuy gymnastika | - | Central Córdoba SdE | 2: 0 (0: 0) | |
19:30 | Douglas Haig | - | Villa Dalmine | 0: 4 (0: 2) | |
19:30 | Almagro | - | Ferro Carril Oeste | 1: 3 (1: 1) | |
Austrálie> NPL Nový Jižní Wales 2016 | NPL New South Wales 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Parramatta FC | - | Manly United | 2: 5 (1: 1) | |
08:00 | Wollongong Wolves | - | Rockdale City Suns | 0: 3 (0: 1) | |
10:00 | Sydney Olympic | - | Blacktown City FC | 0: 0 (0: 0) | |
Austrálie> NPL Queensland 2016 | NPL Queensland 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Brisbane Roar (Y) | - | Redlands United | 3: 1 (2: 0) | |
07:00 | Brisbane City FC | - | SWQ Thunder | 4: 2 (4: 2) | |
Austrálie> NPL Northern NSW 2016 | NPL Northern NSW 2016>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Broadmeadow Magic | - | Adamstown Rosebud | 3: 3 (1: 2) | |
05:30 | Hamilton Olympic | - | Maitland FC | 1: 1 (0: 0) | |
05:45 | Edgeworth FC | - | Lambtonské jaffy | 5: 0 (1: 0) | |
Austrálie> NPL Jižní Austrálie 2016 | NPL South Australia 2016>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Adelaide Raiders | - | Croydon Kings SC | 1: 4 (1: 0) | |
Austrálie> NPL Capital Football 2016 | NPL Capital Football 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Canberra Olympic | - | Canberra FC | 0: 1 (0: 1) | |
06:00 | Cooma FC | - | Gungahlin United | 1: 1 (0: 0) | |
06:00 | Canberra United (Y) | - | Tuggeranong United | 2: 3 (1: 1) | |
Rakousko> Bundesliga ženy 2015/2016 | Women Bundesliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | USC Landhaus / Rakousko | - | FC Wacker Innsbruck | 4: 1 (3: 0) | |
14:00 | FC Südburgenland | - | Union Kleinmünchen | 1: 2 (1: 1) | |
Bělorusko> Kubok 2016/2017> 1. kolo | Kubok 2016/2017> 1. Round' border = '0' /> | ||||
12:00 | FK Pripyat | - | Torpédový magnát | 0: 1 | |
Brazílie> Série A 2016 | Série A 2016>' border = '0' /> | ||||
01:00 | São Paulo FC | - | Athletico Paranaense | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Botafogo - RJ | - | Victoria - BA | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Coritiba FC | - | Sport - PE | 3: 2 (1: 1) | |
20:00 | Palmy | - | Corinthians SP | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Atlético Mineiro | - | plavba | 2: 3 (1: 1) | |
20:00 | Figueirense - SC | - | Flamengo RJ | 1: 0 (1: 0) | |
23:00 | Santa Cruz - PE | - | Santos FC | 0: 2 (0: 1) | |
Brazílie> Série B 2016 | Série B 2016>' border = '0' /> | ||||
01:00 | CA Bragantino | - | Paysandu - PA | 0: 0 (0: 0) | |
01:00 | Luverdense - MT | - | Ceará - CE | 2: 0 (1: 0) | |
Kanada> Fotbalová liga 2016 | Soccer League 2016>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Brantford Galaxy | - | SC Scarborough | 4: 3 | |
00:30 | Atomic Selects | - | Milton SC | 3: 2 | |
23:30 | FC Ukraine United | - | London City | 3: 2 | |
Čína> Superliga 2016 | Super League 2016>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Pekingský guoan | - | Changchun Yatai | 2: 0 (0: 0) | |
12:35 | Hebei China Fortune FC | - | Shandong Luneng | 2: 1 (1: 1) | |
