Jihoafrická republika »Premier Soccer League 2019/2020» Časový plán



Časový plán Premier Soccer League 2019/2020: Zde najdete všechny zápasy v přehledu



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005


1. Kolo
08/03/2019 14:00 Mamelodi Sundowns - SuperSport United 2: 0 (1: 0)
14:00 Barokní FC - Cape Town City FC 2: 2 (2: 2)
14:00 Chippa United - Stellenbosch FC 0: 0 (0: 0)
pět hodin Orlando Pirates - Bloemfontein Celtic 3: 1 (1: 1)
19:15 AmaZulu FC - BidVest důvtip 0: 3 (0: 2)
04/08/2019 14:00 Highlands Park - Kaizer Chiefs 2: 3 (1: 1)
14:00 Černí leopardi - Polokwane City FC 0: 1 (0: 1)
14:00 Zlaté šipky - Maritzburg United 1: 0 (0: 0)
08/06/2019 18:30 BidVest důvtip - Barokní FC 0: 1 (0: 1)
08/09/2019 19:00 Maritzburg United - Highlands Park 1: 1 (0: 0)
08/10/2019 14:00 Polokwane City FC - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
pět hodin Cape Town City FC - Stellenbosch FC 1: 0 (1: 0)
19:15 Kaizer Chiefs - Černí leopardi 1: 0 (1: 0)
08/11/2019 14:00 Bloemfontein Celtic - Zlaté šipky 5: 0 (3: 0)
08/14/2019 18:30 SuperSport United - Orlando Pirates 3: 0 (1: 0)
18:30 Chippa United - Mamelodi Sundowns 1: 1 (0: 1)
18:30 Polokwane City FC - BidVest důvtip 0: 1 (0: 1)
20. 8. 2019 18:30 AmaZulu FC - Orlando Pirates 0: 0 (0: 0)
18:30 Mamelodi Sundowns - Cape Town City FC 1: 1 (1: 1)
08/24/2019 14:00 Černí leopardi - Highlands Park 1: 1 (0: 1)
14:00 Zlaté šipky - Chippa United 2: 1 (1: 0)
pět hodin Kaizer Chiefs - SuperSport United 1: 1 (1: 0)
08/25/2019 14:00 Barokní FC - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
14:00 Stellenbosch FC - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
08/27/2019 18:30 Cape Town City FC - Kaizer Chiefs 1: 2 (1: 0)
18:30 Highlands Park - AmaZulu FC 2: 1 (1: 1)
28/28/2019 18:30 Orlando Pirates - Zlaté šipky 0: 0 (0: 0)
18:30 BidVest důvtip - Stellenbosch FC 2: 1 (0: 0)
18:30 Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 1)
18:30 Chippa United - Polokwane City FC 0: 0 (0: 0)
18:30 Barokní FC - SuperSport United 0: 2 (0: 0)
18:30 Maritzburg United - Černí leopardi 0: 1 (0: 1)
2. Kulaté
14.09.2019 14:00 Zlaté šipky - AmaZulu FC 1: 1 (1: 0)
14:00 Orlando Pirates - Chippa United 2: 1 (0: 0)
pět hodin Kaizer Chiefs - Polokwane City FC 0: 1 (0: 1)
19:15 SuperSport United - Cape Town City FC 3: 3 (2: 2)
15. 9. 2019 14:00 Bloemfontein Celtic - Stellenbosch FC 2: 1 (0: 1)
14:00 Černí leopardi - Barokní FC 0: 2 (0: 1)
21. 9. 2019 14:00 Chippa United - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
14:00 Polokwane City FC - SuperSport United 3: 1 (1: 0)
14:00 Stellenbosch FC - Černí leopardi 2: 2 (1: 0)
pět hodin Mamelodi Sundowns - Maritzburg United 2: 1 (1: 0)
19:15 BidVest důvtip - Orlando Pirates 4: 3 (1: 1)
09/22/2019 14:00 Cape Town City FC - Zlaté šipky 1: 1 (0: 0)
14:00 Barokní FC - Highlands Park 1: 2 (0: 0)
24. 9. 2019 14:00 AmaZulu FC - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 0)
