Mistrovství světa do 17 let 2019 Brazílie »Časový plán

Časový plán mistrovství světa do 17 let Brazílie 2019: Zde najdete všechny zápasy v přehledu



2019 Brazílie 2017 Indie 2015 Chile 2013 SAE 2011 Mexiko 2009 Nigérie 2007 Jižní Korea 2005 Peru 2003 Finsko 2001 Trinidad a Tobago 1999 Nový Zéland 1997 Egypt
Skupina A
26. 10. 2019 21:00 Brazílie - Kanada 4: 1 (2: 0)
27. 10. 2019 00:00 Nový Zéland - Angola 1: 2 (0: 1)
29. 10. 2019 20:00 Angola - Kanada 2: 1 (1: 0)
23:00 Brazílie - Nový Zéland 3: 0 (1: 0)
11/01/2019 23:00 Angola - Brazílie 0: 2 (0: 0)
23:00 Kanada - Nový Zéland 0: 1 (0: 1)
Skupina B
26. 10. 2019 21:00 Nigérie - Maďarsko 4: 2 (1: 2)
27. 10. 2019 00:00 Ekvádor - Austrálie 2: 1 (2: 0)
29. 10. 2019 20:00 Nigérie - Ekvádor 3: 2 (1: 1)
23:00 Austrálie - Maďarsko 2: 2 (0: 2)
11/01/2019 20:00 Austrálie - Nigérie 2: 1 (1: 1)
20:00 Maďarsko - Ekvádor 2: 3 (0: 0)
Skupina C
27. 10. 2019 20:00 Francie - chili 2: 0 (0: 0)
23:00 Jižní Korea - Haiti 2: 1 (2: 0)
30/30/2019 20:00 Jižní Korea - Francie 1: 3 (0: 2)
23:00 chili - Haiti 4: 2 (2: 1)
11/02/2019 20:00 chili - Jižní Korea 1: 2 (1: 2)
20:00 Haiti - Francie 0: 2 (0: 0)
Skupina D
27. 10. 2019 20:00 POUŽITÍ - Senegal 1: 4 (1: 1)
23:00 Japonsko - Holandsko 3: 0 (1: 0)
30/30/2019 20:00 Holandsko - Senegal 1: 3 (1: 0)
23:00 POUŽITÍ - Japonsko 0: 0 (0: 0)
11/02/2019 23:00 Holandsko - POUŽITÍ 4: 0 (1: 0)
23:00 Senegal - Japonsko 0: 1 (0: 0)
Skupina E
28.10.2019 20:00 Španělsko - Argentina 0: 0 (0: 0)
23:00 Tádžikistán - Kamerun 1: 0 (0: 0)
31.10.2019 20:00 Španělsko - Tádžikistán 5: 1 (4: 1)
23:00 Kamerun - Argentina 1: 3 (1: 0)
11/03/2019 20:00 Kamerun - Španělsko 0: 2 (0: 2)
20:00 Argentina - Tádžikistán 3: 1 (1: 0)
Skupina F
28.10.2019 20:00 Solomonovy ostrovy - Itálie 0: 5 (0: 3)
23:00 Paraguay - Mexiko 0: 0 (0: 0)
31.10.2019 20:00 Solomonovy ostrovy - Paraguay 0: 7 (0: 2)
23:00 Mexiko - Itálie 1: 2 (0: 0)
11/03/2019 23:00 Mexiko - Solomonovy ostrovy 8: 0 (3: 0)
23:00 Itálie - Paraguay 1: 2 (1: 1)
16. kolo
11/05/2019 19:30 Angola - Jižní Korea 0: 1 (0: 1)
23:00 Nigérie - Holandsko 1: 3 (1: 2)
11. 6. 2019 19:30 Japonsko - Mexiko 0: 2 (0: 0)
19:30 Španělsko - Senegal 2: 1 (1: 0)
23:00 Francie - Austrálie 4: 0 (1: 0)
23:00 Brazílie - chili 3: 2 (2: 2)
11/07/2019 19:30 Ekvádor - Itálie 0: 1 (0: 0)
23:00 Paraguay - Argentina 3: 2 (0: 2)
Čtvrtfinále
11/10/2019 19:30 Holandsko - Paraguay 4: 1 (2: 1)
23:00 Jižní Korea - Mexiko 0: 1 (0: 0)
11/11/2019 19:30 Španělsko - Francie 1: 6 (1: 2)
23:00 Itálie - Brazílie 0: 2 (0: 2)
Semifinále
14/14/2019 19:30 Mexiko - Holandsko 4: 3 (0: 0, 1: 1) pso
23:00 Francie - Brazílie 2: 3 (2: 0)
Třetí místo
17. 11. 2019 18:00 Holandsko - Francie 1: 3 (1: 1)
Finále
17. 11. 2019 22:00 Mexiko - Brazílie 1: 2 (0: 0)