Čína> League One 2016 | League One 2016>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Meizhou Hakka | - | Peking Renhe FC | 2: 1 (1: 0) | |
12:00 | Dalianská transcendence | - | Nei Mongol Zhongyou | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | Qingdao Huanghai | - | Wuhan Zall FC | 0: 0 (0: 0) | |
12:35 | Tianjin Quanjian FC | - | Xinjiang Tianshan Leopard FC | 1: 0 (0: 0) | |
Kolumbie> Primera A 2016 Playoffs Apertura> Semifinále | |||||
22:30 | Nezávislý Medellin | - | Cortuluá | 8: 7 (0: 1, 1: 2) pso | |
Estonsko> Estonský pohár 2016/2017> 1. kolo | Estonský pohár 2016/2017> hranice 1. kola =' 0 '/> | ||||
11:00 | Tallinna FC Forza | - | JK Nõmme Kalju | 0: 8 | |
Faerské ostrovy> Effodeildin 2016 | Effodeildin 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | HB Tórshavn | - | B36 Tórshavn | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | KÍ Klaksvík | - | Viking | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | ÍF Fuglafjørður | - | B68 Toftir | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | TB Tvøroyri | - | NSÍ Runavík | 3: 1 (2: 0) | |
pět hodin | Měřítko IF | - | AB Argir | 1: 0 (0: 0) | |
Finsko> Veikkausliiga 2016 | Veikkausliiga 2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | IFK Mariehamn | - | SJK Seinäjoki | 1: 0 (0: 0) | |
11:30 | PS Kemi | - | FC Lahti | 2: 1 (1: 0) | |
11:30 | Inter Turku | - | Helsinki IFK | 1: 0 (0: 0) | |
11:30 | PK-35 Vantaa | - | Kuopio PS | 1: 1 (0: 0) | |
11:30 | Ilves Tampere | - | Vaasan PS | 1: 0 (1: 0) | |
11:30 | HJK Helsinky | - | Rovaniemi PS | 1: 1 (0: 0) | |
Finsko> Ykkönen 2016 | Číslo jedna 2016>' border = '0' /> | ||||
11:30 | JJK Jyväskylä | - | AC Oulu | 0: 3 (0: 1) | |
11:30 | KTP | - | Haka Valkeakoski | 3: 3 (2: 1) | |
11:30 | Ekenäs IF | - | TPS Turku | 0: 2 (0: 0) | |
11:30 | FF rok | - | Grankulla IFK | 2: 2 (1: 0) | |
Německo> Oberliga NOFV-Nord 2015/2016 | Oberliga NOFV-Nord 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Strausberg | - | Hansa Rostock II | 2: 2 (0: 0) | |
13:00 | TeBe Berlín | - | Germania Schöneiche | 1: 3 (0: 0) | |
13:00 | Malchower SV 90 | - | BSV Hürtürkel | 7: 0 (1: 0) | |
13:00 | FC Anker Wismar | - | 1. FC Frankfurt (Odra) | 6: 1 (4: 0) | |
13:00 | Union Fürstenwalde | - | CFC Hertha 06 | 5: 0 (1: 0) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | 1. FC Neubrandenburg 04 | 0: 4 (0: 2) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | Hertha Zehlendorf | 4: 3 (1: 2) | |
13:00 | SV Lichtenberg 47 | - | Victoria Seelow | 2: 0 (2: 0) | |
Německo> Oberliga NOFV-Süd 2015/2016 | Oberliga NOFV-Süd 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Inter Leipzig | - | SSV Markranstädt | 4: 2 (1: 1) | |
13:00 | BSG Wismut Gera | - | Energie Cottbus II | 3: 1 (1: 1) | |
13:00 | FC jednotka Rudolstadt | - | Hala VfL 96 | 2: 3 (1: 2) | |
13:00 | FC Eisenach | - | FC Carl Zeiss Jena II | 0: 7 (0: 5) | |
13:00 | SV SCHOTT Jena | - | Union Sandersdorf | 5: 3 (1: 1) | |
