Leeds United »Historie manažera



Leeds United »Historie manažera



Doba Manažer Země narozený
15. 6. 2018 - 30. 6. 21 Marcelo Bielsa Argentina 21.07.1955
2. 6. 2018 - 14. 6. 2018 Paul Heckingbottom Anglie 17.7.1977
07/01/2017 - 02/04/2018 Thomas Christiansen Španělsko 3. 11. 1973
07/01/2016 - 25/25/2017 Garry Monk Anglie 3. 6. 1979
20. 10. 2015 - 30. 6. 2016 Steve Evans Skotsko 30.10.1962
1. 7. 2015 - 18. 10. 2015 Uwe Rösler Německo 15/11/1968
26. 10. 2014 - 30. 6. 2015 Neil Redfearn Anglie 20. 6. 1965
21. 9. 2014 - 25. 10. 2014 Darko Milanič Slovinsko 18/12/1967
29. 8. 2014 - 20. 9. 2014 Neil Redfearn Anglie 20. 6. 1965
19. 6. 2014 - 28. 8. 2014 Dave Hockaday Anglie 11.9.1957
13. 4. 2013 - 31. 5. 2014 Brian McDermott Anglie 8.8.1961
04/02/2013 - 04/11/2013 Neil Redfearn Anglie 20. 6. 1965
18. 2. 2012 - 1. 4. 2013 Neil Warnock Anglie 1. 12. 1948
2. 2. 2012 - 17. 2. 2012 Neil Redfearn Anglie 20. 6. 1965
23/12/2008 - 02/01/2012 Simon Grayson Anglie 16. 12. 1969
1. 1. 2008 - 21. 12. 2008 Gary McAllister Skotsko 25.12.1964
24. 10. 2006 - 28. 1. 2008 Dennis Wise Anglie 16/12/1966
21. 9. 2006 - 23. 10. 2006 John Carver Anglie 16. 1. 1965
1. 6. 2004 - 20. 9. 2006 Kevin Blackwell Anglie 21/12/1958
11. 11. 2003 - 30. 6. 2004 Eddie Gray Skotsko 17.01.1948
21. 3. 2003 - 11. 10. 2003 Peter Reid Anglie 20.06.1956
7. 8. 2002 - 21. 3. 2003 Terry Venables Anglie 1. 6. 1943
1. 1. 1998 - 30. 6. 2002 David O'Leary Irsko 5. 2. 1958
10. 9. 1996 - 30. 9. 1998 George Graham Skotsko 30.11.1944
10. 10. 1988 - 10. 10. 1996 Howard Wilkinson Anglie 13/11/1943
28. 9. 1988 - 10. 9. 1988 Norman Hunter Anglie 29.10.1943
11. 11. 1985 - 27. 9. 1988 Billy Bremner Skotsko 12.9.1942
7. 4. 1982 - 10. 10. 1985 Eddie Gray Skotsko 17.01.1948
1. 10. 1980 - 30. 6. 1982 Allan Clarke Anglie 31.07.1946
23. 10. 1978 - 30. 9. 1980 Jimmy Adamson Anglie 4. 4. 1929
10. 8. 1978 - 22. 10. 1978 Maurice Lindley Anglie 12. 5. 2015
21. 8. 1978 - 10. 7. 1978 Jock Stein Skotsko 10/05/1922
1. 7. 1978 - 20. 8. 1978 Maurice Lindley Anglie 12. 5. 2015
10. 4. 1974 - 30. 6. 1978 Jimmy Armfield Anglie 21.09.1935
1. 7. 1974 - 13. 9. 1974 Brian Clough Anglie 21.03.1935
1. 7. 1974 - 3. 3. 1974 Maurice Lindley Anglie 12. 5. 2015
1. 3. 1961 - 30. 6. 1974 Don Revie Anglie 10.7.1927
1. 5. 1959 - 28. 2. 1961 Jack Taylor Anglie 15. 2. 2014
1. 12. 1958 - 30. 6. 1959 Bill Lambton Anglie 12. 2. 2014
1. 6. 1958 - 30. 11. 1958 Willis Edwards Anglie 28.04.1903
5. 1. 1953 - 31. 5. 1958 Raich Carter Anglie 21/12/1913
1. 5. 1948 - 30. 4. 1953 Frank Buckley Anglie 10.03.1882
1. 5. 1947 - 30. 4. 1948 Willis Edwards Anglie 28.04.1903
1. 7. 1935 - 30. 4. 1947 Billy Hampson Anglie 26.08.1882
1. 7. 1927 - 28. 2. 1935 Dick Ray Anglie 02/04/1876
1. 1. 1920 - 31. 5. 1927 Arthur Fairclough Anglie 3. 3. 1873
17.10.1919 - 31.01.1920 Dick Ray Anglie 02/04/1876
01.01.112 - 30.06.1919 Herbert Chapman Anglie 19. 1. 1878