Fulham FC »Historie manažera



Fulham FC »Historie manažera



Doba Manažer Země narozený
3. 3. 2019 - 30. 6. 2023 Scott Parker Anglie 13.10.1980
14. 11. 2018 - 27. 2. 2019 Claudio Ranieri Itálie 20.10.1951
28/12/2015 - 13/11/2018 Slavisa Jokanovic Srbsko 16. 8. 1968
11. 9. 2015 - 27. 12. 2015 Peter Grant Skotsko 30.08.1965
19. 9. 2014 - 11. 8. 2015 Kit Symons Wales 3. 8. 1971
14. 2. 2014 - 18. 9. 2014 Felix Magath Německo 26.07.1953
12/01/2013 - 02/13/2014 René Meulensteen Holandsko 25.03.1964
30.06.2011 - 12.01.2013 Martin Jol Holandsko 16. 1. 1956
07/01/2010 - 29/06/2011 Mark Hughes Wales 11/01/1963
28.12.2007 - 30.06.2010 Roy Hodgson Anglie 8.9.1947
4. 11. 2007 - 21. 12. 2007 Lawrie Sanchez Severní Irsko 22.10.1959
17. 4. 2003 - 4. 10. 2007 Chris Coleman Wales 06.06.1970
1. 7. 2000 - 16. 4. 2003 Jean Tigana Francie 23.06.1955
10. 2. 1999 - 30. 6. 2000 Karl-Heinz Riedle Německo 16. 9. 1965
1. 7. 1999 - 25. 9. 1999 Paul Bracewell Anglie 19.7.1962
5. 7. 1998 - 30. 6. 1999 Kevin Keegan Anglie 14.02.1951
1. 7. 1997 - 5. 6. 1998 Ray Wilkins Anglie 14.09.1956
1. 7. 1996 - 25. 9. 1997 Micky Adams Anglie 11.08.1961
1. 7. 1994 - 19. 2. 1996 Ian Branfoot Anglie 26.01.1947
1. 7. 1991 - 30. 6. 1994 Don Mackay Skotsko 19.03.1940
1. 7. 1990 - 30. 6. 1991 Alan Dicks Anglie 29.08.1934
1. 7. 1986 - 30. 6. 1987 Ray Lewington Anglie 09.07.1956
1. 7. 1984 - 30. 6. 1986 Ray Harford Anglie 1. 6. 1945
1. 7. 1980 - 15. 4. 1984 Malcolm MacDonald Anglie 1. 7. 1950
1. 7. 1976 - 30. 6. 1980 Bobby Campbell Anglie 23.04.1937
1. 7. 1972 - 30. 6. 1976 Alec Stock Anglie 30.03.1917
1. 12. 1968 - 30. 6. 1972 Bill Dodgin Anglie 11/04/1931
1. 1. 1968 - 31. 10. 1968 Bobby Robson Anglie 18. 2. 1933
15. 1. 1965 - 30. 6. 1968 Vic Buckingham Anglie 23. 10. 2015
16.12.1644 - 01/14/1965 Arthur Stevens Anglie 13. 1. 1921
1. 7. 1958 - 15. 12. 1964 Bedford Jezzard Anglie 19.10.1927
1. 1. 1956 - 30. 6. 1958 Doug Livingstone Skotsko 25.02.1898
1. 7. 1949 - 30. 9. 1953 Bill Dodgin Anglie 17.04.1909
1. 3. 1935 - 31. 5. 1935 Joe Edelston Anglie 27.04.1891
1. 7. 1993 - 28. 2. 1935 Jimmy Hogan Anglie 16.10.1882
1. 3. 1993 - 30. 6. 1993 Joe Edelston Anglie 27.04.1891
01/01/1931 - 02/28/1934 Jimmy McIntyre Anglie 31.10.1877
1. 7. 2626 - 30. 6. 1929 Joe Bradshaw Anglie 00/00/1884
1. 7. 1924 - 30. 6. 1926 Andrew Ducat Anglie 16. 2. 1886
1. 7. 1909 - 30. 6. 1924 Philip Kelso Skotsko 26.05.1871
1. 7. 1904 - 30. 6. 1909 Harry Bradshaw Anglie 00/00/1854