Liverpool FC »Historie manažera

Liverpool FC »Historie manažera



Doba Manažer Země narozený
10. 8. 2015 - 30. 6. 2424 Jürgen Klopp Německo 16. 6. 1967
06/01/2012 - 10/04/2015 Brendan Rodgers Severní Irsko 26.01.1973
01/08/2011 - 05/16/2012 Kenny Dalglish Skotsko 3. 4. 1951
07/01/2010 - 01/07/2011 Roy Hodgson Anglie 8.9.1947
1. 7. 2004 - 6. 3. 2010 Rafa Benitez Španělsko 16. 4. 1960
11/12/1998 - 30.06.2004 Gerard Houllier Francie 09.03.1947
28. 1. 1994 - 11. 11. 1998 Roy Evans Anglie 10. 4. 1948
16. 4. 1991 - 28. 1. 1994 Graeme Souness Skotsko 5. 6. 1953
22.02.1991 - 15.04.1991 Ronnie moran Anglie 28/28/1934
1. 6. 1985 - 21. 2. 1991 Kenny Dalglish Skotsko 3. 4. 1951
1. 7. 1983 - 30. 5. 1985 Joe Fagan Anglie 03/12/1921
1. 7. 1974 - 30. 6. 1983 Bob Paisley Anglie 23.01.1919
1. 12. 1959 - 30. 6. 1974 Bill Shankly Skotsko 09/02/1913
5. 5. 1956 - 17. 11. 1959 Phil Taylor Anglie 18.09.1917
23.03.1951 - 05.04.1956 Don Welsh Anglie 25.02.1911
08.06.1936 - 01/31/1951 George Kay Anglie 21.09.1891
3. 7. 1928 - 8. 6. 1936 George Patterson Anglie 00/00/1887
13. 2. 1923 - 15. 2. 1928 Matt McQueen Skotsko 18.05.1863
17/12/1919 - 02/12/1923 David Ashworth Irsko 06/02/1867
17.08.1896 - 06.06.1915 Tom Watson Anglie 04/09/1859
15. 2. 1892 - 16. 8. 1896 William Barclay Anglie 14.06.1857
15. 2. 1892 - 16. 8. 1896 John McKenna Irsko 1. 3. 1855