13:00 | Askania Bernburg | - | VFC Plauen | 1: 3 (1: 2) | |
13:00 | Bischofswerdaer FV | - | Červeno-bílý Erfurt II | 6: 1 (4: 1) | |
13:00 | 1. FC Lok Leipzig | - | FSV Barleben | 5: 2 (2: 1) | |
Německo> Mistrovství mládeže B 2015/2016> Semifinále | Mistrovství mládeže B 2015/2016> Semifinále' hranice = '0' /> | ||||
10:00 | Borussia Dortmund | - | VfB Stuttgart | 5: 1 (2: 1) | |
10:00 | VfL Wolfsburg | - | Bayer Leverkusen | 2: 3 (1: 1) | |
Island> 1. divize 2016 | 1. deild 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Akór Akureyri | - | Mysl | 2: 1 | |
15:00 | Leiknir Fáskrúðsfjörður | - | Haukar Hafnarfjörður | 4: 0 | |
15:00 | HK Kópavogur | - | UMF Grindavík | 2: 1 | |
15:00 | Leiknir Reykjavík | - | KA Akureyri | 0: 2 | |
pět hodin | UMF Selfoss | - | KF Fjarðabyggðar | 2: 1 | |
pět hodin | Keflavík ÍF | - | Až do Reykjavíku | 2: 2 | |
Indonésie> Liga 1 2016 | League 1 2016>' border = '0' /> | ||||
13:30 | PSM Makassar | - | Arema Cronus FC | 0: 1 (0: 0) | |
15:30 | Gresik United | - | Sriwijaya FC | 2: 1 (0: 1) | |
Itálie> Play off Serie C 2015/2016> Finále | Serie C Playoff 2015/2016> Final' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Foggia fotbal | - | AC Pisa | 1: 1 (0: 0) | |
Japonsko> J2 League 2016 | J2 League 2016>' border = '0' /> | ||||
05:00 | FC Gifu | - | Cherry Osaka | 0: 1 (0: 1) | |
05:00 | Mýtus HollyHock | - | Machida Zelvia | 2: 2 (0: 1) | |
05:00 | Shimizu S-Pulse | - | Yokohama FC | 3: 0 (1: 0) | |
06:00 | Giravanz Kitakyushu | - | Pobočky Kanazawa | 3: 2 (2: 1) | |
06:00 | Montedio Yamagata | - | Kamatamare Sanuki | 2: 1 (1: 0) | |
08:00 | JEF United Chiba | - | Tokio Verdy | 2: 2 (0: 0) | |
08:00 | Thespakusatsu Gunma | - | Roasso Kumamoto | 1: 1 (0: 0) | |
08:00 | Kyoto Sanga FC | - | Renofa Yamaguchi | 3: 0 (2: 0) | |
11:00 | Ehime FC | - | Tokushima Vortis | 0: 2 (0: 2) | |
11:00 | Okajama bažant | - | Matsumoto Yamaga | 2: 1 (1: 0) | |
Lotyšsko> Virsliga 2016 | Virsliga 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Fotbalová škola FK Riga | - | BFC Daugavpils | 0: 0 (0: 0) | |
Litva> LFF Cup 2016> 3. kolo | LFF Taurė 2016> 3. Round' border = '0' /> | ||||
10:00 | FK Nevėžis | - | Utenis Utena | 2: 0 | |
10:00 | Lokomotiva Radviliškis | - | FK Banga Gargždai | 2: 3 | |
16:00 | Kruša Vilnius | - | Maják Klaipeda | 1: 3 | |
16:00 | FK Lietava Jonava | - | FK Sūduva | 0: 1 | |
Nigérie> Profesionální liga 2016 | Professional League 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Plateau United | - | Enugu Rangers | 2: 0 | |
16:00 | Nasarawa United | - | Ifeanyi Uba | 4: 2 | |
16:00 | Rivers United | - | MFM FC | 4: 1 | |
16:00 | Padající hvězdy | - | Zpívá Aba | 1: 0 | |
16:00 | Sunshine Stars | - | Lobi hvězdy | 1: 0 | |
16:00 | Ikorodu United | - | Akwa United | 1: 1 | |
16:00 | Heartland FC | - | Wikki Turisté | 0: 0 | |
16:00 | Kano sloupy | - | Warri Wolves | 2: 2 | |
16:00 | Giwa FC | - | Nigerská tornáda | dnp | |
Norsko> 1. divize 2016 | 1. divize 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Sandefjordský fotbal | - | Kristiansund BK | 0: 0 (0: 0) | |
