Málaga CF »Družstvo 2018/2019



Málaga CF »Družstvo 2018/2019



Četa Družstvo ------------------------------------------------- ------------- 2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011 / 2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987/1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977 / 1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960 / 1961 1959/1960 1958/1959 1957/1958 1956/1957 1955/1956 1954/1955 1953/1954 1952/1953 1951/1952 1950/1951 1949/1950 1948/1949 1947/1948 1944/1945 1943/1944 1942/1943 1941/1942 1940/1941 1935/1936 1934/1935 Vystoupení Vystoupení ------------------------------------------------- ------------- Sg. Divize 2020/2021 Copa del Rey 2020/2021 Sg. Divize 2019/2020 Copa del Rey 2019/2020 Sg. Divize 2018/2019 Copa del Rey 2018/2019 Pr. Promot. 2018/2019 Pr. Divize 2017/2018 Copa del Rey 2017/2018 Pr. Divize 2016/2017 Copa del Rey 2016/2017 Pr. Divize 2015/2016 Copa del Rey 2015/2016 Pr. Divize 2014/2015 Copa del Rey 2014 / 2015 Pr. Divize 2013/2014 Copa del Rey 2013/2014 Ch. Liga 2012/2013 CL QF 2012/2013 Pr. Divize 2012/2013 Copa del Rey 2012/2013 Pr. Divize 2011/2012 Copa del Rey 2011/2012 Pr. Divize 2010/2011 Copa del Rey 2010/2011 Pr. Divize 2009/2010 Copa del Rey 2009/2010 Pr. Divize 2008/2009 Copa del Rey 2008/2009 Sg. Divize 2007/2008 Copa del Rey 2007/2008 Sg. Divize 2006/2007 Copa del Rey 2006/2007 Pr. Divize 2005/2006 Copa del Rey 2005/2006 Pr. Divize 2004/2005 Copa del Rey 2004/2005 Pr. Divize 2003/2004 Copa del Rey 2003/2004 EL 2002/2003 UI-Cup 2002/2003 Division Pr 2002/2003 Copa del Rey 2002/2003 Division Pr 2001/2002 Copa del Rey 2001/2002 Division Pr 2000/2001 Copa del Rey 2000/2001 Division Pr 1999/2000 Copa del Rey 1999/2000 Copa del Rey 1998/1999 Copa del Rey 1996/1997 Pr. Divize 1989/1990 Copa del Rey 1989/1990 Pr. Divize 1988/1989 Pr. Divize 1984/1985 Pr. Divize 1983/1984 Pr. Divize 1982/1983 Pr. Division 1979/1980 Pr. Division 1976/1977 Pr. Division 1974/1975 Pr. Division 1973/1974 Pr. Division 1972/1973 Pr. Division 1971/1972 Pr. Division 1970/1971 Pr. Division 1968/1969 Pr. Division 1967 / 1968 Pr. Divize 1965/1966 Pr. Divize 1962/1963 Pr. Divize 1954/1955 Pr. Divize 1952/1953 Pr. Divize 1950/1951 Pr. Divize 1949/1950
třídění třídění ---------------------------------------- podle názvu podle minut hraných podle vzhledu spuštěním 11 střídáním střídáním gólů žlutými kartami druhými žlutými kartami červenými kartami


Brankář
13 Cenk Gonen krocan 21. 2. 1988
25 Paweł Kieszek Polsko 16. 4. 1984
1 Munir Mohamedi Maroko 10. 5. 1989
13 Axel Werner Argentina 28. 2. 1996
Hájit
32 Abqar Maroko 3. 3. 1999
dva Rajko Brežančić Srbsko 21.08.1989
3 Diego Gonzalez Španělsko 28.01.1995
29 Ivan Rodriguez Španělsko 30.04.1996
18 Lomban Španělsko 6. 5. 1987
4 Luis Hernandez Španělsko 14.04.1989
2. 3 Zástupný obrázek pro Miguel Torres Španělsko 28. 1. 1986
5 Pau Torres Španělsko 16. 1. 1997
patnáct Federico Ricca Uruguay 1. 12. 1994
Záložník
8 Adrian Španělsko 25. 5. 1988
28 Alex Mula Španělsko 23.7.1996
35 Keidi Bare Albánie 28. 8. 1997
14 Badr Boulahroud Maroko 21.04.1993
31 Hicham Boussefiane Maroko 1. 9. 1998
12 Cifuentes Španělsko 10. 5. 1990
dvacet Erik Moran Španělsko 25. 5. 1991
3. 4 Ivan Jaime Španělsko 26.09.2000
17 Javi Ontiveros Španělsko 09.09.1997
7 Juankar Španělsko 30.03.1990
6 Mehdi Lacen Alžírsko 15. 5. 1984
dvacet jedna Alfred N'Diaye Senegal 3. 6. 1990
Vpřed
9 Gustavo Blanco Leschuk Argentina 11/05/1991
22 Dani Pacheco Španělsko 1. 5. 1991
30 Jack Harper Skotsko 28. 2. 1996
36 Hugo Vallejo Španělsko 15. 2. 2000
10 Ivan Alejo Španělsko 2. 2. 1995
24 Mamadou Koné Pobřeží slonoviny 25.12.1991
jedenáct Renato Santos Portugalsko 10. 5. 1991
16 Yevhen Seleznyov Ukrajina 20. 7. 1985
Manažer
Vítěz Španělsko 23. 2. 1976