27.09.2019 19:00 Maritzburg United - Chippa United 1: 0 (1: 0)
28.09.2019 14:00 Zlaté šipky - Stellenbosch FC 2: 2 (2: 0)
14:00 Orlando Pirates - Cape Town City FC 3: 3 (2: 2)
pět hodin Kaizer Chiefs - Barokní FC 1: 0 (1: 0)
19:15 SuperSport United - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
29. 09. 2019 14:00 Černí leopardi - Bloemfontein Celtic 1: 0 (1: 0)
14:00 Highlands Park - Polokwane City FC 2: 0 (1: 0)
3. Kolo
10/01/2019 18:30 AmaZulu FC - Cape Town City FC 2: 1 (1: 0)
18:30 Kaizer Chiefs - Zlaté šipky 2: 0 (1: 0)
18:30 Chippa United - BidVest důvtip 0: 1 (0: 0)
2. 10. 2019 18:30 Polokwane City FC - Stellenbosch FC 0: 2 (0: 2)
18:30 Černí leopardi - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 2)
18:30 Maritzburg United - Barokní FC 1: 0 (0: 0)
23. 10. 2019 18:30 Mamelodi Sundowns - Highlands Park 1: 0 (0: 0)
10/25/2019 19:00 SuperSport United - Černí leopardi 2: 2 (1: 1)
19:00 Cape Town City FC - Maritzburg United 0: 1 (0: 1)
26. 10. 2019 14:30 Zlaté šipky - Polokwane City FC 2: 1 (1: 0)
14:30 Stellenbosch FC - Orlando Pirates 1: 0 (1: 0)
19:15 Highlands Park - Chippa United 2: 0 (1: 0)
27. 10. 2019 13:30 Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 1)
13:30 Barokní FC - AmaZulu FC 0: 1 (0: 0)
29. 10. 2019 17:30 Highlands Park - Orlando Pirates 0: 1 (0: 0)
30/30/2019 17:30 Bloemfontein Celtic - SuperSport United 1: 1 (0: 1)
4. Kulaté
11/05/2019 17:30 Orlando Pirates - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
17:30 SuperSport United - Zlaté šipky 0: 0 (0: 0)
17:30 Bloemfontein Celtic - Highlands Park 3: 1 (1: 1)
11. 6. 2019 17:30 Chippa United - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 0)
17:30 AmaZulu FC - Stellenbosch FC 2: 0 (1: 0)
17:30 Cape Town City FC - Polokwane City FC 5: 3 (3: 1)
17:30 Barokní FC - Mamelodi Sundowns 0: 0 (0: 0)
11/08/2019 18:00 BidVest důvtip - SuperSport United 0: 1 (0: 0)
18:00 Maritzburg United - Bloemfontein Celtic 2: 2 (0: 0)
11/09/2019 13:30 Polokwane City FC - Barokní FC 0: 1 (0: 1)
13:30 Kaizer Chiefs - Orlando Pirates 3: 2 (2: 1)
13:30 Stellenbosch FC - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Chippa United 0: 2 (0: 0)
11/10/2019 13:30 Černí leopardi - Cape Town City FC 2: 1 (1: 0)
13:30 Zlaté šipky - Mamelodi Sundowns 3: 2 (0: 1)
26/11/2019 17:30 Mamelodi Sundowns - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
17:30 Orlando Pirates - Polokwane City FC 3: 2 (1: 1)
17:30 Highlands Park - BidVest důvtip 1: 1 (1: 0)
27/11/2019 17:30 Bloemfontein Celtic - Cape Town City FC 0: 0 (0: 0)
17:30 Chippa United - Černí leopardi 3: 0 (2: 0)
17:30 Barokní FC - Zlaté šipky 0: 1 (0: 0)
17:30 Maritzburg United - SuperSport United 0: 2 (0: 1)
17:30 Stellenbosch FC - Kaizer Chiefs 0: 4 (0: 2)
30/30/2019 13:30 Polokwane City FC - Bloemfontein Celtic 0: 1 (0: 0)
16:00 Cape Town City FC - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
16:00 Černí leopardi - Zlaté šipky 2: 1 (0: 1)
