Zenit Petrohrad »Historie manažera



Zenit Petrohrad »Historie manažera



Doba Manažer Země narozený
07/01/2018 - 30/06/2022 Sergey Check Rusko 27.02.1976
1. 6. 2017 - 13. 5. 2018 Roberto Mancini Itálie 27/11/1964
1. 7. 2016 - 28. 5. 2017 Mircea Lucescu Rumunsko 29.7.1945
20. 3. 2014 - 30. 6. 2016 André Villas-Boas Portugalsko 17. 10. 1977
3. 11. 2014 - 19. 3. 2014 Sergey Check Rusko 27.02.1976
1. 1. 2010 - 3. 10. 2014 Luciano Spalletti Itálie 3. 7. 1959
18. 8. 2009 - 31. 12. 2009 Anatolij Davydov Rusko 13/11/1953
26.06.2006 - 08/10/2009 Dick Advocaat Holandsko 27.09.1947
5. 4. 2006 - 25. 6. 2006 Vladimir Borovička Česká republika 25.03.1954
1. 1. 2003 - 5. 3. 2006 Vlastimil Petržela Česká republika 20.7.1953
1. 7. 2002 - 31. 12. 2002 Boris Rappoport Rusko 05.01.1946
25.04.2000 - 30.06.2002 Yury Morozov Rusko 13/13/1934
25.03.2000 - 22.04.2000 Anatolij Davydov Rusko 13/11/1953
1. 7. 1998 - 15. 12. 1999 Anatolij Davydov Rusko 13/11/1953
1. 1. 1997 - 30. 6. 1998 Anatolij Byshovets Rusko 23.04.1946
1. 1. 1995 - 31. 12. 1996 Pavel Sadyrin Rusko 18. 9. 1942
1. 1. 1991 - 31. 12. 1991 Yury Morozov Rusko 13/13/1934
1. 1. 1990 - 31. 12. 1990 Anatolij Konkov Ukrajina 19. 9. 1949
1. 7. 1989 - 31. 12. 1989 Vladimir Golubev Rusko 16. 4. 1950
1. 7. 1987 - 31. 12. 1987 Vladimir Golubev Rusko 16. 4. 1950
1. 1. 1983 - 30. 6. 1987 Pavel Sadyrin Rusko 18. 9. 1942
1. 7. 1977 - 31. 12. 1982 Yury Morozov Rusko 13/13/1934
1. 1. 1973 - 31. 12. 1977 Německý Zonin Rusko 09/09/1926
1. 7. 1970 - 31. 12. 1972 Jevgenij Goryanskij Rusko 28/28/1929
1. 1. 1940 - 30. 6. 1940 Petr Filippov Rusko 21.09.1893
1. 1. 1936 - 31. 12. 1937 Petr Filippov Rusko 21.09.1893