pět hodin | Fredrikstad FK | - | Bryne FK | 2: 1 (1: 0) | |
pět hodin | IL Hødd | - | KFUM Oslo | 1: 2 (0: 1) | |
pět hodin | Levanger FK | - | Strømmen IF | 2: 2 (2: 0) | |
pět hodin | Raufoss IL | - | FK Jerv | 0: 1 (0: 1) | |
pět hodin | Sandnes Ulf | - | Ranheim IL | 2: 0 (1: 0) | |
pět hodin | Ullensaker / Kisa IL | - | Kongsvinger IL | 2: 2 (1: 0) | |
Norsko> Oddělení 2. divize 1. 2016 | 2. Division Avdeling 1 2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Mo IL | - | Fotbal Kjelsås | 0: 2 (0: 0) | |
13:00 | Vysoká IF | - | Stabæk IF II | 5: 0 (1: 0) | |
16:00 | Skeid Football | - | Tromsø IL II | 4: 1 (2: 0) | |
16:30 | Follo FK | - | FK Senja | 2: 0 (1: 0) | |
Norsko> 2. divize Oddělení 2 2016 | 2. Division Avdeling 2 2016>' border = '0' /> | ||||
pět hodin | Hamarkameratene | - | Hønefoss BK | 1: 2 (1: 1) | |
pět hodin | Tynset IF | - | Nybergsund IL-Trysil | 0: 1 (0: 0) | |
Norsko> 2. Divisjon 3 (- 2016) 2016 | 2. Division 3 (- 2016) 2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Vålerenga IF II | - | Florø SK | 0: 1 (0: 0) | |
pět hodin | Frigg Oslo FK | - | Lørenskog IF | 3: 1 (2: 0) | |
Norsko> 2. divize 4 (- 2016) 2016 | 2. Divize 4 (- 2016) 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Strømsgodset IF II | - | Flekkerøy IL | 3: 2 (1: 1) | |
16:00 | Kvik Halden | - | FK Tønsberg | 2: 1 (1: 0) | |
pět hodin | FK Ørn-Horten | - | FK Arendal | 0: 3 (0: 0) | |
Norsko> Ženy Toppserien 2016 | Ženy, nejvyšší série 2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Klepp IL | - | Medkila IL | 4: 1 (2: 1) | |
14:00 | IL Sandviken | - | LSK ženy | 0: 1 (0: 1) | |
Peru> První divize 2016 Clausura | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
21:00 | Sportovní univerzita | - | Sport Huancayo | 0: 3 (0: 1) | |
Rumunsko> Playoff 1/2 2015/2016> Finále | Playoff 1/2 2015/2016> Final' border = '0' /> | ||||
11:00 | UTA Arad | - | FC Dobrovolníci | 1: 0 (0: 0) | |
Jižní Korea> K League 1 2016 | K League 1 2016>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Seongnam FC | - | Jeonbuk FC | 2: 2 (0: 0) | |
11:00 | Jeonnam Dragons | - | Pohang Steelers | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Suwon FC | - | FC Soul | 0: 3 (0: 1) | |
Jižní Korea> K League 2 2016 | K League 2 2016>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Busan IPark | - | Gangwon FC | 0: 0 (0: 0) | |
Španělsko> Propagace Primera 2015/2016> Semifinále | Primera Promotion 2015/2016> Semifinále' border = '0' /> | ||||
18:00 | Girona FC | - | Cordoba CF | 3: 1 (0: 0, 2: 1) aet | |
Španělsko> Propagační akce Segunda B 2015/2016> 2. kolo | Propagace Segunda B 2015/2016> 2. kolo' hranice = '0' /> | ||||
10:30 | Sevilla Athletic | - | UD Logroñés | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Závodní Santander | - | Cadiz CF | 0: 1 (0: 0) | |
Španělsko> Ženy, první divize 2015/2016 | Women First Division 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Espanyol Barcelona | - | UD Collerense | 0: 0 | |
