Albánie |
Nadřazená kategorie |
Pohár |
Superpohár |
Sestup |
Andorra |
1. divize |
Sestup |
Superpohár |
Arménie |
Premier League |
Pohár |
Superpohár |
Rakousko |
Bundesliga |
2. Liga |
Pohár ÖFB |
Regionální liga východ |
Střední regionální liga |
Regionální liga Salcburk |
Regionalliga Tirol |
Elitní liga Vorarlbersko |
Sestupová Bundesliga |
Tým sestoupil do první ligy |
Superpohár |
Národní liga |
Státní liga |
Vídeňská liga (1945-1949) |
Gauliga (1938-1945) |
Národní liga (1937/38) |
Vídeňská liga 1. třídy (1923-1937) |
1. třída NÖFV (1911-1923) |
Regionální liga západ |
Regionalliga West (-2019) |
Bundesliga [ženy] |
Sestup [ženy] |
Ázerbajdžán |
Premier League |
Pohár |
Superpohár |
Bělorusko |
Cempionat |
Pohár |
Superpohár |
Sestup |
Belgie |
První třída A. |
První třída B. |
Play-off Evropské ligy |
Pohár Belgie |
Superpohár |
Tour Final Div. 2 |
Rezervujte Pro League |
Elita [U18] |
Elita [U16] |
Elite U19 [Mládež] |
Elite U17 [Mládež B] |
Bosna a Hercegovina |
Premier League |
Pohár BiH |
Bulharsko |
Parva League |
Pohár |
Superpohár |
Sestup |
Chorvatsko |
1. HNL |
2. HNL |
Fotbalový pohár |
Superpohár |
Sestup |
CSSR |
1. československá fotbalová liga |
Kypr |
První divize |
Kypello Kyprou |
Superpohár |
Česká republika |
1. fotbalová liga |
2. fotbalová liga |
pohár FAČR |
Playoff 1/2 |
Superpohár |
Dánsko |
Super liga |
1. Divize |
Superliga sestupu |
Pohár DBU |
Pool 2. divize |
Pool 2. divize |
2. Propagace divize |
2. Sestup divize |
Reserveligaen |
Pool 2. divize 3 |
Vzájemná liga žen [ženy] |
U19 Chlapecké ligy [Mládež] |
U19 Boys Division [Mládež] |
Chlapecká liga do 17 let [mládež B] |
U17 Boys Division [Mládež B] |
U15 Boys League [Mládež C] |
Anglie |
Premier League |
Mistrovství |
FA Cup |
Ligový pohár |
League One |
League Two |
Národní liga |
Národní liga sever |
Národní liga jih |
FA Community Shield |
EF.L Trophy |
Playoff |
U23 Premier League Div. 1 |
U23 Premier League Div. 2 |
Liga profesionálního rozvoje U23 |
Superliga žen [ženy] |
Pohár FA žen [ženy] |
Premier League [U18] |
Pohár Premier League [U18] |
FA Youth Cup [U18] |
Liga profesionálního rozvoje [U18] |
Aliance mládeže [U18] |
Estonsko |
Liga mistrů |
Estonský pohár |
Superkarikas |
Sestup |
Faerské ostrovy |
Effodeildin |
Řezání betonu |
Betonová přikrývka |
Sestup |
Finsko |
Veikkausliiga |
Jeden |
Sestup Veikkausliiga |
Finský pohár |
Ligový pohár |
Francie |
Liga 1 |
Liga 2 |
Národní |
Francouzský pohár |
Ligueův pohár |
Národní skupina 2 |
Národní 2 skupina B |
Národní 2 skupina C |
Národní 2 skupina D |
Sestupová liga 1 |
Sestupová liga 2 |
Champions Trophy |
Divize 1 [Ženy] |
National Championship Gr.A [Mládež] |
Championnat National Gr.B [Mládež] |
National Championship Gr.C [Mládež] |
Národní šampionát Gr.D [Mládež] |
Finálové mistrovství Francie [Mládež] |
NDR |
Oberliga |
Postup do vyšší ligy |
DDR-Liga |
Pohár FDGB |
Gruzie |
Erovnuli Liga |
David Kipiani Cup |
Sestup |
Superpohár |
Německo |
Bundesliga |
2. Bundesliga |
3. Liga |
DFB-Pokal |
Superpohár |
Regionalliga sever |
Regionalliga severovýchod |
Regionální liga západ |