18:15 SuperSport United - Stellenbosch FC 1: 1 (0: 0)
5. Kolo
12/01/2019 13:30 AmaZulu FC - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
13:30 Chippa United - Barokní FC 0: 0 (0: 0)
06/12/2019 18:00 SuperSport United - Highlands Park 2: 0 (1: 0)
12. 7. 2019 13:30 Černí leopardi - AmaZulu FC 0: 0 (0: 0)
13:30 Barokní FC - Orlando Pirates 2: 2 (0: 1)
16:00 Cape Town City FC - Chippa United 0: 1 (0: 1)
18:15 Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic 5: 3 (2: 3)
12. 8. 2019 13:30 Polokwane City FC - Maritzburg United 0: 1 (0: 0)
12/11/2019 17:30 Mamelodi Sundowns - Stellenbosch FC 3: 1 (0: 1)
12. 12. 2019 16:00 Zlaté šipky - BidVest důvtip 0: 1 (0: 1)
17/12/2019 17:30 BidVest důvtip - Mamelodi Sundowns 1: 1 (1: 1)
20.12.2019 18:00 BidVest důvtip - Cape Town City FC 2: 0 (1: 0)
21. 12. 2019 13:30 Orlando Pirates - Černí leopardi 3: 1 (1: 0)
13:30 Highlands Park - Zlaté šipky 2: 0 (1: 0)
13:30 Barokní FC - Stellenbosch FC 0: 1 (0: 0)
16:00 Mamelodi Sundowns - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
18:15 Chippa United - SuperSport United 1: 0 (1: 0)
12/22/2019 13:30 Maritzburg United - Kaizer Chiefs 1: 1 (1: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - AmaZulu FC 1: 2 (1: 1)
6. Kulaté
01/03/2020 18:00 Maritzburg United - Zlaté šipky 2: 1 (0: 1)
01/04/2020 13:30 Stellenbosch FC - BidVest důvtip 0: 2 (0: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - Orlando Pirates 1: 1 (0: 1)
13:30 Polokwane City FC - Chippa United 2: 0 (0: 0)
16:00 SuperSport United - Kaizer Chiefs 2: 1 (1: 0)
18:15 AmaZulu FC - Mamelodi Sundowns 0: 3 (0: 2)
01/05/2020 13:30 Highlands Park - Černí leopardi 2: 1 (2: 0)
13:30 Cape Town City FC - Barokní FC 1: 0 (0: 0)
01/07/2020 17:30 Mamelodi Sundowns - BidVest důvtip 0: 0 (0: 0)
17:30 Polokwane City FC - Orlando Pirates 1: 4 (0: 4)
17:30 Stellenbosch FC - Bloemfontein Celtic 1: 2 (1: 0)
01/08/2020 17:30 Cape Town City FC - AmaZulu FC 2: 2 (2: 2)
17:30 SuperSport United - Maritzburg United 2: 2 (1: 0)
17:30 Kaizer Chiefs - Highlands Park 3: 0 (1: 0)
17:30 Černí leopardi - Chippa United 1: 2 (0: 1)
17:30 Zlaté šipky - Barokní FC 1: 0 (0: 0)
01/11/2020 13:30 Highlands Park - Stellenbosch FC 1: 4 (1: 2)
13:30 Barokní FC - Polokwane City FC 1: 0 (1: 0)
18:15 Chippa United - Maritzburg United 0: 0 (0: 0)
01/12/2020 13:30 AmaZulu FC - SuperSport United 0: 2 (0: 2)
13:30 Kaizer Chiefs - Cape Town City FC 3: 0 (1: 0)
13:30 Bloemfontein Celtic - Černí leopardi 4: 2 (3: 1)
01/15/2020 17:30 Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns 1: 0 (1: 0)
17:30 BidVest důvtip - Bloemfontein Celtic 3: 2 (1: 0)
01/17/2020 18:00 Maritzburg United - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
18:00 Stellenbosch FC - Barokní FC 1: 0 (0: 0)
01/18/2020 13:30 Černí leopardi - Kaizer Chiefs 1: 1 (1: 1)
16:00 Orlando Pirates - Highlands Park 3: 1 (3: 0)
18:15 Cape Town City FC - BidVest důvtip 2: 0 (0: 0)