11:00 | CD Santa Teresa | - | Albacete Foundation | 1: 0 | |
11:00 | Skutečná společnost | - | Sporting de Huelva | 0: 1 | |
11:00 | Oiartzun | - | Vallecano Ray | 0: 2 | |
11:00 | Oviedo Moderno CF | - | FC Barcelona | 0: 5 | |
11:00 | UDG Tenerife jih | - | Athletic Bilbao | 2: 1 | |
11:30 | Atletico Madrid | - | Transportes Alcaine | 7: 2 | |
Švédsko> Superettan 2016 | Superettan 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ljungskile SK | - | Assyriska FF | 1: 1 (1: 1) | |
pět hodin | Syrianska FC | - | Dalkurd FF | 1: 2 (1: 0) | |
pět hodin | Trelleborgs FF | - | Ängelholms FF | 2: 0 (0: 0) | |
Švédsko> Division 1 Norra 2016 | Division 1 Norra 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Enskede IK | - | IF Brommapojkarna | 1: 1 | |
Švédsko> Division 1 Södra 2016 | Division 1 Södra 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Husqvarna FF | - | Kristianstad FC | 0: 1 | |
Švédsko> Ženy Damallsvenskan 2016 | Women Damallsvenskan 2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Djurgårdens IF | - | Kristianstads DFF | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Eskilstuna United | - | Kopparbergs / Göteborg FC | 0: 0 (0: 0) | |
Thajsko> Thajská liga 1 2016 | Thai League 1 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Navy FC | - | Suphanburi FC | 1: 1 | |
12:00 | Bangkok United | - | Chiangrai United | 2: 0 | |
13:00 | Buriram United | - | Ratchaburi Mitr Phol | 0: 1 | |
14:00 | Muangthong United | - | Chainat Hornbill FC | 2: 0 | |
Tunisko> Ligue 1 2015/2016 | Ligue 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | AS Marsa | - | Hvězda Sahel | 0: 3 (0: 0) | |
16:00 | USA Ben Guerdane | - | EO Sidi Bouzid | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Africký klub | - | CA Bizertin | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | EGS Gafsa | - | Doufám, že Tunis | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | CS Hammam-Lif | - | Tuniský stadion | 2: 0 pros. | |
16:00 | IT Métlaoui | - | JS Kairouan | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Sportovní klub Sfaxien | - | AS Kasserine | 6: 0 (4: 0) | |
16:00 | Gabesian Stadium | - | Doufám, že Zarzis | 2: 2 (2: 1) | |
Uruguay> Playoff First Division 2015/2016> Finále | Playoff First Division 2015/2016> Final' border = '0' /> | ||||
20:00 | Peñarol | - | Náměstí Colonia | 3: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
USA> Jarní sezóna Severoamerické fotbalové ligy 2016 | North American Soccer League 2016 Spring Season>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Ottawa Fury | - | Blesk OKC | 1: 1 (0: 1) | |
00:30 | Indy Eleven | - | Carolina RailHawks | 4: 1 (2: 1) | |
01:00 | Minnesota United FC | - | Miami FC | 3: 1 (0: 0) | |
21:00 | FC Edmonton | - | Útočníci z Fort Lauderdale | 2: 1 (2: 0) | |
USA> Ženská národní ženská fotbalová liga 2016 | |||||
00:00 | Western New York Flash | - | Orlando Pride | 1: 0 | |
00:00 | Sky Blue FC | - | FC Kansas City | 1: 1 | |
23:00 | Chicago Red Stars | - | Portlandské trny | 1: 1 |