Regionalliga jihozápad |
Regionalliga Bayern |
Sestupová Bundesliga |
Sestup 2. Bundesliga |
Postup do 3. divize |
Bayernliga Nord |
Bayern League Jih |
Brémská liga |
Hessenská liga |
Oberliga Dolní Sasko |
Oberliga Bádensko-Württembersko |
Oberliga Hamburk |
Oberliga Mittelrhein |
Oberliga Niederrhein |
Oberliga NOFV-Nord |
Oberliga NOFV-Süd |
Oberliga Porýní-Falc / Saar |
Oberliga Westfalen |
Liga Šlesvicko-Holštýnsko |
Regionální liga play-off |
Sestup Oberliga |
Dolní Rýnský pohár |
Vestfálský pohár |
Badischer Pokal |
Pohár Meklenbursko-Přední Pomořansko |
Bavorský pohár |
Německé mistrovství |
Postupové kolo 1. Bundesligy |
2. kolo postupu do 2. Bundesligy |
Oberliga Nord (1947-63) |
Oberliga West (1947-63) |
Oberliga Südwest (1946-63) |
Oberliga Süd (1945-1963) |
Regionalliga Süd (1994-2012) |
Regionalliga Nordost (1994-2000) |
Regionalliga západ / jihozápad (1994-2000) |
NRW League (2008-2012) |
Bayern League (1994-2012) |
Oberliga Nord (2004-2008) |
Oberliga Nordrhein (1994-2008) |
Oberliga Südwest (1994-2012) |
Oberliga Westfalen (1992-2008) |
Oberliga Niedersachsen-Ost (2008-2010) |
Oberliga Niedersachsen-West (2008-2010) |
Ligový pohár |
Regionalliga North (1963-1974) |
Regionalliga West (1963-1974) |
Regionalliga Südwest (1963-1974) |
Regionalliga Süd (1963-1974) |
Regionalliga Berlin (1963-1974) |
Bundesliga [ženy] |
2. Bundesliga [ženy] |
DFB-Pokal [Ženy] |
2.kolo o postup [ženy] |
Tým sestoupil 2. Bundesliga [ženy] |
2. Bundesliga North (-2018) [ženy] |
2. Bundesliga South (-2018) [ženy] |
Bundesligový pohár [ženy] |
Bundesliga Sever / Severovýchod [Mládež] |
Bundesliga West [Mládež] |
Bundesliga Jih / Jihozápad [Mládež] |
Mistrovství [mládež] |
DFB Junior Club Cup [Mládež] |
Bundesliga Sever / Severovýchod [Mládež B] |
Bundesliga West [Mládež B] |
Bundesliga Jih / Jihozápad [Mládež B] |
Mistrovství [Mládež B] |
Gibraltar |
Premier Divison |
Sestup |
Řecko |
Super liga |
Super League 2 |
Sestup |
Kypello Elladas |
Superpohár |
Fotbalová liga |
Football League Notios |
Fotbalová liga Voreios |
Playoff fotbalové ligy |
Maďarsko |
Pozn |
Maďarský pohár |
Ligakupa |
Superpohár |
Island |
Premier League |
1. divize |
Trofej |
Pohár Lengju |
Superpohár |
Irsko |
Premier Division |
První divize |
Pohár FAI |
Ligový pohár |
Prezidentský pohár |
Playoff 1/2 |
Izrael |
Ligat ha'Al |
Státní pohár |
Toto Cup Al |
Superpohár |
Itálie |
Série |
Řada B. |
Italský pohár |
Superpohár |
Série C, skupina A |
Série C skupina B |
Série C Skupina C |
Série C Playoff |
Přehrávání série C |
Italský pohár Serie C |
Superpohár série C |
Série D skupina A |
Série D skupina B |
Serie D skupina C |
Série D Skupina D |
Série D skupina E |
Serie D Group F |
Série D skupina G |
Série D skupina H |
Serie D skupina I |
Série D Playoff |
Italský pohár Serie D |
Serie D Scudetto |
Lega Pro 1st A |
Lega Pro 1 ° B |
Série A [Ženy] |
Primavera Championship 1 [Mládež] |
Primavera Championship 2 [Mládež] |
Italský jarní pohár [Mládež] |
Primavera Group A [Mládež] |
Primavera Group B [Mládež] |
Primavera Group C [Mládež] |
Jarní playoff [mládež] |
Kazachstán |
Premier League |