19. 1. 2020 13:30 SuperSport United - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 1)
13:30 Polokwane City FC - Zlaté šipky 1: 1 (0: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - Chippa United 1: 1 (0: 0)
01/24/2020 18:00 SuperSport United - Chippa United 3: 0 (1: 0)
18:00 Cape Town City FC - Černí leopardi 1: 0 (0: 0)
01/25/2020 13:30 Stellenbosch FC - Polokwane City FC 1: 0 (1: 0)
13:30 Zlaté šipky - Kaizer Chiefs 0: 1 (0: 0)
16:00 Orlando Pirates - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
01/26/2020 13:30 Barokní FC - Maritzburg United 2: 1 (1: 0)
31.01.2020 18:00 Maritzburg United - Cape Town City FC 1: 1 (0: 0)
7. Kolo
2. 1. 2020 13:30 Zlaté šipky - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
16:00 Chippa United - Orlando Pirates 1: 2 (1: 2)
18:15 Highlands Park - Barokní FC 1: 0 (0: 0)
02/02/2020 13:30 Černí leopardi - Stellenbosch FC 2: 1 (1: 0)
13:30 AmaZulu FC - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
02/12/2020 17:30 BidVest důvtip - Maritzburg United 0: 1 (0: 1)
14.02.2020 18:00 Stellenbosch FC - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
02/15/2020 13:30 Mamelodi Sundowns - Chippa United 3: 0 (1: 0)
13:30 Barokní FC - BidVest důvtip 0: 1 (0: 0)
13:30 Highlands Park - Bloemfontein Celtic 2: 0 (1: 0)
16:00 Kaizer Chiefs - Maritzburg United 1: 2 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Zlaté šipky 1: 2 (0: 0)
16. 2. 2020 13:30 Černí leopardi - Orlando Pirates 0: 1 (0: 0)
13:30 Polokwane City FC - Cape Town City FC 3: 2 (2: 1)
19. 2. 2020 17:30 BidVest důvtip - Highlands Park 2: 2 (1: 1)
17:30 Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic 2: 1 (1: 1)
02/28/2020 18:00 Maritzburg United - Stellenbosch FC 3: 0 (1: 0)
02/29/2020 13:30 Orlando Pirates - Kaizer Chiefs 0: 1 (0: 1)
13:30 Zlaté šipky - Highlands Park 1: 1 (1: 0)
16:00 Chippa United - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
18:15 SuperSport United - BidVest důvtip 2: 0 (1: 0)
8. Kolo
03/01/2020 13:30 Bloemfontein Celtic - Barokní FC 2: 1 (1: 0)
13:30 Polokwane City FC - Černí leopardi 2: 1 (0: 0)
3. 6. 2020 18:00 Maritzburg United - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
03/07/2020 13:30 Barokní FC - Černí leopardi 2: 0 (1: 0)
16:00 Zlaté šipky - Orlando Pirates 0: 0 (0: 0)
18:15 Kaizer Chiefs - AmaZulu FC 0: 1 (0: 1)
18:15 BidVest důvtip - Chippa United 0: 0 (0: 0)
03/08/2020 13:30 Cape Town City FC - Bloemfontein Celtic 2: 0 (2: 0)
13:30 Highlands Park - SuperSport United 0: 2 (0: 2)
3. 10. 2020 17:30 BidVest důvtip - Černí leopardi 1: 0 (1: 0)
03/11/2020 17:30 Stellenbosch FC - Mamelodi Sundowns 0: 1 (0: 1)
9. Kolo
08/11/2020 pět hodin Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates 0: 0 (0: 0)
08/12/2020 pět hodin Kaizer Chiefs - BidVest důvtip 1: 1 (1: 0)
08/14/2020 14:30 Chippa United - Cape Town City FC 0: 1 (0: 1)
pět hodin Highlands Park - Mamelodi Sundowns 1: 1 (1: 1)
