Kvalifikace Adidas Cupu U17 generace 2019/2020



Kvalifikace Adidas U17 Generation 2019/2020: Nejnovější zprávy, rozlosování a výsledky, tabulky, týmy, nejlepší střelec. Liga v kostce ...



Skupina A
10. 11. 2019 20:00 Los Angeles FC Los Angeles FC - Portlandské trámy Portlandské trámy 2: 1
10. 11. 2019 22:30 FC Dallas FC Dallas - Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 1: 2
10. 12. 2019 03:00 Colorado Rapids Colorado Rapids - Houston Dynamo Houston Dynamo 2: 1
10. 12. 2019 20:00 FC Dallas FC Dallas - Los Angeles FC Los Angeles FC 3: 2
10. 12. 2019 22:30 Houston Dynamo Houston Dynamo - Portlandské trámy Portlandské trámy 3: 1
13. 10. 2019 03:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids Colorado Rapids 0: 0
14. 10. 2019 16:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC Los Angeles FC 0: 0
14. 10. 2019 18:00 Portlandské trámy Portlandské trámy - Colorado Rapids Colorado Rapids 0: 3
14. 10. 2019 20:00 Houston Dynamo Houston Dynamo - FC Dallas FC Dallas 1: 0
14.02.2020 19:00 Los Angeles FC Los Angeles FC - Colorado Rapids Colorado Rapids 3: 2
14.02.2020 21:30 Portlandské trámy Portlandské trámy - FC Dallas FC Dallas 2: 0
02/15/2020 02:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo Houston Dynamo 0: 1
02/15/2020 19:00 Colorado Rapids Colorado Rapids - FC Dallas FC Dallas 3: 0
02/15/2020 21:30 Portlandské trámy Portlandské trámy - Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 3: 2
16. 2. 2020 02:00 Houston Dynamo Houston Dynamo - Los Angeles FC Los Angeles FC 2: 1
17.02.2020 15:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC Los Angeles FC 2: 0
17.02.2020 pět hodin Portlandské trámy Portlandské trámy - Colorado Rapids Colorado Rapids 0: 1
17.02.2020 19:00 FC Dallas FC Dallas - Houston Dynamo Houston Dynamo 3: 2
Skupina B
10. 11. 2019 19:00 Minnesota United FC Minnesota United FC - San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes 0: 0
10. 11. 2019 21:30 Chicago Fire Chicago Fire - Seattle sirény Seattle sirény 2: 0
10. 12. 2019 02:00 Sportovní Kansas City Sportovní Kansas City - Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 0: 2
10. 12. 2019 19:00 Chicago Fire Chicago Fire - Minnesota United FC Minnesota United FC 2: 0
10. 12. 2019 21:30 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes 3: 1
13. 10. 2019 02:00 Seattle sirény Seattle sirény - Sportovní Kansas City Sportovní Kansas City 0: 0
14. 10. 2019 15:00 Seattle sirény Seattle sirény - Minnesota United FC Minnesota United FC 1: 1
14. 10. 2019 pět hodin San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes - Sportovní Kansas City Sportovní Kansas City 1: 0
14. 10. 2019 19:00 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy - Chicago Fire Chicago Fire 0: 2
14.02.2020 21:00 Minnesota United FC Minnesota United FC - Sportovní Kansas City Sportovní Kansas City 0: 3
14.02.2020 23:30 San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes - Chicago Fire Chicago Fire 0: 1
02/15/2020 04:00 Seattle sirény Seattle sirény - Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 0: 1
02/15/2020 21:00 Sportovní Kansas City Sportovní Kansas City - Chicago Fire Chicago Fire 0: 5
02/15/2020 23:30 San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes - Seattle sirény Seattle sirény 2: 1
16. 2. 2020 04:00 Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy - Minnesota United FC Minnesota United FC 2: 0
17.02.2020 pět hodin Chicago Fire Chicago Fire - Minnesota United FC Minnesota United FC 2: 1
17.02.2020 19:00 Seattle sirény Seattle sirény - Sportovní Kansas City Sportovní Kansas City 2: 1
17.02.2020 21:00 San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 3: 2
Skupina C
10. 11. 2019 15:00 Inter Miami CF Inter Miami CF - Revoluce v Nové Anglii Revoluce v Nové Anglii 3: 1
10. 11. 2019 17:30 DC United DC United - New York RB New York RB 0: 2