Pohár |
Sestup |
Superpohár |
Kosovo |
Super liga |
Sestup |
Superpohár |
Lotyšsko |
Virsliga |
Lotyšský pohár |
Sestup |
Lichtenštejnsko |
FL 1 šálek |
Litva |
Liga |
LFF Cup |
Sestup |
Superpohár |
Lucembursko |
Národní divize |
Useknutý |
Sestup |
Malta |
Premier League |
Sestup |
Superpohár |
Moldávie |
Národní divize |
Moldavský pohár |
Sestup |
Super |
Černá Hora |
1. CFL |
Pohár Černé Hory |
Sestup |
Holandsko |
Eredivisie |
První divize |
Druhá divize |
KNVB pohár |
Sobota třetí divize |
Neděle třetí divize |
Superpohár |
Play-off Eredivisie |
Playoff 3/4 |
Rozhodnutí nejvyšší třídy |
Rezervní liga |
Eredivisie [Ženy] |
Divize 1 [U21] |
Divize 2 [U21] |
Divize 1 [U18] |
Divize 2 [U18] |
Divize 3 [U18] |
Eredivisie U19 [Mládež] |
Severní Makedonie |
1. MFL |
Pohár Makedonie |
Sestup |
Superpohár |
Severní Irsko |
Premier League |
Irský pohár |
Ligový pohár |
Playoff sestupu |
Norsko |
Elitní série |
1. divize |
Cupen |
Elitní série o sestup |
Tým sestoupil do 1. divize |
Mistrovské finále |
Divize 2 Divize 1 |
Divize 2 Divize 2 |
2. divize 3 (- 2016) |
2. divize 4 (- 2016) |
Nejlepší série [Ženy] |
Sestup [ženy] |
Polsko |
Nejlepší liga |
I liga |
Polský pohár |
Superpohár |
Liga sestupu I |
Sestup Ekstraklasa |
Ekstraklasa Cup |
Portugalsko |
Premier League |
Druhá liga |
Pohár |
Ligový pohár |
Superpohár |
Sestup 1/2 |
Sestup 2/3 |
Mládí |
Liga zjevení [U23] |
Rumunsko |
Liga 1 |
Rumunský pohár |
Ligový pohár |
Super |
Playoff 1/2 |
Rusko |
Premier League |
1. Divize |
Pohár |
Superpohár |
Tým sestoupil z Premier League |
Premier League [U20] |
UFL-1 [Mládež] |
San Marino |
Mistrovství |
Titan Cup |
Superpohár |
Skotsko |
Premiership |
Mistrovství |
League One |
League Two |
FA Cup |
Ligový pohár |
Putovní pohár |
Playoff |
Srbsko |
Super liga |
Srbský pohár |
Sestup |
Slovensko |
Super liga |
Slovensky Pohar |
Superpohár |
Sestup |
Slovinsko |
PrvaLiga |
Slovinský pohár |
Super pohár |
Sestup |
Španělsko |
První divize |
Druhá divize |
Copa del Rey |
Superpohár |
První propagace |
Druhá skupina B 1 |
Druhá skupina B 2 |
Druhá skupina B 3 |
Druhá skupina B 4 |
Druhá skupina B 5 |
Druhá propagace B. |
Ligový pohár |
Korunovační pohár |
První divize [Ženy] |
Queen's Cup [Ženy] |
Superpohár [ženy] |
Honor Division [Mládež] |
Švédsko |
Allsvenskan |
Superettan |
Švédský pohár |
Division 1 North |
Division 1 South |
Sestup Allsvenskan |
Superettan sestupu |
Divizní sestup 1 |
Supercupen |
Damallsvenskan [ženy] |
Allsvenskan Norra [Mládež] |
Allsvenskan Södra [Mládež] |
Švýcarsko |
Super liga |
Challenge League |
Liga propagace |
Pohár |
Barážní superliga |
Švýcar 1. liga 1. skupina |
Švýcar 1. ligová skupina 2 |
Švýcar 1. liga 3. skupina |
Playoff Erste Liga |
Superliga žen [ženy] |
NLB [Ženy] |
Švýcarský pohár [ženy] |
Sestup [ženy] |
Liga U18 [U18] |
U16 Elite [U16] |
krocan |
Super liga |
Liga 1 |
League 2 White |
League 2 Red |
2. Ligové play-off |
Turecký pohár |
Superpohár |
Ukrajina |
Premyer League |
Pohár |
Superpohár |
Sestup |
SSSR |
Vysshaya Liga |
Wales |
Premier League |
Velšský pohár |
Ligový pohár |
FAW Premier Cup |