08/15/2020 12:30 AmaZulu FC - Barokní FC 0: 0 (0: 0)
12:30 Stellenbosch FC - Zlaté šipky 1: 0 (0: 0)
14:30 Polokwane City FC - Kaizer Chiefs 2: 3 (1: 0)
pět hodin Orlando Pirates - BidVest důvtip 0: 0 (0: 0)
16. 8. 2020 14:30 Černí leopardi - Maritzburg United 3: 2 (2: 2)
pět hodin SuperSport United - Bloemfontein Celtic 1: 1 (0: 1)
08/17/2020 pět hodin Cape Town City FC - Mamelodi Sundowns 3: 2 (2: 1)
18. 8. 2020 14:30 BidVest důvtip - Zlaté šipky 0: 0 (0: 0)
14:30 Chippa United - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
pět hodin Orlando Pirates - Barokní FC 1: 1 (1: 1)
19. 8. 2020 14:30 SuperSport United - Polokwane City FC 2: 0 (1: 0)
pět hodin Bloemfontein Celtic - Kaizer Chiefs 3: 1 (1: 1)
08/20/2020 pět hodin Stellenbosch FC - Cape Town City FC 1: 0 (0: 0)
08/21/2020 12:30 Zlaté šipky - Černí leopardi 1: 2 (1: 1)
14:30 BidVest důvtip - AmaZulu FC 2: 1 (0: 0)
pět hodin Maritzburg United - Mamelodi Sundowns 2: 2 (1: 1)
08/22/2020 14:30 Polokwane City FC - Highlands Park 1: 1 (0: 0)
pět hodin Barokní FC - Chippa United 0: 1 (0: 1)
08/23/2020 14:30 Cape Town City FC - Orlando Pirates 1: 0 (1: 0)
pět hodin Kaizer Chiefs - Stellenbosch FC 1: 1 (0: 1)
08/24/2020 14:30 Maritzburg United - BidVest důvtip 0: 0 (0: 0)
14:30 AmaZulu FC - Bloemfontein Celtic 2: 2 (1: 1)
pět hodin Mamelodi Sundowns - Zlaté šipky 1: 0 (0: 0)
08/25/2020 pět hodin Černí leopardi - SuperSport United 0: 1 (0: 0)
08/27/2020 14:30 Bloemfontein Celtic - BidVest důvtip 1: 1 (1: 1)
pět hodin Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns 0: 1 (0: 1)
28/28/2020 pět hodin Stellenbosch FC - Chippa United 1: 1 (1: 0)
08/29/2020 12:30 Orlando Pirates - SuperSport United 2: 1 (1: 1)
12:30 Highlands Park - Maritzburg United 1: 1 (0: 1)
14:30 AmaZulu FC - Černí leopardi 1: 0 (1: 0)
pět hodin Zlaté šipky - Cape Town City FC 1: 4 (0: 2)
08/30/2020 12:30 Bloemfontein Celtic - Polokwane City FC 0: 0 (0: 0)
14:30 BidVest důvtip - Kaizer Chiefs 1: 0 (0: 0)
pět hodin Mamelodi Sundowns - Barokní FC 0: 1 (0: 1)
10. Kolo
09/02/2020 pět hodin Polokwane City FC - Mamelodi Sundowns 0: 3 (0: 2)
pět hodin SuperSport United - Barokní FC 4: 1 (1: 1)
pět hodin Highlands Park - Cape Town City FC 1: 0 (1: 0)
pět hodin Kaizer Chiefs - Chippa United 1: 0 (1: 0)
pět hodin Černí leopardi - BidVest důvtip 1: 0 (0: 0)
pět hodin Maritzburg United - Orlando Pirates 0: 1 (0: 0)
pět hodin Stellenbosch FC - AmaZulu FC 1: 1 (0: 1)
pět hodin Zlaté šipky - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
09/05/2020 14:30 AmaZulu FC - Highlands Park 1: 1 (1: 0)
14:30 Mamelodi Sundowns - Černí leopardi 3: 0 (1: 0)
14:30 Orlando Pirates - Stellenbosch FC 1: 0 (1: 0)
14:30 BidVest důvtip - Polokwane City FC 3: 1 (1: 0)
14:30 Cape Town City FC - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
14:30 Bloemfontein Celtic - Maritzburg United 3: 1 (1: 1)
14:30 Chippa United - Zlaté šipky 1: 0 (1: 0)
14:30 Barokní FC - Kaizer Chiefs 1: 1 (0: 1)