10. 11. 2019 20:00 Philadelphia Union Philadelphia Union - Skutečné slané jezero Skutečné slané jezero 2: 3
10. 12. 2019 15:00 DC United DC United - Inter Miami CF Inter Miami CF 1: 2
10. 12. 2019 17:30 Skutečné slané jezero Skutečné slané jezero - Revoluce v Nové Anglii Revoluce v Nové Anglii 4: 1
10. 12. 2019 20:00 New York RB New York RB - Philadelphia Union Philadelphia Union 2: 3
14. 10. 2019 14:00 New York RB New York RB - Inter Miami CF Inter Miami CF 2: 0
14. 10. 2019 16:15 Revoluce v Nové Anglii Revoluce v Nové Anglii - Philadelphia Union Philadelphia Union 0: 4
14. 10. 2019 18:30 Skutečné slané jezero Skutečné slané jezero - DC United DC United 1: 0
14.02.2020 20:00 Inter Miami CF Inter Miami CF - Philadelphia Union Philadelphia Union 0: 3
14.02.2020 22:30 Revoluce v Nové Anglii Revoluce v Nové Anglii - DC United DC United 0: 3
02/15/2020 03:00 New York RB New York RB - Skutečné slané jezero Skutečné slané jezero 1: 1
02/15/2020 20:00 Philadelphia Union Philadelphia Union - DC United DC United 3: 5 pso
02/15/2020 22:30 Revoluce v Nové Anglii Revoluce v Nové Anglii - New York RB New York RB 3: 4
16. 2. 2020 03:00 Skutečné slané jezero Skutečné slané jezero - Inter Miami CF Inter Miami CF 1: 2
17.02.2020 16:00 Inter Miami CF Inter Miami CF - Revoluce v Nové Anglii Revoluce v Nové Anglii 3: 0
17.02.2020 18:00 Philadelphia Union Philadelphia Union - New York RB New York RB 2: 3 pso
17.02.2020 20:00 DC United DC United - Skutečné slané jezero Skutečné slané jezero 2: 1
Skupina D
10. 11. 2019 15:00 New York City FC New York City FC - FC Cincinnati FC Cincinnati 1: 1
10. 11. 2019 17:30 Columbus Crew Columbus Crew - Atlanta United FC Atlanta United FC 1: 0
10. 11. 2019 20:00 Toronto FC Toronto FC - Orlando City Orlando City 5: 0
10. 12. 2019 15:00 Montrealský dopad Montrealský dopad - New York City FC New York City FC 0: 2
10. 12. 2019 17:30 Orlando City Orlando City - Columbus Crew Columbus Crew 1: 3
10. 12. 2019 20:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - Toronto FC Toronto FC 0: 3
14. 10. 2019 14:00 Montrealský dopad Montrealský dopad - Columbus Crew Columbus Crew 0: 0
14. 10. 2019 16:00 New York City FC New York City FC - Toronto FC Toronto FC 2: 1
14. 10. 2019 18:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - Atlanta United FC Atlanta United FC 1: 2
17. 11. 2019 18:00 Montrealský dopad Montrealský dopad - Toronto FC Toronto FC 3: 3
17. 11. 2019 19:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - Columbus Crew Columbus Crew 2: 1
01/25/2020 18:00 Orlando City Orlando City - Atlanta United FC Atlanta United FC 2: 1
14.02.2020 18:00 Montrealský dopad Montrealský dopad - Orlando City Orlando City 1: 1
14.02.2020 20:30 New York City FC New York City FC - Atlanta United FC Atlanta United FC 0: 0
14.02.2020 23:00 Toronto FC Toronto FC - Columbus Crew Columbus Crew 0: 0
02/15/2020 18:00 Orlando City Orlando City - FC Cincinnati FC Cincinnati 0: 2
02/15/2020 20:30 Columbus Crew Columbus Crew - New York City FC New York City FC 3: 1 pso
02/15/2020 23:00 Atlanta United FC Atlanta United FC - Montrealský dopad Montrealský dopad 3: 0
17.02.2020 14:00 Orlando City Orlando City - New York City FC New York City FC 0: 2
17.02.2020 16:00 FC Cincinnati FC Cincinnati - Montrealský dopad Montrealský dopad 0: 4
17.02.2020 18:00 Atlanta United FC Atlanta United FC - Toronto FC Toronto FC 0: 1


Atlanta United FC Chicago Fire Colorado Rapids Columbus Crew DC United FC Cincinnati FC Dallas Houston Dynamo Montrealský dopad Inter Miami CF Los Angeles FC Los Angeles Galaxy Minnesota United FC Revoluce v Nové Anglii New York City FC New York RB Orlando City Philadelphia Union Portlandské trámy Skutečné slané jezero San Jose Earthquakes Seattle sirény Sportovní Kansas City Toronto FC Vancouver Whitecaps Plán | Výsledek